<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
THAI TANICS ÆRESLØP
THAI TANICS ÆRESLØP
Varmblods 2900 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr., 40 m. ved 600.001 kr., 60 m. ved 1.400.001 kr.
For alle 3-12-årige.
Premier: 125.000-60.000-30.000-20.000-10.000-(10.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -12 -3 -1 -0 -2 -90 000 2016: -10 -3 -1 -2 -3 -166 596
Dillon K.W. 1 Plass 256 596
4 år BRUN H v.Andover Hall* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 29/3 - 06 / 11 2100 15,0a 17
e. Spinning Class (US) v. Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 23/3 - 06 / 3 2100 14,4a 13
Stall K.W. Farms O. Raffin Hippodrome de Vincennes 0 19/2 - 06 / 1 2700 14,8 1770
Åsbjørn Tengsareid (T) Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Raffin Hippodrome de Vincennes - 30/1 - 06 / 1 2700 dg 220
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Abrivard Hippodrome de Vincennes 7 11/10 - 04 / 12 2100 14,5a 470
2 2017: -13 -4 -2 -1 -2 -155 500 2016: -14 -3 -3 -3 -2 -139 755
Gukko Raw 2 Plass 375 255
5 år BRUN H v.Orlando Vici (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 4 05/4 - 07 / 9 2600 14,9a 112
e. Girandola Aas (IT) v. Diamond Way (DE) L. Kolle Biri Travbane 1 03/3 - 05 / 4 2100 16,1a 66
Jan-Erik Andresen /Kolbotn L. Kolle Bjerke Travbane - 11/1 - 09 / 1 2100 dg a 20
Lars Anvar Kolle (T) Trond Anderssen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 01/1 - 06 / 10 2100 17,7a 21
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 29/10 - 07 / 8 2100 15,2a 14
3 2017: -19 -2 -7 -1 -5 -182 000 2016: -20 -5 -2 -5 -5 -161 000
Expo B.R. 3 Plass 362 500
5 år SVART H v.Credit Winner* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 3 05/4 - 07 / 10 2600 14,9a 68
e. Yale Bowl (US) v. Andover Hall* (US) V. Hop Sørlandets Travpark 5 25/3 - 10 / 10 2140 14,5a 129
Stall Barolo Racing A. Akselsen Sørlandets Travpark 2 12/3 - 03 / 2 2140 16,1a 18
Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane - 22/2 - 03 / 3 2100 dg a 27
Todelt mørkblå/lysblå, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 04/2 - 07 / 6 2100 16,2a 22
4 2017: -14 -1 -3 -1 -1 -102 000 2016: -19 -3 -1 -2 -4 -78 500
Larger Then Life 4 Plass 273 000
6 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) C. Antonsen Leangen Travbane 0 08/4 - 10 / 1 2140 16,6a 431
e. Moments Tail (S) v. Comets Tail* (US) C. Antonsen Klosterskogen Travbane - 04/2 - 09 / 7 2520 dg 118
Cato Antonsen /Mysen C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 07/1 - 09 / 6 2900 18,2 208
Cato Antonsen (T) Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 1 31/12 - 06 / 10 2100 16,7a 72
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. S. Adolfsson Momarken Travbane - 20/12 - 21 / 1 2140 dgpp N
5 2017: -16 -3 -1 -0 -4 -81 000 2016: -11 -2 -1 -0 -2 -73 237
Ultimo Tango (S) 5 Plass 240 931
6 år BRUN V v.Pine Chip* (US) M. Gundersen Biri Travbane 4 07/4 - 02 / 6 1609 14,0a 50
e. Super Ballet (S) v. Supergill* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 29/3 - 06 / 9 2100 15,3a 39
Rolf Høyland /Røkland M. Gundersen Drammen Travbane 1 19/3 - 01 / 10 2500 19,0a 31
Eirik Høitomt (T) Sigbjørn Kolnes (T) S. Juul Odense 0 23/12 - 03 / 1 1640 16,5a 34
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Juul Odense - 23/12 - 08 / 1 1640 dg ag 51
6 2017: -15 -4 -2 -1 -6 -202 000 2016: -16 -3 -2 -2 -5 -278 500
Ridolini Park (IT) 1 Plass 735 695
7 år SVART H v.Varenne* (IT) P. Buer Forus Travbane 4 04/4 - 02 / 6 2040 15,0 21
e. Grandera Park (IT) v. Supergill* (US) P. Buer Bjerke Travbane 4 15/3 - 07 / 12 2100 13,7a 61
Tom Eik Baugerud-Øyvind Martini P. Buer Bergen Travpark 1 16/2 - 05 / 9 2100 15,7a 19
Pål Buer (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 09 / 4 2100 15,6a 151
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 18/8 - 06 / 14 2940 18,1 29
7 2017: -16 -1 -2 -3 -5 -118 000 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000
Lass Labero (S) 2 Plass 353 000
10 år BRUN V v.Jag De Bellouet* (FR) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 8 3160 18,0 92
e. Shalee Ås (S) v. American Winner* (US) G. Gundersen Momarken Travbane 1 18/3 - 02 / 6 3180 16,4 795
Linda Marie Ring-Steinar Jøndal G. Gundersen Biri Travbane 3 10/3 - 02 / 7 1609 14,8a 99
Geir Vegard Gundersen (T) Martine O. Sørvik (T) G. Gundersen Biri Travbane 2 03/3 - 05 / 6 2100 16,2a 309
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 5 18/2 - 03 / 7 2620 17,0 813
8 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -86 000 2016: -20 -2 -1 -4 -4 -69 000
