<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
KALDBLODSCUPEN - FINALE
KALDBLODSCUPEN - FINALE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-5-9 Plass : 10-5-9

1 2018: -17 -6 -4 -1 -2 -462 045 2017: -19 -7 -4 -1 -1 -461 000
Lykkje Borka 2100 1 Plass 1 220 156
7 år BRUN HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/4 - 09 / 2 2100 26,3a 57
e. Ylblesa v. Pajaprins B. Steinseth Biri Travbane 2 24/3 - 03 / 7 2120 27,5 32
Ole Jakob Akre /Rendalen B. Steinseth Drammen Travbane 1 04/3 - 07 / 12 2100 29,0a 87
B. Steinseth K. Johansen Leangen Travbane 0 28/1 - 03 / 14 2160 30,2 g 45
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 1 13/1 - 01 / 8 1609 27,5ag 52
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -25 -2 -6 -4 -7 -180 000
Myhreng Brage 2 Plass 608 054
9 år MØRKBR H v.Bork Odin B. Goop Färjestad 0 14/4 - 07 / 9 1660 24,9 138
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 25/3 - 04 / 1 1640 25,8 g 37
Tor Birger Krageboen /Tveit Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 04/3 - 07 / 11 2100 29,4a 48
P. Midtfjeld Trond Skofsrud (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 24/2 - 03 / 15 2120 27,5 94
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek M. Jakobsson Färjestad 0 10/12 - 06 / 11 2140 29,7 119
3 2017: -17 -5 -1 -4 -6 -295 000 2016: -8 -0 -2 -3 -3 -74 000
Charm Elden 3 Plass 621 500
6 år SVART H v.Alm Viktor J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 25/3 - 04 / 2 1640 24,8 125
e. Eike Lena v. Elding J. Eriksen Drammen Travbane 3 04/3 - 07 / 7 2100 29,6a 49
Anne Cathrine H. Andersen /Froland J. Eriksen Klosterskogen Travbane 3 09/2 - 02 / 5 1700 28,8a 61
K. Malmin Anne Cathrine H. Andersen K. Malmin Bjerke Travbane 5 30/12 - 04 / 12 2100 31,0a 138
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 3 16/12 - 01 / 6 2100 30,4a 16
4 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -42 969 2017: -20 -1 -7 -2 -4 -229 184
Mjølner Fokus 4 Plass 583 213
7 år BRUN KH v.Horgen Tore J. Mjølnerød Färjestad 2 14/4 - 07 / 2 1640 24,9 79
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 05/4 - 09 / 9 2100 25,9a 230
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 5 1640 28,4 g 92
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 15/3 - 06 / 2 2100 26,2a 63
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Drammen Travbane - 04/3 - 07 / 3 2100 dv1 a 79
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -21 -2 -3 -2 -7 -123 600
Spik Mollyn 5 Plass 838 490
8 år BRUN H v.Spikeld K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 14/4 - 02 / 6 1720 27,1 20
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 07 / 4 2120 27,1 35
Harald Kvåle-Amund Kvåle G. Gudmestad Bergen Travpark 1 23/3 - 02 / 3 2100 27,6 g 16
G. Gudmestad G. Gudmestad Bergen Travpark 1 23/3 - 02 / 3 2100 27,6 g 16
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl K. Kvasnes Forus Travbane P 21/3 - 21 / 2 2060 34,8 P
6 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 6 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 09 / 6 3320 28,2 49
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 31/3 - 06 / 1 2100 27,6ag 71
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Jarlsberg Travbane 2 17/3 - 01 / 10 2120 26,1 31
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 25/2 - 08 / 7 1609 24,3a 89
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 2 18/2 - 06 / 7 2620 27,6 41
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Remkvikk 7 Plass 675 277
9 år SVART H v.Lome Elden M. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/3 - 08 / 2 2140 27,2 g 69
e. Remina v. Finstad Lars M. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/2 - 08 / 6 1609 25,1ag 43
Arnold Søberg-Egil Olsen M. Gundersen Biri Travbane 5 18/2 - 06 / 13 2620 27,9 39
M. Gundersen Erik Killingmo (T) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 08 / 8 2100 27,0a 97
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 17/12 - 10 / 4 2100 25,1a 180
8 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -28 212 2018: -20 -0 -2 -2 -8 -108 942
Philip Lyn 8 Plass 1 007 304
9 år SVART H v.Briskeby Philip K. Johansen Färjestad 3 14/4 - 07 / 8 1660 24,1 20
e. Tangen Pia v. Lome Elden K. Johansen Sørlandets Travpark 2 25/3 - 04 / 10 1660 23,9 27
Morten Carlsen /Bodø K. Johansen Bjerke Travbane 1 25/2 - 08 / 10 1609 23,7a 43
K. Johansen Anders Andersen (T) K. Johansen Klosterskogen Travbane 6 04/2 - 08 / 9 2100 27,3a 24
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 1 21/1 - 10 / 7 2100 24,3a 33
9 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -314 918 2017: -14 -2 -1 -2 -4 -189 000
Lille Jim 9 Plass 989 879
9 år SVART V v.Åsajerven J. Bjerring Leangen Travbane 2 08/4 - 06 / 8 2140 26,4a 17
e. Dolly Vilja v. Elding J. Bjerring Bjerke Travbane 1 22/2 - 07 / 4 2100 27,7a 28
Johnny Ekra /Noresund J. Bjerring Biri Travbane 1 18/2 - 06 / 10 2620 27,6 52
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 08 / 1 2100 27,3a 146
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 4 21/1 - 10 / 6 2100 25,0a 60
10 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -193 000 2016: -14 -5 -4 -1 -2 -383 858
Ossmann 10 Plass 776 923
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Høitomt Leangen Travbane 1 08/4 - 06 / 7 2140 26,4a 34
e. Juni Snella v. Høiby Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 6 1660 27,5 g 76
Steinar Nordengen /Nordre Toten U. Ohlsson Solänget 3 17/9 - 09 / 12 2168 25,0 38
Ø. Tjomsland U. Ohlsson Hagmyren 2 10/9 - 08 / 6 2160 24,2 23
mørkblå m/sølv reklame U. Ohlsson Gävle 1 30/8 - 03 / 5 1660 23,1 24
11 2019: -9 -1 -3 -1 -3 -54 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -30 000
Super Gullet 11 Plass 882 187
10 år BRUN V v.Moe Odin K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 05/4 - 04 / 15 2200 27,9 26
e. Heidi Texa v. Alm Rigel S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 7 1660 br g 93
Stall Birktrav.no & Team E.T. K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 25/2 - 08 / 8 1609 25,7ag 62
T. Solberg Lars Olav Birkeland A. Lyssand Bergen Travpark 1 19/1 - 04 / 9 2140 27,2 36
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 14/1 - 03 / 15 1620 24,5 483
12 2018: -21 -0 -0 -1 -7 -32 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 12 Plass 791 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Färjestad 4 14/4 - 07 / 6 1660 24,2 394
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 3 25/3 - 04 / 13 1660 24,3 548
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Bergen Travpark 0 11/3 - 08 / 5 1600 25,3ag 779
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 25/2 - 08 / 2 1609 24,4a 294
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 04/2 - 08 / 12 2100 27,2a 961