<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-4-6 Plass : 10-4-6

1 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 2140 1 Plass 121 000
7 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Biri Travbane 2 07/4 - 03 / 4 2100 28,7a 64
e. Nordby Katla v. Spang Best C. Hande Bjerke Travbane 5 22/3 - 05 / 4 2100 28,4a 471
Eli-Mina Antonsen /Tangen K. Lunde Biri Travbane - 10/3 - 01 / 10 1609 dg a 255
K. Lunde Eli-Mina Antonsen K. Lunde Biri Travbane 4 03/3 - 06 / 10 2100 31,0a 301
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man A. Stensen Biri Travbane 3 18/2 - 02 / 9 2120 30,9 188
2 2018: -14 -5 -0 -0 -6 -131 494 2017: -21 -4 -1 -4 -1 -105 000
Idfaxen 2 Plass 283 994
8 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 17/3 - 04 / 6 2120 29,4 43
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 2 10/2 - 03 / 10 2120 30,7 85
Stall Ida Christine B. Steinseth Momarken Travbane 3 23/1 - 04 / 8 2160 32,6 43
Å. Tengsareid Per Gunnar Roos B. Steinseth Biri Travbane - 13/1 - 06 / 2 2100 g4 ag 58
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 0 31/12 - 04 / 1 2100 33,4ag 124
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -22 -3 -5 -2 -7 -131 121
Pelle Prins* (S) 3 Plass 188 788
8 år SVART V v.Moe Odin J. Laursen Årjäng 3 10/4 - 04 / 6 2660 29,8 132
e. Vermøypia* v. Rigel Jo J. Laursen Bjerke Travbane 2 23/3 - 01 / 2 2100 28,9a 173
Sverige J. Laursen Färjestad - 06/3 - 03 / 4 2160 dg g 126
J. Laursen Katarina Aurell Laursen (T) J. Laursen Örebro 2 19/2 - 01 / 9 2160 nc 37
Svart, vita hängslen J. Laursen Momarken Travbane 4 07/2 - 01 / 5 1640 28,8a 52
4 2018: -15 -2 -1 -4 -6 -115 500 2017: -15 -2 -6 -1 -3 -125 000
Rolf Martin 4 Plass 305 500
8 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 06 / 8 2120 30,4 71
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Bjerke Travbane 6 05/4 - 05 / 7 2160 30,4 126
Team Løve M. Løve Drammen Travbane 8 19/3 - 04 / 8 2120 30,9 g 82
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Sørlandets Travpark 0 12/3 - 05 / 4 2140 br ag 29
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Sørlandets Travpark 2 26/2 - 04 / 5 2160 30,6 59
5 2017: -9 -0 -2 -0 -4 -31 000 2016: -7 -1 -1 -1 -2 -48 000
Spiktrollet 5 Plass 100 200
5 år BORKET H v.Horgen Tore B. Steinseth Momarken Travbane - 10/1 - 01 / 8 1640 dg a 34
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Leangen Travbane 0 03/12 - 05 / 12 2140 br a 83
Synnøve Struck /Rendalen G. Gundersen Drammen Travbane 7 10/9 - 09 / 4 2100 29,8 g 54
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 1 31/8 - 02 / 6 2100 29,0a 81
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 25/8 - 04 / 4 2100 30,1a 109
6 2018: -12 -2 -3 -1 -4 -63 500 2017: -19 -3 -4 -2 -4 -126 119
Gardin Trappa 6 Plass 232 819
7 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip C. Antonsen Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 6 2160 30,9 g 103
e. Sjefsseira v. Sjefen C. Antonsen Drammen Travbane 0 10/4 - 06 / 4 2100 33,6 g 47
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen C. Antonsen Bjerke Travbane 1 08/3 - 02 / 10 2160 31,0 24
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Momarken Travbane 1 02/3 - 06 / 3 2140 34,7a 18
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 2 22/2 - 04 / 2 2140 32,1 g 20
7 2018: -12 -1 -1 -2 -5 -53 500 2017: -13 -2 -0 -0 -4 -49 000
Skjetnemario 7 Plass 178 326
7 år SVARTBRUN H v.Remelden E. Kristiansen Leangen Travbane 1 17/4 - 05 / 6 2140 29,8 218
e. Skjetnemari v. Minpil R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 20/2 - 03 / 11 2160 35,1 596
Gunhild Dahlshaug-Ole Dahlshaug K. Johansen Biri Travbane 7 03/6 - 04 / 9 2120 30,7 g 337
K. Johansen Anne Dahlshaug (T) A. Solhus Leangen Travbane 7 23/5 - 09 / 12 2160 32,5 212
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Mjøen Leangen Travbane 0 16/5 - 05 / 8 2660 31,7 420
8 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -34 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 8 Plass 173 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Bjerke Travbane 7 19/4 - 05 / 6 2160 29,3 587
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 9 2100 29,8a 453
Rune Gulddal /Sunde I Sunnhordland A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 01 / 12 1609 27,8a 572
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 06 / 1 2100 31,1 g 92
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 2 22/3 - 03 / 12 2160 30,2 537
9 2018: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -11 -2 -1 -2 -0 -46 000
Bokli Stjernen 9 Plass 127 000
6 år SVART V v.Åsajerven G. Flåten Jarlsberg Travbane - 24/2 - 06 / 14 2120 dg 79
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 14/1 - 01 / 3 2120 30,0 g 39
Magnar Nornes-Hanne C. Seljelid G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 04 / 13 2140 30,0 44
G. Flåten Tore Foss G. Flåten Bjerke Travbane 0 07/12 - 05 / 11 2140 42,0 g 71
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane P 20/7 - 22 / 5 2160 34,8 g P
10 2018: -17 -4 -4 -3 -4 -466 188 2017: -10 -3 -2 -2 -3 -117 054
Nordby Frøy 10 Plass 669 242
6 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 16/4 - 04 / 14 2160 28,8 66
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) A. Akselsen Sørlandets Travpark 6 23/7 - 06 / 3 2140 27,7 427
Stall Le Meridien T. Solberg Bjerke Travbane - 29/6 - 02 / 1 2640 dg 135
J. Mjølnerød T. Solberg Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 7 2160 g1 60
burgunder m/gul hestesko & to ermringe S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 09/6 - 04 / 6 2520 29,9 115
11 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -11 -1 -1 -0 -4 -72 000
Tem Jahn 11 Plass 147 000
5 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy V. Hop Bjerke Travbane 4 12/4 - 07 / 2 2100 28,3ag 33
e. Temsølv v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 01/4 - 05 / 1 2140 28,8 18
Stall Tem Jahn V. Hop Bjerke Travbane 1 15/3 - 02 / 5 2140 30,9 16
V. Hop Frode Hamre (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark - 18/12 - 04 / 7 2160 dg 31
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Drammen Travbane 1 21/11 - 07 / 5 2120 36,1 g 17
12 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 12 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Momarken Travbane 0 13/4 - 04 / 4 1640 30,5a 75
e. Børke Berta v. Lykke Gutten T. Solberg Bjerke Travbane 1 29/3 - 05 / 11 2140 31,9 113
Mona Syvertsen /Brandbu G. Austevoll Biri Travbane 3 24/3 - 04 / 10 2120 31,9 296
T. Solberg Mona Syvertsen T. Solberg Drammen Travbane 7 19/3 - 03 / 6 2100 32,7ag 85
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Biri Travbane 2 03/3 - 01 / 10 2100 33,1 473