Neste løp >>>
Start ca kl. 14:40 TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2000 m. Tillegg 20 m. for tid 1.38,0 og bedre, 40 m. for tid 1.36,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Fjell Frøy 1 Plass 4 000
6 år BRUN V v.H.G. Balder B. Steinseth Momarken Travbane 5 31/1 - 08 / 7 2140 39,4 134
e. Norheim Eldi v. Elding B. Steinseth Momarken Travbane 5 10/1 - 08 / 2 2140 43,1 g 140
Bjørn Hansen /Siggerud B. Steinseth Bjerke Travbane P 14/12 - 20 / 7 2160 36,5 P
Gunnar Austevoll (T) Bjørn Hansen E. Holm Biri Travbane 15/8 - 22 / 6 2120 50,9 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Stensen Biri Travbane 20/7 - 21 / 8 2120 55,6 g B
2 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -16 000 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -23 000
Spang Remina 2 Plass 39 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Sjoner Orkdal Tråvpark 0 07/8 - 08 / 4 2100 38,5 g 462
e. Tullmi v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 22/4 - 01 / 2 2100 39,5 g 178
Iselin Mysen-Marinus A. Beck B. Steinseth Biri Travbane P 11/3 - 20 / 7 2120 42,9 P
Tom Erik Solberg (T) Iselin Mysen (A) K. Stubsjøen Leangen Travbane 30/8 - 20 / 6 1660 02,7 g B
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Stubsjøen Leangen Travbane 11/8 - 20 / 9 1680 03,0 B
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Spang Pernille 3 Plass 2 000
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Malmin Biri Travbane P 24/7 - 20 / 7 2120 35,8 P
e. Stranda Pernille v. Spikeld G. Austevoll Biri Travbane N 28/8 - 20 / 9 2120 dgpp r N
Stall Vilja G. Austevoll Biri Travbane - 22/5 - 20 / 8 2120 dgpp r N
Kristian Malmin (T) Tor Ørjan Johansen E. Høitomt Biri Travbane 23/6 - 23 / 3 2100 52,1 B
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Biri Travbane 13/6 - 24 / 4 2100 53,3 g B
4 2017: -10 -0 -0 -1 -8 -29 067 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Furderud Stjerna 1 Plass 29 067
4 år SVART HP v.Lome Elden B. Humborstad Biri Travbane 4 07/4 - 08 / 2 2100 36,5 96
e. Eng Mari v. Eng Svarten B. Humborstad Biri Travbane 7 03/3 - 08 / 6 2100 36,9 345
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Biri Travbane P 02/9 - 21 / 1 2100 41,3 P
Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Bjerke Travbane 09/9 - 22 / 12 1680 55,1 B
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 26/8 - 21 / 12 1680 58,1 B
5 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 2 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 3 2120 35,8 g P
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Jarlsberg Travbane - 27/11 - 07 / 4 2100 dg 167
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Sørlandets Travpark - 08/11 - 07 / 2 2140 dg 278
Håkon Johannes Nordland (A) H. Nordland Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 03 / 13 2120 36,4 g 662
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane P 19/10 - 21 / 3 2120 38,0 g P
6 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Allerbest 3 Plass 16 500
4 år MØRKBR V v.Rapp Best T. Wollebæk Drammen Travbane 0 10/4 - 08 / 6 2100 37,3 g 254
e. Eldsokka v. Elding A. Stensen Biri Travbane 0 24/3 - 08 / 8 2120 36,8 425
Ola Engevold /Tangen T. Wollebæk Biri Travbane 0 09/12 - 04 / 3 2100 40,0 g 778
Geir Vegard Gundersen (T) Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 0 02/12 - 08 / 3 2100 36,8 g 559
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Wollebæk Biri Travbane 0 29/7 - 01 / 2 2100 39,1 g 366
7 2018: -3 -2 -0 -0 -0 -32 000 2017: -3 -1 -0 -0 -1 -13 000
Mellem Viking 1 Plass 45 000
5 år SVART V v.Järvsöviking* (S) K. Johansen Biri Travbane 0 21/4 - 09 / 4 2120 36,0 g 39
e. Virvelvinna v. Spikeld K. Johansen Biri Travbane 1 07/4 - 08 / 6 2100 35,2 14
Stall Havne Haven K. Johansen Biri Travbane 4 24/3 - 08 / 2 2100 34,1 g 69
Kai Johansen (T) Erik Killingmo (T) K. Johansen Bjerke Travbane P 08/3 - 20 / 5 2160 37,8 g P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane - 16/11 - 21 / 4 2160 dgpp N
8 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 2 Plass 126 762
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Drammen Travbane 5 10/4 - 08 / 8 2120 34,5 118
e. Dolly Vilja v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane - 28/3 - 04 / 1 2140 dg 340
Lars-Arne Larsen /Enebakk C. Antonsen Färjestad 2 20/3 - 01 / 10 2160 36,2 72
Cato Antonsen (T) Lars-Arne Larsen C. Antonsen Biri Travbane 3 03/3 - 08 / 10 2120 35,0 326
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 07 / 4 2100 37,5 g 486
9 2018: -12 -0 -0 -2 -3 -33 318 2017: -16 -0 -1 -2 -9 -214 634
Mai Oda 3 Plass 247 952
4 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin H. Holm Klosterskogen Travbane 8 15/4 - 01 / 2 2100 44,4 g 652
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) H. Holm Bjerke Travbane 4 29/3 - 01 / 4 2140 36,0 g 285
Merete Viksås /Roa M. Jakobsson Romme 4 24/3 - 01 / 2 2140 34,2 172
Hans Chr. Holm (T) Merete Viksås H. Holm Klosterskogen Travbane P 30/1 - 20 / 1 2100 47,2 g P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 10/6 - 22 / 4 2100 55,4 B
10 2018: -10 -2 -1 -0 -3 -103 750 2017: -17 -3 -2 -0 -4 -92 636
Mjølner Brun 4 Plass 224 386
5 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Biri Travbane - 24/3 - 08 / 10 2140 dg 132
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Drammen Travbane 7 31/10 - 08 / 8 2140 37,2 g 42
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 03 / 2 2100 36,1 g 56
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bollnäs - 12/8 - 02 / 6 2140 dg 42
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Biri Travbane 2 29/7 - 01 / 11 2100 34,6 21