<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 8.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-5 Plass : 8-7-5

1 2018: -11 -0 -1 -2 -3 -26 500 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -17 500
Vår Blesa 2100 1 Plass 46 000
5 år ISABELL HP v.Dotterud Teddy F. Mjølnerød Drammen Travbane - 10/4 - 09 / 1 2100 dg 188
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 28/3 - 07 / 8 2140 35,5 g 358
Giske Marie Goplen Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 17/3 - 08 / 3 2100 36,3 g 238
F. Mjølnerød Giske Marie G. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 04/12 - 08 / 5 2100 dg 287
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 22/11 - 08 / 2 2140 40,8 g 400
2 2017: -8 -0 -2 -2 -2 -25 988 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Arjo Eld 2 Plass 25 988
12 år SVART V v.Bokli Eld R. Kruse Drammen Travbane 3 10/4 - 08 / 2 2100 34,9 192
e. Bragomine v. Trons Ekmin R. Kruse Bjerke Travbane 4 22/2 - 09 / 8 2140 35,5 g 118
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Momarken Travbane 3 31/1 - 08 / 5 2140 38,7 70
R. Kruse Arne Johannessen R. Kruse Momarken Travbane P 23/1 - 20 / 6 2160 36,8 g P
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl
3 2017: -4 -0 -1 -1 -1 -11 527 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -6 500
Torpa Pål 3 Plass 18 027
4 år MØRKBR V v.Moe Odin M. Hultman Årjäng 2 10/4 - 08 / 1 2140 33,6 130
e. Stensvik Faksa v. Järvsöfaks (S) K. Johansen Momarken Travbane 5 22/11 - 08 / 11 2160 38,2 134
Knut Andresen-Arngeir Berg K. Johansen Drammen Travbane 5 14/11 - 01 / 2 2100 37,1 95
K. Johansen Lovise Mohaugen K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 08 / 8 2100 36,4 69
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Jarlsberg Travbane P 23/8 - 20 / 5 2120 38,3 P
4 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -10 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Smedpær 4 Plass 10 000
4 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 08 / 4 2100 36,6 g 153
e. Smedjenta v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 26/3 - 09 / 2 2100 35,4 57
Johnny Linn-Eini Sevaldsen Linn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 17/3 - 08 / 5 2100 35,9 49
E. Høitomt Eini S. Linn (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 09/3 - 21 / 5 2120 38,6 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane P 15/4 - 20 / 12 2120 45,1 g P
5 2017: -17 -0 -2 -3 -7 -49 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Theoprinsessa 5 Plass 49 500
8 år SVARTBRUN HP v.Prins Juventus B. Steinseth Drammen Travbane - 10/4 - 09 / 7 2100 dg 135
e. Theoterna v. Atom Vinter Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 24/3 - 08 / 6 2120 34,5 165
Per Martin Bernts /Jømna Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 03/3 - 08 / 1 2100 35,9 214
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 27/1 - 20 / 3 2100 38,2 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -11 000 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Amazona 6 Plass 11 000
6 år SVART HP v.Nordli Svarten B. Steinseth Drammen Travbane 7 10/4 - 08 / 1 2100 36,0 343
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 5 2140 36,4 109
Leif Johnsen /Løten B. Steinseth Biri Travbane 3 10/2 - 08 / 5 2100 36,7 232
B. Steinseth T. Bronken Momarken Travbane 7 31/1 - 08 / 10 2140 39,7 345
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 16/12 - 08 / 3 2100 38,4 179
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -12 -3 -4 -0 -4 -87 000
Faste Jerva 7 Plass 91 000
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Wollebæk Drammen Travbane 1 10/4 - 09 / 5 2100 32,0 49
e. Faste Eldina v. Elding T. Wollebæk Biri Travbane 2 24/3 - 08 / 9 2120 32,9 180
Kristine Kihle /Stange T. Wollebæk Biri Travbane 5 03/3 - 08 / 8 2100 36,1 54
V. Hop Geir Kihle (T) T. Wollebæk Magnor Travbane 0 01/5 - 01 / 3 2000 39,7 g 34
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Wollebæk Biri Travbane P 11/3 - 20 / 2 2120 40,0 P
