Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 260.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -18 -0 -1 -1 -9 -55 766 2016: -11 -3 -0 -1 -4 -82 000
Eigelands Spretten 1 Plass 242 509
7 år SVART V v.Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 5 19/4 - 06 / 2 2100 28,4ag 42
e. Eigelands Frøkna v. Braute L. Sandberg Drammen Travbane N 10/4 - 21 / 2 2100 dgpp N
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson G. Stenberg Sørlandets Travpark 3 25/3 - 08 / 9 2609 27,6a 67
Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Bjerke Travbane 2 15/3 - 04 / 1 2100 28,6a 239
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek E. Gravdal Drammen Travbane 5 04/3 - 03 / 10 2120 29,7 554
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -16 000
Mentor Mort 2 Plass 265 216
14 år SVART H v.Mentor Mollyn T. Witberg Drammen Travbane 2 18/4 - 04 / 1 1700 28,4a 183
e. Stjerne Dolly v. Finstadmort T. Witberg Drammen Travbane 0 26/4 - 01 / 1 1700 28,3ag 170
Tore Witberg /Stange T. Witberg Klosterskogen Travbane - 20/8 - 05 / 12 1700 dg a 1488
Tore Witberg (A) T. Witberg Klosterskogen Travbane 5 30/7 - 03 / 9 2100 27,2a 348
grønn og gul triangelmønstret T. Witberg Momarken Travbane 0 21/7 - 07 / 4 2140 28,0a 750
3 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 3 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 12/4 - 06 / 3 2100 30,3ag 38
e. Trø Spika v. Spikeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 27/3 - 05 / 2 2100 27,6a 39
Stall Jumbo K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 16/3 - 07 / 9 2100 28,5a 324
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 5 09/3 - 05 / 12 1700 29,8ag 243
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 15/2 - 03 / 2 1609 26,9a 72
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -133 611
Skogli Viktor 4 Plass 412 543
8 år SVART V v.Alm Viktor O. Kjenner Drammen Travbane 1 10/4 - 02 / 6 2100 29,2 133
e. Skogli Flickan v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 05 / 11 2120 31,4 210
Hans Ingvald Minge /Mysen G. Austevoll Biri Travbane 3 24/3 - 01 / 8 1609 28,7a 255
Ole-Christian Kjenner (S) Hans Ingvald Minge G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 09/3 - 05 / 4 1700 29,8ag 50
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Østre Sørlandets Travpark 5 12/2 - 03 / 3 1640 27,2 92
5 2017: -5 -0 -0 -2 -3 -23 000 2016: -16 -7 -7 -0 -1 -209 000
Snurten 5 Plass 236 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/3 - 07 / 2 2100 29,0a 172
e. Vikenmai v. Spang Best P. Kals Bjerke Travbane 6 22/2 - 02 / 10 2160 31,0 171
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss L. Kolle Sørlandets Travpark 3 12/2 - 03 / 1 1640 27,1 27
Kristian Malmin (T) Morten Louis Johnsen K. Malmin Bjerke Travbane 4 01/2 - 05 / 8 2100 30,0a 117
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 4 30/12 - 06 / 3 2100 31,9a 60
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 6 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Drammen Travbane 8 10/4 - 02 / 2 2100 29,9 g 325
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 05 / 9 2120 29,9 808
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Bjerke Travbane 4 23/3 - 05 / 6 1609 29,6a 560
Magnus Helland (T) Rannveig Grorud E. Gravdal Bjerke Travbane 0 15/3 - 04 / 2 2100 30,1a 508
gul m/svart h og ermstriper G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/3 - 05 / 5 2140 31,7a 99
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 7 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Drammen Travbane 5 10/4 - 02 / 11 2120 28,9 229
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/3 - 03 / 13 2120 32,3 g 154
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/2 - 06 / 5 2100 29,5ag 238
Gunnar Austevoll (T) Tom Bjølgerud G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/2 - 05 / 10 2100 30,0a 64
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 18/1 - 05 / 8 2100 30,2a 20
8 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 8 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten A. Akselsen Bjerke Travbane 2 12/4 - 06 / 6 2100 26,5a 43
e. Embra v. Spikeld V. Hop Momarken Travbane 5 28/3 - 01 / 1 1640 26,5ag 96
Einar Henneseid /Drangedal Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 16/3 - 07 / 11 2100 29,6a 44
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 6 27/7 - 04 / 10 2100 28,8a 20
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 3 07/7 - 01 / 6 1609 25,0a 28
9 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 9 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Momarken Travbane 5 13/4 - 06 / 2 2140 28,5a 105
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 7 01/4 - 05 / 10 2160 29,4 469
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Bjerke Travbane 4 15/3 - 04 / 5 2100 28,6a 231
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Momarken Travbane 5 02/3 - 05 / 11 2140 31,7ag 80
brun m/røde seler R. Sveen Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 01 / 13 2120 31,8 248
10 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -37 000 2018: -18 -4 -2 -1 -5 -109 000
Lyn Victor 10 Plass 456 500
7 år GRÅ V v.Alm Viktor H. Tvedt Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 08 / 14 2120 28,5 453
e. Åsblesa v. Bokli Balder R. Tvedt Bergen Travpark 3 30/3 - 03 / 9 1600 27,4a 56
Mikael H. Nordh-Jan Erik Svensson H. Tvedt Bergen Travpark 2 23/3 - 05 / 12 2100 28,1a 38
Herman R. Tvedt (S) Lars O. Romtveit (T) H. Tvedt Bergen Travpark 2 11/3 - 07 / 12 2140 27,7 88
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek E. Tvedt Bergen Travpark 1 02/3 - 04 / 9 2140 30,1 27
11 2018: -11 -1 -1 -1 -4 -49 500 2017: -19 -1 -4 -3 -6 -113 015
Blessomen 11 Plass 379 015
8 år SVART H v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 01 / 4 2100 34,0 114
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Bjerke Travbane 6 19/11 - 12 / 9 2160 30,8 81
Ronny Bakke /Maura H. Eggen Bjerke Travbane 4 02/11 - 03 / 3 2100 27,9a 91
Kai Johansen (T) Ronny Bakke K. Johansen Bjerke Travbane 2 22/10 - 10 / 4 2140 29,1 222
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Eggen Bjerke Travbane 5 14/9 - 03 / 3 2100 29,0a 81
12 2018: -18 -0 -3 -1 -8 -116 636 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 12 Plass 514 636
7 år BRUN H v.Særpefanten G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 05 / 8 2120 29,7 58
e. Slogum Bra v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 0 22/10 - 10 / 15 2160 29,0 150
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 13/10 - 06 / 5 2100 28,4 19
Geir Flåten (T) Kjell Roar Hansen G. Flåten Bjerke Travbane 5 28/9 - 04 / 8 2100 28,5ag 23
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 2 17/9 - 08 / 5 2100 25,8a 340