Madonna Rags 3 Plass 367 769
8 år BRUN HP v.Com Hector* (S) E. Vinvand Bjerke Travbane 5 12/4 - 04 / 9 2100 16,7a 237
e. Julia Rags v. Super Arnie* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 01/4 - 04 / 6 3160 17,5 470
Stall Luxusfellen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 15/3 - 08 / 2 2100 15,2ag 119
Hans Chr. Holm (T) Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 01/3 - 06 / 6 2100 16,0a 37
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 25/1 - 05 / 6 2100 15,3a 104
9 2017: -14 -7 -2 -0 -1 -615 180 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -12 725
U.S. Male E.P.* (DK) 4 Plass 850 391
6 år BRUN V v.Ganymede (FR) E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 05/4 - 07 / 8 2600 14,7a 69
e. Loving You E.P. (US) v. S.J.'s Caviar* (US) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 5 17/3 - 02 / 7 2609 16,4a 15
Danmark E. Rennesvik Biri Travbane 0 03/3 - 05 / 5 2100 16,5ag 12
Erlend Rennesvik (S) Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 22/2 - 06 / 1 2100 16,2a 17
Skrådelt grønn/oransje,grø erm,or ermr J. Juel Aalborg 1 13/5 - 06 / 1 2140 14,3a 16
10 2017: -16 -1 -1 -1 -4 -72 000 2016: -19 -4 -1 -1 -5 -192 000
Gary Volcano 5 Plass 582 750
8 år BRUN V v.Super Arnie* (US) A. Stensen Bjerke Travbane - 05/4 - 08 / 11 2100 dg a 95
e. Gary's Donna v. Ata Star L.* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 1 15/3 - 07 / 10 2100 13,3a 436
Tom Forkerud /Skotterud V. Hop Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 06 / 4 2100 16,9a 408
Jo Svenstad (T) A. Stensen Momarken Travbane 0 23/1 - 05 / 5 2140 16,5a 56
Svart m/sølv ermer, svarte mansjetter A. Stensen Biri Travbane 3 13/1 - 03 / 4 1609 15,8a 28
11 2017: -16 -3 -5 -0 -4 -406 495 2016: -11 -1 -2 -3 -3 -190 555
Malkin 6 Plass 753 050
5 år BRUN H v.Ken Warkentin (US) D. Aarum Solvalla 0 05/4 - 10 / 2 1640 12,7a 58
e. Silver Rain v. Pine Chip* (US) U. Ohlsson Mantorp 6 25/3 - 10 / 9 1640 12,0a 69
Jan Svello-Ole H. Venås E. Adielsson Gävle 2 26/2 - 10 / 7 2140 13,9a 14
Erik Adielsson (T) Jan Kristian Waaler (T) B. Goop Solvalla 1 08/2 - 09 / 5 1640 12,1a 17
blå m/hvite ermbind. P. Ingves Åby 2 25/1 - 09 / 1 1640 14,1a 30
12 2017: -4 -1 -0 -0 -2 -105 477 2016: -12 -1 -2 -3 -4 -184 424
Face Ribb* (S) 7 Plass 441 715
5 år BRUN H v.Going Kronos* (IT) L. Kolgjini Mantorp 1 25/3 - 05 / 4 2140 13,1 174
e. Oj Oj Tim (S) v. Super Arnie* (US) C. Eriksson Kalmar - 04/3 - 10 / 4 1640 dg ag 58
Sverige A. Kolgjini Solvalla 7 11/2 - 05 / 9 2140 13,9a 531
Adrian Kolgjini (S) Lutfi Kolgjini (T) A. Kolgjini Jägersro 5 14/1 - 05 / 11 2640 16,1a 79
Svart, vinrødt sk.stk & ermring L. Kolgjini Solvalla 6 26/12 - 10 / 12 2140 15,1a 215
13 2017: -5 -1 -1 -1 -2 -78 000 2016: -17 -6 -1 -4 -5 -276 351
Nolessthanperfect 8 Plass 468 851
6 år BRUN V v.Always Alluring (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 05/4 - 08 / 9 2100 14,5a 43
e. American Lore (US) v. American Winner* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 25/2 - 10 / 6 2640 15,9 41
Evy Marie Brinch /Årnes G. Austevoll Momarken Travbane 1 14/2 - 05 / 1 2140 14,4a 17
Gunnar Austevoll (T) Evy Marie Brinch (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 04/2 - 09 / 10 2540 16,1 48
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/1 - 09 / 13 2940 17,5 116
14 2017: -16 -2 -1 -0 -7 -128 712 2016: -21 -7 -3 -4 -6 -625 133
Valokaja Hindø (DK) 1 Plass 981 384
6 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) M. Gundersen Leangen Travbane 4 08/4 - 09 / 4 2140 14,4a 52
e. Hindø Enghave* (DK) v. Victor Victor* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/2 - 10 / 12 2660 15,7 60
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Forus Travbane 6 11/2 - 03 / 6 2040 14,9a 46
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Leangen Travbane 1 28/1 - 09 / 8 2140 14,8a 72
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 6 11/1 - 07 / 5 2100 15,7a 17
15 2017: -14 -3 -0 -5 -6 -241 557 2016: -18 -3 -6 -1 -2 -201 500
Photo Va Bene 2 Plass 1 306 057
9 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) M. Høitomt Leangen Travbane 5 08/4 - 09 / 8 2140 14,5ag 68
e. Corinne Simb (S) v. Somatic (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 31/3 - 05 / 11 2120 14,8 25
Vidar Andersen-Marius Høitomt M. Høitomt Bergen Travpark 1 11/3 - 06 / 5 2100 13,6a 48
Marius Høitomt (S) Glenn Kramer Stenberg (T) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 06 / 2 1609 14,1a 26
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 5 08/2 - 07 / 12 2100 13,8a 244