<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 190.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-9-12 Plass : 8-9-12

1 2018: -18 -7 -3 -3 -2 -189 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 1609 1 Plass 454 700
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Momarken Travbane 1 13/4 - 06 / 5 2140 27,3a 19
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Biri Travbane 1 24/3 - 01 / 4 1609 28,1a 19
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 1 10/3 - 01 / 4 1609 26,4a 41
K. Kvasnes Susann Larsen K. Kvasnes Biri Travbane 5 18/2 - 04 / 8 1609 27,3ag 615
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek A. Stensen Bjerke Travbane 2 02/2 - 06 / 2 1609 29,2a 27
2 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -36 500 2017: -12 -0 -2 -2 -3 -40 500
Kolnes Karen 2 Plass 239 000
10 år SVART HP v.Fakse* (S) G. Gundersen Drammen Travbane 7 18/4 - 04 / 2 1700 28,9ag 52
e. Kolnes Lill v. Spikeld A. Stensen Biri Travbane 5 10/2 - 05 / 2 1609 28,2a 110
Malin S. Øveråsen /Kleppestø A. Stensen Bjerke Travbane 0 25/1 - 03 / 1 1609 29,6ag 53
G. Gundersen Malin S. Øveråsen A. Stensen Biri Travbane 2 13/1 - 07 / 4 2100 31,8a 25
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 3 31/12 - 01 / 1 2100 31,1a 199
3 2018: -8 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 3 Plass 239 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 05 / 6 2100 30,0 448
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 5 09/3 - 05 / 7 1609 30,4a 60
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 0 09/2 - 05 / 10 2120 32,1 142
A. Røren A. Røren Drammen Travbane 5 14/11 - 06 / 5 1700 30,9a 31
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 01 / 1 1700 27,4a 34
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -10 -3 -2 -0 -3 -73 000
Sjarmørviktor 4 Plass 165 500
6 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/3 - 01 / 8 2100 28,4a 52
e. Lo U. v. Pål Even E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/3 - 05 / 9 1609 26,5a 23
Stall Superoptimist E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 04/2 - 05 / 11 2100 31,0ag 161
E. Høitomt E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 26/1 - 04 / 11 2100 32,0ag 58
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 07 / 7 2100 30,1ag 57
5 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 5 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld A. Akselsen Drammen Travbane 4 10/4 - 06 / 11 2120 29,1 g 270
e. Haaga Borga v. Bork Rigel A. Akselsen Momarken Travbane 3 28/3 - 05 / 8 2140 30,7ag 289
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 16/3 - 05 / 1 1700 27,9a 192
A. Akselsen Thorbjørn Ask A. Akselsen Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 12 2100 30,2a 489
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 1 25/1 - 03 / 3 1609 28,3a 121
6 2018: -13 -1 -0 -1 -4 -40 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 6 Plass 237 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Klosterskogen Travbane 7 15/4 - 08 / 5 2100 29,6 113
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 1 23/3 - 05 / 4 1609 28,1a 22
Jan-Arne Raab /Greåker O. Østre Bjerke Travbane 1 16/3 - 05 / 2 1609 26,3a 175
V. Hop Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 09/3 - 05 / 2 1609 30,4a 355
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 02/2 - 06 / 6 1609 31,0ag 98
7 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554 2017: -20 -1 -4 -3 -8 -103 000
Furderud Svarten 7 Plass 270 347
10 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Bjerke Travbane 4 19/4 - 06 / 6 2100 28,2a 285
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Leangen Travbane 0 08/4 - 11 / 10 2160 33,5 g 68
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 3 23/3 - 05 / 7 1609 29,4a 50
B. Humborstad C. Hande Klosterskogen Travbane 5 16/3 - 05 / 5 1700 28,2a 82
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 2 09/3 - 05 / 3 1609 28,8a 101
8 2017: -9 -1 -1 -1 -1 -49 000 2016: -4 -1 -0 -0 -1 -23 000
Opera 8 Plass 226 000
9 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Drammen Travbane 3 10/4 - 06 / 12 2120 28,7 182
e. Arga v. Viljesterk J. Øveraasen Biri Travbane P 24/3 - 21 / 1 2100 34,8 P
Knut Olav Dahl /Årnes K. Johansen Bjerke Travbane 0 22/3 - 08 / 1 2140 29,7 g 63
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) T. Solberg Momarken Travbane 0 03/5 - 04 / 4 2140 30,3a 23
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Eggen Bjerke Travbane 4 20/4 - 03 / 5 1609 27,1ag 35
9 2018: -20 -2 -2 -3 -7 -101 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 9 Plass 326 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Momarken Travbane 4 13/4 - 06 / 6 2140 28,4a 97
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 01/4 - 05 / 7 2160 28,8 723
Harald N. Hove /Vik I Sogn T. Wollebæk Bjerke Travbane 6 22/3 - 08 / 7 2140 29,1 73
L. Kolle Ola Engevold (B) T. Wollebæk Bjerke Travbane 3 01/3 - 07 / 7 2100 29,5ag 566
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 7 07/1 - 07 / 2 2100 31,1 139
10 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 10 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) O. Kjenner Momarken Travbane 6 13/4 - 06 / 12 2140 29,0a 60
e. Eld Mija v. Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 6 01/4 - 05 / 5 2160 29,1 123
Martine Karlsen /Skiptvet O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 16/3 - 05 / 9 1700 27,5a 38
O. Kjenner Martine Karlsen M. Davidsen Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 05 / 8 1700 30,0ag 155
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Bjerke Travbane 0 22/2 - 02 / 2 2140 34,0 g 57
11 2018: -11 -2 -0 -0 -2 -37 491 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 11 Plass 258 945
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Åmål 0 07/6 - 08 / 3 2080 32,4 g 21
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Bollnäs 0 07/5 - 07 / 2 2140 28,5 82
Stall Kulblik H. Kulblik Drammen Travbane 0 27/2 - 05 / 12 2100 br ag 166
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 1 20/2 - 03 / 1 1609 27,9a 26
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 2 03/2 - 02 / 2 2140 29,2 99
12 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000 2017: -10 -1 -2 -2 -3 -72 121
Lome Frikk 12 Plass 219 121
7 år SVART V v.H.G. Balder D. Aarum Färjestad 2 20/3 - 05 / 7 1660 25,9 102
e. Lome Lerka v. Spikeld K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 4 16/3 - 05 / 11 1700 28,0a 51
Vidar Olsen-Mette Iversen V. Hop Bjerke Travbane 2 01/3 - 07 / 2 2100 29,2a 81
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) V. Hop Biri Travbane 3 18/2 - 04 / 1 1609 26,8a 69
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 1 02/2 - 06 / 4 1609 28,4a 22