8 2017: -6 -1 -1 -1 -2 -29 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fjeldtora 8 Plass 29 000
6 år SVART HP v.Horgen Tore G. Flåten Jarlsberg Travbane P 26/3 - 20 / 6 2120 36,2 P
e. Aldina v. Alm Svarten
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
9 2018: -8 -0 -3 -2 -1 -30 000 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -5 000
Alm Kine 2120 1 Plass 41 200
7 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane 0 10/4 - 08 / 11 2120 35,6 g 107
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 26/3 - 10 / 3 2100 34,9 255
Magne Helgesen /Vikersund G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 08 / 7 2100 36,2 47
G. Gundersen Magne Helgesen G. Austevoll Drammen Travbane P 08/8 - 20 / 2 2120 35,8 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Momarken Travbane 8 02/4 - 09 / 11 2140 36,8 593
10 2017: -13 -0 -2 -2 -7 -38 869 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Helmina 2 Plass 38 869
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Årjäng 3 10/4 - 08 / 11 2160 33,1 26
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 26/3 - 10 / 6 2120 34,4 355
Stall Aristo J. Hansen Klosterskogen Travbane 6 16/3 - 01 / 5 2100 35,0 128
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane 7 17/2 - 07 / 3 2100 37,5 g 178
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 03 / 7 2100 35,5 99
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -1 -5 -18 000
Ingemann 3 Plass 28 000
6 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 01 / 7 2120 40,2 427
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 30/1 - 08 / 1 2100 38,3 231
Anniken Storhaug-Isak Storhaug Kristoffersen J. Gaustad Sørlandets Travpark 9 18/12 - 08 / 9 2160 39,1 283
J. Gaustad H. Rorgemoen Klosterskogen Travbane 7 15/12 - 08 / 5 2100 37,9 390
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 27/11 - 07 / 4 2160 38,3 250
12 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500
Hafell Storm 4 Plass 76 500
6 år BRUN H v.Moe Odin E. Gravdal Drammen Travbane 8 10/4 - 08 / 9 2120 35,2 194
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 26/3 - 09 / 8 2120 34,6 191
Eivind Gravdal /Hof O. Østre Klosterskogen Travbane 4 16/3 - 01 / 2 2100 34,6 911
O. Østre Eivind Gravdal (T) O. Østre Sørlandets Travpark 5 26/2 - 07 / 2 2140 36,4 311
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 24/2 - 09 / 8 2120 35,0 445
13 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -15 386 2017: -12 -0 -2 -0 -8 -34 924
Gregus C.K. 5 Plass 54 810
6 år SVART V v.Kasper Mollyn O. Østre Årjäng 6 10/4 - 08 / 9 2160 34,4 64
e. Romhus Dolly v. Spang Best K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 10 / 7 2120 34,5 406
Lovise Mohaugen-Knut Andresen K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 5 16/3 - 01 / 4 2100 34,7 912
K. Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 09/3 - 08 / 8 2100 35,7 502
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 2 2140 36,5 151
14 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -13 000
Krylling Kompis 6 Plass 15 000
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 0 06/1 - 08 / 6 2100 40,1 424
e. Krylling Bella v. Lykke Gutten D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 08 / 4 2100 39,2 183
Kari Steinseth /Bergen D. Dalen Momarken Travbane - 13/12 - 07 / 4 2140 dg 514
D. Dalen Einar Steinseth D. Dalen Drammen Travbane 7 10/12 - 01 / 7 2120 40,4 g 142
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Borg Momarken Travbane 7 22/11 - 08 / 4 2140 40,4 338
15 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -9 -23 500
Skiberose 7 Plass 35 500
5 år SVART HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 0 10/4 - 09 / 10 2120 37,6 292
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten E. Gravdal Drammen Travbane 8 19/3 - 02 / 4 2100 36,3 550
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 8 21/11 - 07 / 1 2100 42,5 466
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 11/11 - 08 / 9 2120 40,6 187
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 24/10 - 07 / 2 2100 41,3 g 402