<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:44 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
alle 3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -19 -1 -0 -3 -9 -58 000 2017: -8 -0 -1 -0 -3 -18 500
Sparkling 1 Plass 76 500
4 år MØRKBR HP v.Viking Frecel
e. Inanui As (IT) v. Toss Out* (US)
Lovise Mohaugen /Passebekk
Gunnar Austevoll (T) Lovise Mohaugen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
2 2018: -14 -1 -2 -2 -4 -68 491 2017: -10 -0 -3 -0 -6 -60 000
Maestro 2 Plass 128 491
4 år BRUN V v.Orlando Vici (FR) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 01/7 - 21 / 2 2100 30,2 B
e. Cabjoy F.C. (S) v. Rite On Line (US) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 20/6 - 20 / 2 2100 28,9 B
John Fossli-Jostein Engan
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
3 2018: -15 -1 -2 -1 -8 -50 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ultimate Love 3 Plass 50 000
4 år BRUN HP v.Gentle Tilly (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 25/8 - 21 / 1 1700 dgpp N
e. Lass Joy (S) v. Defi D'aunou* (FR) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 2 1700 32,4 g B
Trond Hansen /Skien
Ole Johan Østre (T) Trond Hansen
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -4 -0 -4 -1 -418 000
Thai Sarahya 4 Plass 418 000
4 år MØRKBR HP v.Broadway Hall (US)
e. Thai Tanisha v. Credit Winner* (US)
Stall Sarahya
Joakim Hansen (S) Frode Hamre (T)
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
5 2018: -18 -2 -2 -4 -5 -85 903 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -13 500
Zenit Zofia 5 Plass 99 403
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) C. Lindhardt Aalborg P 19/9 - 91 / 3 2140 24,9 g P
e. Hertuginde Siem (DK) v. Carmody Lobell* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 29/6 - 20 / 2 1700 29,2 B
Cecilie Jensen /Revetal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 07/6 - 22 / 2 2140 28,1 B
Lars Anvar Kolle (T) Bjørn Larsen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
6 2018: -14 -1 -2 -2 -6 -49 500 2017: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Langlands Teddy 1 Plass 59 500
4 år GUL V v.Dotterud Teddy T. Solberg Klosterskogen Travbane 25/8 - 21 / 3 1720 02,3 r N
e. Tellus Frøya v. Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 15/6 - 20 / 8 2120 06,0 rg N
Beate Oksum-Knut Tore Brog
Åsbjørn Tengsareid (T) Beate Oksum
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
7 2018: -16 -0 -0 -0 -9 -25 545 2017: -7 -0 -0 -0 -4 -12 000
Maxey Melanin 2 Plass 37 545
4 år RØD H v.Stiv Kuling
e. Springtina v. Alm Rigel
Randi Merete Wahl /Hof
Roger Hansen (A)
Svart/hvit rutet m/gul erm & sidefelt
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -4 -12 000
Dorr Finito 3 Plass 70 000
7 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld S. Løvvold Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 07 / 8 2100 32,7ag 321
e. Dorrmina v. Ilmin M. Helland Drammen Travbane 5 01/3 - 03 / 3 1700 31,9ag 174
Halvor Hoel /Minnesund M. Helland Momarken Travbane 5 16/2 - 02 / 10 1640 29,9a 553
Thor Borg (T) Jan Morten Hansen (T) M. Helland Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 10 2140 32,5 180
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl M. Helland Bjerke Travbane 4 21/1 - 03 / 11 2100 31,9a 430
9 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -12 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Fyms Faks 4 Plass 12 500
5 år MØRKBR V v.Voje Faks A. Frønes Klosterskogen Travbane 05/11 - 20 / 1 1700 54,9 g B
e. Storhaug Trolla v. Moe Odin A. Frønes Klosterskogen Travbane 15/9 - 25 / 5 1720 02,4 B
Yvonne Brettvik /Porsgrunn
Kristian Malmin (T) Yvonne Brettvik
Mørkblå med gul reklame/bånd
10 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -22 000
Huseby Snuppa 5 Plass 28 500
4 år BRUN HP v.B.W.Modde* (S) G. Flåten Momarken Travbane 21/6 - 24 / 6 2160 48,2 B
e. Moe Svalin v. Spikeld S. Weberg Momarken Travbane 07/6 - 22 / 8 2160 59,0 g B
Eivind Gravdal /Hof
Geir Flåten (T)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
11 2018: -10 -2 -0 -1 -2 -110 000 2017: -8 -2 -2 -4 -0 -134 500
Trø Yr 6 Plass 244 500
4 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 23/8 - 22 / 5 2120 50,8 B
e. Trø Spika v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 5 2120 47,6 B
Hans Martin Klepaker-Mette Klepaker
Eirik Høitomt (T) Hans Martin Klepaker
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 7 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) L. Kolle Sørlandets Travpark - 12/3 - 02 / 6 1609 dg a 36
e. Findal Janka v. Lappe Troll* E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 07/1 - 01 / 12 2120 dg 93
Sverige K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 15/12 - 01 / 6 2120 dg 23
Vidar Hop (T) Aleksander Hoksrud K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 05/12 - 06 / 9 2120 29,1 200
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 28/11 - 20 / 2 2120 30,9 P