Neste løp >>>
Start ca kl. 14:40 DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-årige norskfødte.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -1 -1 -1 -3 -37 500 2017: -13 -0 -3 -2 -4 -71 500
Classic Thompson 1 Plass 109 000
4 år BRUN H v.Thai Tanic J. Undem Jarlsberg Travbane 2 31/3 - 02 / 12 2100 17,1a 146
e. Delice Classic v. Sack Pack (US) J. Undem Bjerke Travbane 2 22/3 - 01 / 3 2100 16,4a 356
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Bjerke Travbane 5 08/3 - 01 / 11 2100 18,3a 728
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 2 09/2 - 07 / 5 2100 20,8 89
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 4 15/1 - 08 / 2 2100 21,7 g 193
2 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -107 000 2017: -11 -2 -0 -3 -3 -183 500
S.M.K. Silvousplait 2 Plass 290 500
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 3 01/4 - 01 / 1 1609 19,1a 179
e. Andora Augustinu v. Prestigious Teachr* (US) E. Høitomt Drammen Travbane 6 19/3 - 07 / 5 2100 19,9ag 22
Siv Marie Kittelsen /Hof E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 24/2 - 20 / 2 2100 20,7 P
Adrian Solberg Akselsen (S) Siv Marie Kittelsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 30/9 - 20 / 1 2100 25,9 P
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Jarlsberg Travbane 23/8 - 22 / 1 2100 27,8 g B
3 2017: -7 -0 -2 -1 -2 -51 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Selfie 3 Plass 51 000
4 år BRUN HP v.Jocose* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/4 - 01 / 2 2140 19,2 57
e. Alvena Onaka (S) v. Pine Chip* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 17/3 - 20 / 6 2100 21,2 P
Nina B. Brog-Stine Brog L. Kolle Klosterskogen Travbane 26/5 - 20 / 2 1700 26,5 B
Lars Anvar Kolle (T) Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 13/5 - 20 / 1 2100 28,7 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2018: -21 -3 -3 -3 -4 -115 500 2017: -20 -0 -0 -2 -8 -46 000
S.K.'s Spartacus 4 Plass 161 500
4 år LYSBRUN H v.Juliano Rags L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/4 - 02 / 8 2140 24,0 g 113
e. Shakira v. Dylan Lobell* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 7 22/3 - 01 / 7 2100 18,2ag 497
Tormod Haugnes /Randaberg L. Kolle Bjerke Travbane 7 08/3 - 01 / 5 2100 18,4a 658
Kjetil Roe (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 15/2 - 01 / 4 2140 20,4 g 214
Rød m/svart stolpe & krage L. Kolle Bjerke Travbane 5 01/2 - 09 / 3 2140 21,3 g 120
5 2018: -13 -4 -0 -1 -3 -117 718 2017: -10 -1 -0 -1 -3 -70 133
Draco Braz Minto 5 Plass 199 304
4 år BRUN V v.Nu Pagadi* (DE) J. Juel Aalborg 1 16/12 - 01 / 4 1640 18,2a 21
e. M.T. Big Applegirl (S) v. Pine Chip* (US) J. Juel Århus 4 27/11 - 05 / 1 1800 23,3 g 23
Ove Hellekås /Hørte J. Juel Aalborg P 18/11 - 91 / 4 2160 25,6 g P
Geir Mikkelsen (T) Peter Jensen (T)
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek
6 2017: -3 -0 -0 -2 -1 -38 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Muscle M.R. 6 Plass 38 000
3 år MØRKBR H v.Muscle Mass* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 22/3 - 01 / 1 2100 16,6a 122
e. Carpe Emmanova v. Home Alone* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 08/3 - 01 / 9 2100 18,1a 48
Arnold Søberg /Kløfta T. Solberg Bjerke Travbane P 12/10 - 22 / 2 2140 21,1 P
Gunnar Austevoll (T) Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 28/9 - 20 / 1 1640 24,8 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Killingmo Biri Travbane 02/9 - 20 / 8 2120 29,2 B