<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 DD-2
V65-6
SIGVART LARSENS MINNELØP
SIGVART LARSENS MINNELØP
Kaldblods 3300 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 425.001 kr., 40 m. ved 600.001 kr., 60 m. ved 850.001 kr.
For 3-15-årige høyest 1.200.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 499
H.G. Jerv* 1 Plass 462 957
10 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 17/3 - 01 / 2 2100 26,8 24
e. H.G. Celin v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 08/3 - 07 / 4 2100 26,9a 39
Sverige V. Hop Jarlsberg Travbane 2 24/2 - 03 / 12 2120 27,3 125
Åsbjørn Tengsareid (T) J. Bjerring Bjerke Travbane 0 30/12 - 04 / 2 2100 31,6a 372
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Bjerring Bjerke Travbane 0 16/11 - 09 / 5 2100 28,2ag 145
2 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 2 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 3 24/3 - 03 / 5 2100 28,4 37
e. Lannem Stjerna v. Braute T. Borg Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 01 / 5 2120 32,2 g 60
Horni AS-Hans Kristian Hoel Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/12 - 01 / 1 2100 28,3ag 74
Thor Borg (T) Alf Stordal (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 5 21/10 - 01 / 8 2100 27,6ag 41
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 6 13/10 - 06 / 13 2120 28,4 46
3 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -12 000 2018: -11 -0 -0 -6 -3 -49 000
Kodran 1 Plass 578 383
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 6 29/3 - 04 / 8 1609 24,8ag 284
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Bjerke Travbane 5 15/3 - 06 / 6 2100 27,0a 120
Even Opheim Alm /Gran G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/3 - 07 / 6 2100 27,7a 94
Gunnar Austevoll (T) Andreas Opheim (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 01/3 - 09 / 1 2140 28,6 g 181
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 5 22/2 - 07 / 11 2100 28,2a 209
4 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -46 060 2016: -19 -2 -2 -3 -3 -110 843
Reiug* 2 Plass 533 009
6 år MØRKBR H v.Skibber K. Hultman Romme 0 24/3 - 08 / 10 2140 27,4ag 134
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) T. Horpestad Bjerke Travbane 0 25/2 - 09 / 2 2660 27,2 g 414
Sverige M. Jakobsson Färjestad - 21/1 - 08 / 6 2160 dg g 46
Kai Johansen (T) Kjell Hultman (A) M. Jakobsson Romme 2 07/1 - 08 / 4 2640 26,6 70
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Hultman Romme 0 30/12 - 06 / 12 2180 32,0 134
5 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 3 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 09/4 - 06 / 8 1609 25,5a 57
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 05 / 11 2140 br rg 292
Stall Appollo 11 V. Hop Drammen Travbane 3 14/11 - 02 / 2 2100 28,5a 189
Øystein Tjomsland (T) V. Hop Biri Travbane 5 05/11 - 03 / 15 2140 26,3 191
mørkblå m/sølv reklame K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 06 / 10 2120 br g 122
6 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 4 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 31/3 - 06 / 1 2100 27,6ag 71
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 17/3 - 01 / 10 2120 26,1 31
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Bjerke Travbane 4 25/2 - 08 / 7 1609 24,3a 89
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Biri Travbane 2 18/2 - 06 / 7 2620 27,6 41
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 08 / 4 2100 27,4ag 48
7 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 1 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 06 / 3 2100 27,8ag 456
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 01 / 4 2120 27,3 289
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 8 1609 26,8ag 383
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Biri Travbane 0 18/2 - 06 / 8 2620 28,4 301
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Momarken Travbane 2 07/2 - 04 / 3 2140 27,3a 82
8 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 2 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder E. Knutsen Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 9 1660 26,6 g 721
e. Nume Frøkna v. Pajaprins V. Hop Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 7 2100 27,2ag 405
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg E. Knutsen Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 6 1609 26,1a 161
Ernst-Petter Knutsen (A) L. Kolle Biri Travbane 5 10/6 - 03 / 8 1609 26,2a 105
Rød m/svart reklame L. Kolle Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 6 2100 25,9a 210
9 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 3 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip T. Solberg Bjerke Travbane - 29/3 - 08 / 3 2140 dg 94
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Sørlandets Travpark 2 12/3 - 04 / 6 1609 26,0a 266
Carl Gunnar Myhre /Larvik G. Flåten Bjerke Travbane 0 01/3 - 09 / 6 2160 29,8 g 159
Tom Erik Solberg (T) Petter Glittum (T) G. Flåten Drammen Travbane - 15/1 - 06 / 11 2140 dg 289
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane - 30/11 - 08 / 13 2160 dg 262
10 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 4 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) P. Arvesen Bjerke Travbane 0 29/3 - 08 / 4 2140 26,3 171
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen K. Malmin Hippodrome de Vincennes 5 23/2 - 01 / 4 2100 25,0a 700
Oddvar Dahlen /Nøtterøy K. Malmin Hippodrome de Vincennes 0 19/2 - 10 / 6 2100 25,2a 130
Per Arvesen (A) Oddvar Dahlen K. Malmin Bjerke Travbane 2 21/1 - 04 / 5 2100 25,8a 154
rød m/grønn vinkel G. Austevoll Bjerke Travbane 3 04/1 - 04 / 2 2100 27,0a 66
11 2019: -13 -1 -1 -5 -5 -69 500 2018: -29 -0 -4 -5 -11 -114 500
Vertigo Bjørn 1 Plass 1 444 500
11 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 2 06/4 - 05 / 3 1620 24,6 30
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 4 23/3 - 02 / 7 2140 26,1 42
Håkon B. Steine /Norheimsund V. Steine Bergen Travpark 5 02/3 - 03 / 5 1640 27,2 39
Håkon B. Steine (A) H. Steine Bergen Travpark 1 23/2 - 01 / 4 1620 24,8 82
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Biri Travbane - 18/2 - 08 / 10 2100 dg a 101
12 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -12 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Jærvsø Ole 2 Plass 1 136 626
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) H. Holm Drammen Travbane - 19/3 - 06 / 5 2100 dg a 109
e. Rapptora v. Åsrapp H. Holm Bjerke Travbane 0 18/1 - 07 / 8 2100 28,4a 537
Italy Stable & Roy Karlsen H. Holm Klosterskogen Travbane 4 07/1 - 03 / 4 2100 26,9a 277
Geir Flåten (T) Beate Holmstrøm (T) H. Holm Momarken Travbane 6 27/12 - 06 / 1 1640 25,7 g 118
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Smeby Klosterskogen Travbane - 15/12 - 06 / 2 2100 dg a 241
13 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -19 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -41 500
Kolnes Kjell 3 Plass 1 061 236
8 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Momarken Travbane 2 18/3 - 08 / 1 2140 25,7 175
e. Perle Tine v. Lome Elden L. Kolle Biri Travbane 3 18/2 - 08 / 4 2100 25,0a 95
Tor Birger Krageboen /Tveit M. Gundersen Drammen Travbane 0 20/8 - 09 / 12 2960 27,9 g 674
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) V. Hop Drammen Travbane 0 08/8 - 03 / 6 2960 31,3 g 184
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Hagmyren 0 05/7 - 07 / 4 2140 24,1 313