<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-3
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-1 Plass : 12-2-1

1 2018: -13 -1 -3 -0 -4 -70 991 2017: -25 -3 -2 -6 -7 -146 500
Tusse Storm 2100 1 Plass 290 180
6 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Drammen Travbane 0 04/3 - 02 / 8 2140 35,5 g 191
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Momarken Travbane 0 14/2 - 08 / 10 2140 31,4ag 116
Truls Knive /Åmot P. Sem Klosterskogen Travbane 4 30/1 - 04 / 8 1700 31,5a 72
P. Sem P. Sem Jarlsberg Travbane 4 14/1 - 01 / 14 2120 30,9 462
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 07 / 2 2100 30,3a 187
2 2018: -8 -1 -2 -1 -3 -55 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 2 Plass 158 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 19/3 - 04 / 9 2120 30,6 336
e. Kile Turid v. Lappe Troll* E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 12/3 - 05 / 5 2140 31,0ag 140
Synøve Tvedt Andersen /Skien J. Hansen Sørlandets Travpark 4 26/2 - 04 / 4 2160 31,3 308
T. Solberg Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 8 09/2 - 05 / 9 2100 32,6 g 97
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Drammen Travbane 0 10/9 - 09 / 3 2100 br g 242
3 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -24 500 2017: -12 -0 -2 -3 -7 -59 698
Torderud Stjernen 3 Plass 169 698
6 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld H. Kulblik Rättvik 4 03/4 - 04 / 1 2140 29,4 42
e. Torderud Ella v. Bokli Eld V. Hop Bjerke Travbane - 02/11 - 05 / 2 1609 dg a 71
Øystein Sørby /Kirkenær E. Høitomt Bjerke Travbane 4 24/10 - 05 / 5 2100 31,4a 22
M. Gundersen Øystein Sørby E. Høitomt Biri Travbane 0 23/9 - 05 / 2 1609 29,2a 30
marineblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Biri Travbane 4 15/7 - 02 / 6 2100 28,6a 36
4 2018: -7 -2 -1 -0 -4 -75 652 2017: -16 -3 -2 -1 -4 -89 410
Spydomann Ø.K. 4 Plass 246 972
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin H. Holm Bjerke Travbane - 15/3 - 02 / 10 2160 dg 325
e. Spydhild v. Elding M. Gundersen Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 6 2160 34,4 g 79
Morten Langli /Oslo Ø. Kihlstrøm Romme 6 02/12 - 03 / 7 2160 31,2 g 64
E. Killingmo B. Goop Färjestad 1 21/11 - 03 / 5 2160 31,6 g 59
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. Ø. Kihlstrøm Bollnäs - 13/10 - 07 / 6 2140 dg 72
5 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -33 000 2016: -13 -1 -1 -2 -1 -35 000
Komnes Viking 5 Plass 113 000
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) S. Fossen Bjerke Travbane - 16/3 - 05 / 4 1609 dg a 79
e. Komnes Bella v. Spikeld H. Bye Biri Travbane - 03/3 - 04 / 7 2100 dg 324
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Bjerke Travbane 6 16/2 - 04 / 10 2100 31,7a 51
S. Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 4 09/2 - 07 / 7 1609 30,4a 134
blå m/rødt kryss og ermer H. Bye Bjerke Travbane - 01/2 - 04 / 2 2140 dg 22
6 2018: -12 -2 -1 -1 -4 -57 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 751
Dixi Elden 6 Plass 162 251
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 01 / 11 1609 27,3a 172
e. Dixi Dalen v. Dublan V. Hop Bjerke Travbane 3 16/3 - 05 / 5 1609 27,0a 47
Asle T. Pettersen /Hamnvik D. Aarum Färjestad 4 06/3 - 03 / 1 2140 30,1 224
L. Kolle Joakim Nilsen (A) V. Hop Bjerke Travbane 4 16/2 - 04 / 8 2100 31,5a 185
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Momarken Travbane 6 07/2 - 01 / 2 1640 29,4a 276
7 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -0 -3 -4 -39 000
Herligheten 7 Plass 75 000
5 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 06 / 3 2100 30,9 457
e. Arna Frøkna v. Braute P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 03/5 - 02 / 8 2180 32,5 g 93
Anita Holm /Vestfossen G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 24/4 - 04 / 13 2120 30,0 626
G. Austevoll Anita Holm G. Flåten Bjerke Travbane 0 20/4 - 09 / 9 2160 31,2 333
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Flåten Drammen Travbane 0 04/4 - 05 / 4 2100 32,3ag 99
8 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 8 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 04 / 8 2120 30,8 g 354
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 01 / 3 2100 32,4 254
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/2 - 01 / 7 1640 33,2ag 246
C. Antonsen Terje Mellemsæther C. Antonsen Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 7 1640 32,7 g 42
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 0 10/1 - 01 / 1 1640 34,1ag 48
9 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -34 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 9 Plass 173 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 01 / 12 1609 27,8a 572
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 06 / 1 2100 31,1 g 92
Rune Gulddal /Sunde I Sunnhordland A. Christensen Bjerke Travbane 2 22/3 - 03 / 12 2160 30,2 537
A. Christensen A. Christensen Bjerke Travbane 2 09/3 - 07 / 2 2100 31,4a 198
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 06 / 15 2120 30,2 1712
10 2018: -12 -1 -1 -3 -4 -52 000 2017: -19 -1 -1 -4 -8 -74 000
Reinfaks 10 Plass 186 200
7 år MØRKBR V v.Voje Faks T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 9 2160 31,1 59
e. Bakkmo Fuksa v. Braute O. Østre Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 06 / 11 2120 30,2 247
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen T. Solberg Sørlandets Travpark 5 12/2 - 04 / 5 2160 30,5 113
G. Gundersen Per Gottling (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 09/2 - 05 / 1 2100 31,3 g 324
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 05 / 10 2120 32,7 192
11 2017: -15 -0 -1 -1 -6 -31 500 2016: -11 -2 -2 -1 -4 -62 000
Kopi 11 Plass 97 000
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 6 22/3 - 03 / 6 2160 30,8 72
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Biri Travbane 0 03/3 - 06 / 5 2100 32,2ag 131
Sille Antonsen /Gran E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/2 - 04 / 9 2160 31,6 80
H. Vik Morten Antonsen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 3 14/2 - 01 / 7 2140 31,3a 37
Burgunder m/sølv bånd&ermstr,hv stj H. Brendengen Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 12 1640 31,8 g 83
12 2018: -4 -0 -2 -1 -0 -22 000 2017: -6 -2 -0 -0 -0 -28 000
Hilton Molander 12 Plass 144 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 13 2120 32,4 g 40
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane 1 28/9 - 02 / 3 2140 31,2 g 15
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Bjerke Travbane 1 12/9 - 05 / 5 2100 27,9a 49
E. Schem Stein Galgerud (A) E. Schem Bjerke Travbane 2 24/8 - 01 / 4 2140 30,0 199
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Bjerke Travbane - 28/7 - 04 / 10 2100 dg a 62