<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:25 EIDSKOG LANDBRUKSSENTERS LØP

Kaldblods 2000 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 35.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -15 500 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -19 000
Nesfaksen 1 Plass 50 500
6 år BRUN V v.Norheim Faksen T. Sandaker Årjäng - 23/4 - 07 / 4 2140 dg 39
e. Neslykka v. Krembest K. Ødegaard Momarken Travbane 4 13/4 - 08 / 8 2160 31,3 g 639
Frode Mjølnerød /Halden K. Ødegaard Färjestad - 02/4 - 02 / 6 2160 dg 120
Knut Arne Ødegaard (T) Tore Sandaker (A) T. Solberg Biri Travbane - 24/3 - 04 / 7 2100 dg 294
blå m/rød bunn. T. Sandaker Klosterskogen Travbane 8 16/3 - 01 / 11 2140 34,2 379
2 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 2 Plass 55 700
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Kvasnes Biri Travbane 5 21/4 - 04 / 5 2100 33,0 31
e. Landås Nilla v. Lundfrigg K. Kvasnes Biri Travbane 1 02/4 - 08 / 2 2100 32,0 44
Per Kristian Grindevoll /Grinder K. Kvasnes Momarken Travbane 1 28/3 - 07 / 3 2140 34,4 67
Kristine Kvasnes (S) Per Kristian Grindevoll K. Kvasnes Biri Travbane P 10/3 - 20 / 3 2120 35,0 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Kvikstad Biri Travbane 0 16/10 - 01 / 9 2100 br g 130
3 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -21 500 2016: -16 -1 -0 -2 -8 -45 500
Prinse Lindy 1 Plass 70 200
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 0 12/4 - 05 / 14 2160 32,9 g 323
e. Prinse Mina v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 5 29/3 - 05 / 5 2140 33,0 155
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 04 / 5 2120 31,5 g 1153
Gunnar Austevoll (T) Hanne-Marie Ruud G. Austevoll Biri Travbane 0 10/3 - 03 / 13 2120 34,6 g 107
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Momarken Travbane 4 23/1 - 04 / 7 2160 33,0 g 162
4 2018: -14 -1 -0 -1 -8 -68 120 2017: -20 -0 -2 -0 -8 -42 160
Troll Ess 2 Plass 168 174
8 år SVART V v.Spikeld P. Sørmo Leangen Travbane 0 27/2 - 07 / 4 2140 35,3a 605
e. Trollrun v. Troll Jahn R. Skoglund Östersund 0 13/2 - 04 / 8 1680 34,2 201
Lars Garberg Kvåle /Fannrem P. Sørmo Leangen Travbane 0 02/1 - 03 / 4 2160 br 462
Arild Eggen (T) Lars Garberg Kvåle P. Sørmo Leangen Travbane 0 20/11 - 02 / 1 1640 34,6a 451
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl A. Eggan Leangen Travbane 0 23/10 - 05 / 4 1640 32,9a 215
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 456 2017: -16 -0 -2 -1 -7 -35 337
Prins Balder* 3 Plass 98 956
9 år SVART V v.Lome Elden G. Kylen Årjäng 4 23/4 - 07 / 7 2160 32,8 228
e. Lille Beth v. Kos Knekten G. Kylen Färjestad 0 27/2 - 02 / 4 2160 35,6 657
Sverige J. Kontio Örebro 7 19/2 - 01 / 5 2140 nc 127
Henrik Kulblik (A) Marie Morfeldt G. Kylen Örebro 0 01/12 - 03 / 5 2160 35,9 215
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj G. Kylen Bjerke Travbane 0 24/10 - 05 / 6 2100 34,6a 264
6 2017: -19 -0 -0 -0 -7 -23 000 2016: -15 -0 -0 -0 -6 -14 294
Virvel 4 Plass 51 294
8 år SVART HP v.Steinsvad Eld K. Mathisen Biri Travbane 0 21/4 - 04 / 7 2120 35,5 g 804
e. Var v. Plugg K. Mathisen Bjerke Travbane - 19/4 - 05 / 2 2140 dg 785
Stall Troll Rappa´s Venner K. Mathisen Drammen Travbane 8 10/4 - 04 / 8 2120 33,0 g 571
Kim Mathisen (T) Jan Ingar Bakkely K. Kvasnes Biri Travbane 4 02/4 - 03 / 4 2100 32,8ag 319
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Bjerke Travbane 6 29/3 - 05 / 12 2140 33,3 624
7 2018: -10 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 5 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Momarken Travbane 0 13/4 - 04 / 12 1640 35,4a 1244
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Momarken Travbane 4 28/3 - 04 / 14 2180 32,5 2093
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 4 2160 32,2 823
Jenny Martine Theodorsen (A) J. Theodorsen Momarken Travbane 0 07/2 - 01 / 8 1640 36,6ag 933
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Momarken Travbane 0 31/1 - 07 / 1 2140 34,5ag 221
8 2018: -6 -2 -1 -0 -2 -33 991 2017: -17 -0 -0 -0 -9 -25 935
Agnor 6 Plass 119 398
8 år BRUN V v.Spikeld J. Sørmo Leangen Travbane 4 17/4 - 05 / 1 2140 30,7 123
e. Stubb Nora v. Nordli Svarten J. Sørmo Leangen Travbane 0 27/2 - 07 / 3 2140 33,5a 266
Lars Garberg Kvåle /Fannrem H. Holm Biri Travbane 6 10/2 - 03 / 6 2120 32,7 259
Hans Chr. Holm (T) Lars Garberg Kvåle R. Skoglund Östersund 8 27/1 - 05 / 10 2160 34,5 139
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl P. Sørmo Leangen Travbane 0 12/12 - 05 / 10 2160 33,8 226
9 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -21 000 2016: -11 -0 -0 -0 -7 -18 000
Lillemor Frøya 7 Plass 50 000
8 år MØRKBR HP v.Elding O. Østre Momarken Travbane 7 13/4 - 08 / 6 2160 32,0 342
e. Lauga v. Braute O. Østre Biri Travbane 4 02/4 - 08 / 8 2120 32,2 99
Kjell Høiby /Fenstad O. Østre Momarken Travbane 5 07/2 - 07 / 3 2160 32,3 197
Ole Johan Østre (T) Kjell Høiby O. Østre Bjerke Travbane 0 11/1 - 02 / 9 2160 38,7 g 758
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 28/12 - 09 / 11 1660 31,7 128
10 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -36 000 2016: -8 -1 -1 -1 -4 -41 500
Silviana 8 Plass 90 500
6 år MØRKBR HP v.Alm Viktor J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 12/4 - 05 / 13 2160 30,4 71
e. Uldina v. Elding J. Kvikstad Biri Travbane 5 13/1 - 06 / 3 2100 33,5a 75
Ivar Henriksen /Brumunddal J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 04 / 9 2100 33,3 53
Jørn Morten Kvikstad (T) Ivar Henriksen J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 16/11 - 04 / 1 2140 32,7 33
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 26/10 - 09 / 3 2140 30,5 28
11 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 9 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos O. Kjenner Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 9 2160 31,1 g 422
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten C. Antonsen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 8 2100 32,0ag 353
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 04 / 8 2120 30,8 g 354
Cato Antonsen (T) Terje Mellemsæther C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 01 / 3 2100 32,4 254
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/2 - 01 / 7 1640 33,2ag 246