<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:12 V5-4
V65-2
Odd Ballklubb

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 550.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -0 -3 -1 -4 -42 500 2017: -15 -0 -0 -4 -9 -43 500
P.O. Super Star (S) 1 Plass 413 464
9 år BRUN V v.Super Arnie* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 09/4 - 05 / 1 2140 16,3a 318
e. Mystic Joyment (S) v. Jeanne's Somolli* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 03/4 - 01 / 7 2100 16,4a 254
Geir Eivind Skjelde /Skien D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 01 / 1 2100 18,5a 26
Åsbjørn Tengsareid (T) Aina Skjelde T. Totland Bergen Travpark 4 16/2 - 05 / 3 2100 16,1a 189
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Olsen Bergen Travpark 4 02/2 - 06 / 8 1600 15,3a 463
2 2018: -11 -0 -2 -0 -3 -30 000 2017: -20 -1 -2 -2 -5 -70 500
Sanner Sid 2 Plass 529 000
10 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/3 - 04 / 9 1609 14,3a 184
e. Chilla Sid (S) v. Giant Chill* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 02 / 9 2100 16,2a 223
Jeanette Iren Engebretsen-Nils Martin Sagvolden G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/3 - 03 / 8 1609 15,6a 438
Hans Chr. Holm (T) Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 08 / 6 2100 15,5a 366
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 01 / 9 2100 17,2a 171
3 2018: -16 -3 -4 -1 -2 -146 000 2017: -18 -3 -4 -1 -2 -107 000
Da Vinci B.R. 3 Plass 661 647
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 05/4 - 08 / 7 2100 15,3a 132
e. Armbro Barefoot (CA) v. Malabar Man* (US) V. Hop Bjerke Travbane 2 23/3 - 04 / 6 1609 13,4a 59
Helene Kolle /Vear M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 16/3 - 02 / 2 2100 15,9a 93
Vidar Hop (T) Geir Kihle (T) V. Hop Momarken Travbane 2 02/3 - 03 / 12 2140 17,6a 55
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 0 10/2 - 01 / 2 2100 15,2a 84
4 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -28 000 2016: -16 -0 -1 -1 -5 -29 669
Pondus Bork (DK) 4 Plass 520 914
10 år BRUN V v.Great Challenger (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 16/2 - 02 / 3 1609 15,3a 39
e. Frederikke Bork (DK) v. New Quick* (DK) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 09/2 - 01 / 8 2100 16,8a 671
Andrea Sletsjø /Hof D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 06 / 7 2100 16,0a 1239
Dag-Sveinung Dalen (T) Andrea Sletsjø (A) D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 19/1 - 01 / 10 1609 15,9a 553
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Sletsjø Biri Travbane 0 16/12 - 07 / 3 1609 15,9a 352
5 2018: -10 -1 -2 -3 -2 -165 680 2017: -15 -6 -1 -0 -5 -202 500
Speedmeister 5 Plass 779 672
8 år MØRKBR V v.Herr Jægermeister* (S) J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 4 16/3 - 02 / 5 2100 16,1a 26
e. Speed Rocket (FI) v. American Hustle* (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 01/2 - 08 / 6 2100 14,3a 59
Stall Speedrocket J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 18/1 - 08 / 11 2100 16,0a 32
Eirik Høitomt (T) Evy Marie Brinch (T) J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 04/1 - 08 / 11 2100 14,9a 38
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kjenner Bjerke Travbane 1 21/12 - 08 / 12 2100 15,9a 18
6 2018: -26 -0 -2 -2 -12 -74 000 2017: -21 -1 -0 -2 -8 -62 000
Lord Bexley 6 Plass 387 750
11 år SVART V v.Super Nick (US) J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 06 / 6 1700 20,2ag 511
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 16/3 - 02 / 4 2100 16,2a 844
Lise Therese Halvorsen /Seljord K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 01 / 10 2100 17,8a 1920
Knut Robin Dalsbotten (A) Lise Therese Halvorsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 09/2 - 01 / 1 2100 dg a 362
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek G. Gundersen Klosterskogen Travbane - 04/2 - 07 / 11 2100 dg a 1451
7 2018: -9 -1 -0 -1 -3 -30 000 2017: -19 -1 -0 -2 -5 -48 500
Axel Buitenzorg (NL) 7 Plass 495 958
11 år BRUN V v.Open The Sky (FR) O. Østre Bjerke Travbane 6 05/4 - 08 / 1 2100 14,9a 442
e. Blazing Tigress (US) v. Donerail* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 09/2 - 06 / 5 1609 14,0a 96
Trine Nilsen-Elin Kristin Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/1 - 07 / 4 2100 17,0a 931
Gunnar Austevoll (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/1 - 08 / 4 2100 16,7a 388
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 09/10 - 01 / 2 2140 16,0a 118
8 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -66 677 2017: -21 -1 -0 -4 -8 -68 000
Rose Garden 8 Plass 552 677
9 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 26/3 - 05 / 3 2100 15,3a 217
e. Thai Rose Garden v. Sugarcane Hanover* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/3 - 02 / 6 2100 16,0a 311
Celina Ihle Gundersen /Eydehavn L. Kolle Sørlandets Travpark 5 12/3 - 01 / 2 1609 14,6ag 154
Lars Anvar Kolle (T) Geir Gundersen L. Kolle Sørlandets Travpark 6 26/2 - 03 / 6 2140 16,9a 135
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 09/2 - 01 / 6 2100 17,1a 307
9 2018: -6 -1 -1 -0 -4 -54 000 2017: -16 -2 -1 -3 -6 -161 000
Riordan Kronos (IT) 9 Plass 681 676
8 år BRUN V v.Going Kronos* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 0 05/4 - 08 / 2 2100 16,1a 107
e. Exclusive Kronos (IT) v. Self Possessed* (US) K. Malmin Bergen Travpark 4 11/3 - 06 / 6 2100 14,6a 158
Einar Nedrebø-Per Arne Skjelsvik K. Malmin Forus Travbane 3 11/2 - 03 / 2 2040 14,6a 146
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 14/1 - 08 / 2 2100 14,2a 250
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 5 30/12 - 07 / 1 1609 16,3a 42