<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:20 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -2 -0 -0 -0 -68 000
Love Lloyd (S) 2100 1 Plass 309 428
9 år MØRKBR V v.Sugar Trader (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 09/1 - 05 / 6 2500 17,2a 12
e. Clarissa F.C. (S) v. Gum Ball* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 06 / 5 1609 15,6a 12
Elin Andersgård Helle-Terje Helle E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/12 - 08 / 7 1609 15,8a 15
E. Høitomt Elin Andersgård Helle E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 10/12 - 01 / 8 2100 16,0a 20
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 04 / 10 2100 18,3a 15
2 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Chardonnay Merci 2 Plass 11 000
4 år BRUN HP v.Rocklyn (FR)
e. News From Heaven v. Super News (US)
Bourgogne Racing Stable
L. Kolle Geir Kihle (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Indian Lady 3 Plass 2 000
5 år BRUN HP v.Americanese (US)
e. Indian Princess v. White Knight (US)
Stall Indian
K. Johansen Bjørn Steinseth (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
4 2018: -9 -2 -1 -3 -1 -110 400 2017: -7 -2 -1 -3 -1 -123 104
Magic Tile 4 Plass 233 504
4 år BRUN V v.Cantab Hall (US)
e. High Eleven L. v. S.J.'s Photo* (US)
Hans Chr. Gjestvang /Skreia
V. Hop Geir Kihle (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2018: -6 -1 -0 -1 -0 -19 000 2017: -4 -0 -1 -1 -1 -31 000
Gaius B.R. 5 Plass 50 000
4 år RØD H v.Love You* (FR) J. Svenstad Jarlsberg Travbane 11/11 - 20 / 2 2100 31,0 g B
e. Tuscan Red (US) v. Striking Sahbra* (US) J. Svenstad Bjerke Travbane 14/9 - 21 / 2 1640 35,2 g N
Oskar Slåttland /Roa
J. Svenstad
Svart m/sølv ermer, svarte mansjetter
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -1 -5 -43 000
Louise Challenger 6 Plass 43 000
4 år BRUN HP v.Great Challenger (US) T. Mathisen Bjerke Travbane 29/6 - 20 / 3 1640 26,3 B
e. Louise Avenue (DK) v. Abracadabrant* (IT) T. Mathisen Biri Travbane 16/6 - 22 / 2 2100 26,8 B
Tor Arne Mathisen /Bybrua
T. Mathisen
Skrådelt hvit/blå, blå ermer, grå ermr
7 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -26 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mr. Flintstone 7 Plass 26 500
3 år BRUN H v.Jetstile T. Mathisen Biri Travbane 02/10 - 22 / 3 2100 29,2 B
e. Menai Songline v. Spotlite Lobell* (US) G. Austevoll Biri Travbane 09/9 - 23 / 2 2100 29,4 B
Veronica Sletsjø-Andrea Sletsjø
A. Sletsjø Tor Arne Mathisen (A)
Burgunder m/beige seler, sidef & mansj
8 2018: -16 -4 -1 -2 -2 -90 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bork Oda 2120 1 Plass 90 000
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 07/4 - 20 / 5 2120 45,6 g N
e. Pålsflya v. Pål Even G. Austevoll Biri Travbane 20/11 - 22 / 4 2100 55,5 g B
Mona Syvertsen /Brandbu
Ø. Ruttenborg Mona Syvertsen
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
9 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -15 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Neslands Jerven 2 Plass 15 500
3 år BRUN H v.Åsajerven C. Lihaug Bjerke Travbane 01/6 - 20 / 5 1660 59,2 B
e. Neslands Tyra v. Spikeld C. Lihaug Biri Travbane 20/5 - 22 / 1 2100 04,7 g B
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn
P. Kals Glenn Kramer Stenberg (T)
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek