<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 8.001 kr.
For 3-12-årige høyest 27.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -1 -0 -2 -1 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -8 -17 000
Speed and Power (S) 1 Plass 50 000
6 år BRUN V v.Infinitif* (IT) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 02 / 2 2100 18,4a 62
e. Penny Lane F.* (FR) v. Gabor Star (FR) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 17/3 - 07 / 8 2100 21,2 g 35
Kari Anne Knutsen /Birkeland E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 09/3 - 07 / 1 2100 20,3a 36
Marius Høitomt (S) Kari Anne Knutsen (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 26/2 - 08 / 1 2140 20,3a 51
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek T. Horpestad Årjäng - 25/7 - 02 / 7 2140 br ag 343
2 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -9 -0 -2 -0 -6 -30 000
Musclemania 2 Plass 49 500
5 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 7 18/12 - 03 / 2 2140 18,6 135
e. Undulat Hornline (S) v. S.J.'s Photo* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark - 30/10 - 07 / 2 2140 dg 82
Jenny Thygesen /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 5 16/10 - 08 / 1 2140 21,0ag 49
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 11/9 - 07 / 1 2140 18,4a 47
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark P 05/6 - 20 / 3 2140 20,5 P
3 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -43 000
Sonador R.M. 1 Plass 95 500
6 år BRUN HP v.Thai Tanic T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 07 / 1 2100 21,0 16
e. Laguna Dun Dee v. Korean* (FR) T. Solberg Sørlandets Travpark 2 12/3 - 08 / 4 2140 19,3a 90
Rita Moen /Porsgrunn V. Hop Jarlsberg Travbane 6 24/2 - 02 / 9 2100 19,8 200
Tom Erik Solberg (T) Per Gottling (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 07 / 1 2100 21,9 69
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 15/12 - 07 / 3 2100 21,5 60
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -16 491
Cayman Bee (DK) 2 Plass 61 075
5 år BRUN V v.Okay Bee* (DK) D. Haugland Momarken Travbane 0 16/4 - 02 / 6 2140 17,7a 334
e. Kay Bee (DK) v. Diamond Way (DE) J. Juel Charlottenlund 0 20/11 - 07 / 11 2016 19,7a 452
Stall Haugland Racing K. Mønster Århus 6 25/9 - 08 / 6 1800 20,4a 177
Daniel Haugland (A) Lisa Christine Haugland (B) P. Untersteiner Åby 4 07/9 - 01 / 3 1640 17,7 291
Grønn m/hvit stolpe,rekl. D. Haugland Jarlsberg Travbane P 05/8 - 20 / 2 2100 22,1 P
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Shocking Kid 3 Plass 30 000
9 år MØRKBR HP v.Dignity A. Egeland Forus Travbane 0 29/11 - 02 / 4 2040 21,3a 799
e. Millenniums Dream v. Silver Pine* (US) A. Egeland Forus Travbane 0 01/11 - 02 / 4 2060 21,2 472
Ansgar Egeland /Kvinesdal A. Egeland Forus Travbane 0 27/9 - 02 / 3 2040 24,9ag 1113
Ansgar Egeland (A) A. Egeland Sørlandets Travpark - 14/8 - 04 / 11 1609 dg a 833
hvit m/blått sk.stk,belte & mansj. blå Ø. Tjomsland Forus Travbane - 02/8 - 08 / 5 2060 dg 414
6 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -9 000 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -12 000
Lewisia 4 Plass 21 000
6 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) T. Sør-Reime Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 07 / 7 2100 22,1 252
e. Queen Of Trot v. Recourse (US) T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 0 26/2 - 08 / 3 2140 20,3a 452
Anne Catrine Kleveland /Finsland T. Sør-Reime Forus Travbane 0 21/2 - 10 / 10 2060 br g 346
Torleif Sør-Reime (A) Anne Catrine Kleveland (B) T. Sør-Reime Jarlsberg Travbane 6 26/1 - 06 / 5 2100 22,5a 201
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek T. Sør-Reime Bergen Travpark 3 22/12 - 08 / 3 2100 20,6 364
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -1 -7 -33 500
Whistleblower (S) 5 Plass 78 035
6 år BRUN HP v.Make It Happen (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 06/4 - 03 / 6 2100 19,1a 46
e. Make Room for Me* (US) v. Donerail* (US) T. Haugen Sørlandets Travpark 4 18/12 - 03 / 4 2160 17,8 268
Helge Osmundsen /Kristiansand S T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 01 / 2 2100 17,9a 39
Eirik Høitomt (T) Helge Osmundsen T. Haugen Sørlandets Travpark 2 16/10 - 08 / 9 2140 18,4a 72
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Dahlgaard Skive 4 24/8 - 02 / 2 1600 16,3a 40
8 2018: -12 -1 -4 -1 -1 -60 001 2017: -12 -5 -1 -2 -1 -98 109
Loquito Star* (S) 6 Plass 172 846
8 år M.BRUN V v.Juliano Star* (FR) V. Tjomsland Sørlandets Travpark P 09/4 - 21 / 1 2140 18,7 P
e. Sea Gill (S) v. Supergill* (US) T. Jansson Solvalla N 04/3 - 13 / 3 2140 dt g N
Sverige T. Jansson Solvalla - 24/10 - 02 / 12 2140 dg g 86
Øystein Tjomsland (T) T. Jansson Solvalla P 15/10 - 12 / 4 2140 16,9 P
mørkblå m/sølv reklame T. Jansson Solvalla - 01/10 - 01 / 6 2140 dg g 130
9 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -3 -6 000
Ringostar Barb (DE) 7 Plass 25 000
7 år BRUN V v.Look de Star* (FR) M. Finsand Sørlandets Travpark 0 26/2 - 08 / 7 2140 22,2a 399
e. Zely (IT) v. Armbro Eldorado* (US) M. Finsand Sørlandets Travpark 0 18/12 - 03 / 6 2160 br g 532
Arne Daniel Halvorsen-Karianne Lilleødegård A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 08 / 4 2100 21,4a 289
Johan Kringeland Eriksen (T) Arne Daniel Halvorsen J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 04 / 7 2100 22,0 858
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 02 / 9 2100 20,2a 927
10 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -12 000 2016: -11 -0 -0 -1 -5 -18 000
Yankee's Chip 8 Plass 30 000
6 år BRUN V v.Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 16/3 - 08 / 6 2100 dg 65
e. Yankee Tracer (US) v. Mr. Vic* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 26/2 - 08 / 6 2140 19,2a 166
Remi-Johan Didriksen /Hvittingfoss Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 03/2 - 07 / 8 2100 20,3ar 168
Åsbjørn Tengsareid (T) Runar Myhren H. Andersen Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 03 / 7 2100 19,2a 273
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 08 / 5 2100 20,9a 105