<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
FORMLØP -
FORMLØP -
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 775.000 kr. Også for 3-15-årige med rekord 1.22,5 og dårligere, som har tjent maks 50.000 kr i de 10 siste starter.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -73 000 2016: -17 -4 -4 -1 -3 -308 000
Gunda 1 Plass 717 500
8 år SVART HP v.Åsajerven Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 25/3 - 06 / 7 2160 25,5 99
e. Kos Vesla v. Eng Svarten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 25/2 - 06 / 9 2180 26,8 76
Harald Wennesland /Lillesand E. Høitomt Bjerke Travbane 4 08/2 - 02 / 8 2160 26,8 29
Eirik Høitomt (T) Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/1 - 08 / 7 2160 27,9 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 14/1 - 09 / 11 2140 26,5 54
2 2018: -17 -0 -3 -3 -3 -96 400 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 2 Plass 862 065
10 år BRUN V v.Fakse* (S) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 1 26/3 - 01 / 6 1620 24,1 17
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten S. Løvvold Sørlandets Travpark 1 12/2 - 07 / 5 2160 27,8 14
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/1 - 04 / 2 2100 26,2a 84
Tom Erik Solberg (T) Katrine Samuelsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 14/1 - 03 / 8 1620 25,4 79
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/12 - 10 / 12 2100 26,8a 147
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 0 25/3 - 06 / 8 2160 26,1 374
e. Lex Nina v. Bork Rigel G. Gundersen Bergen Travpark 5 11/3 - 08 / 4 1600 24,6a 292
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 3 26/2 - 02 / 4 1660 25,5 52
Karin Hauge (A) Torstein Jørgensen K. Hauge Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 04 / 11 1620 26,2 73
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Sørlandets Travpark 3 29/1 - 01 / 5 2140 26,9 196
4 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -24 000 2016: -17 -1 -0 -0 -9 -51 500
Arnblessen 4 Plass 749 428
12 år SVART H v.Lome Elden T. Erga Forus Travbane 0 21/2 - 02 / 2 2040 29,6a 175
e. Heliblessa v. Braute T. Erga Forus Travbane 0 29/11 - 01 / 6 2060 28,7 1185
Gunnleif Reinertsen-Bård Hjortnes L. Hjetland Forus Travbane 5 08/11 - 08 / 6 2080 29,6 134
Tom Erga (T) Gunnleif Reinertsen T. Erga Forus Travbane 5 01/11 - 03 / 10 2060 26,3 107
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 4 11/10 - 01 / 9 2080 25,7 163
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stiv Kuling 5 Plass 1 260 250
11 år RØD H v.Moe Odin C. Hande Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 01 / 11 1640 25,7 601
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars C. Hande Drammen Travbane P 19/3 - 21 / 2 2100 32,2 P
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Momarken Travbane 0 16/9 - 06 / 9 2160 25,8 519
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 0 07/9 - 02 / 6 2140 25,7 758
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 5 17/8 - 07 / 12 1700 26,1a 289
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 823
Art Haaken* 6 Plass 761 337
10 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/3 - 08 / 7 2140 26,2 134
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 5 26/2 - 02 / 8 1660 25,8 33
Sverige Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 08/2 - 02 / 9 2160 dg 39
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Momarken Travbane 3 31/1 - 05 / 10 1640 27,2a 238
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 5 21/1 - 04 / 11 2100 25,9a 485
7 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moe Hrym 7 Plass 631 000
8 år BRUN V v.Moe Odin K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 03 / 14 1620 32,3 751
e. Lykkevinna v. Vinningblesen M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 18/12 - 01 / 5 1660 29,0 471
Miriam Gudmestad /Nærbø J. Eilertsen Momarken Travbane 0 27/9 - 03 / 6 2160 31,5 138
Malin Berås (A) Kari Anne Knutsen (T) D. Aarum Årjäng 0 09/8 - 04 / 11 2180 27,3 494
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek K. Malmin Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 8 2140 28,9 470
8 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 8 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 05 / 11 2140 br rg 292
e. Stjerne Sara v. Sjefen V. Hop Drammen Travbane 3 14/11 - 02 / 2 2100 28,5a 189
Stall Appollo 11 V. Hop Biri Travbane 5 05/11 - 03 / 15 2140 26,3 191
Øystein Tjomsland (T) K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 06 / 10 2120 br g 122
mørkblå m/sølv reklame O. Østre Sørlandets Travpark - 16/10 - 01 / 4 2160 dg 79
9 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Trollgutt 9 Plass 1 777 684
14 år SVART V v.Spang Best E. Vinvand Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 01 / 12 1640 26,7 692
e. Lona Troll v. Troll Jahn Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 19/3 - 06 / 7 2100 28,7a 230
Stall Trollgutt K. Løvdal Drammen Travbane 0 04/4 - 07 / 9 1700 25,4a 1447
Kjell Løvdal (T) M. Berås Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 02 / 7 1740 24,8 583
blå m/grå ermer & l. M. Berås Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 07 / 11 2140 26,4 437
10 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 10 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 6 25/3 - 06 / 6 2160 25,5 232
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Drammen Travbane 6 04/3 - 09 / 10 2140 28,0 426
Marianne Undem /Skien J. Undem Bjerke Travbane 0 25/2 - 06 / 11 2180 26,8 g 170
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 04 / 8 1620 25,6 51
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 2 08/2 - 02 / 7 2160 26,3 90
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Seile Perla 11 Plass 655 000
13 år MØRKBR HP v.Lome Kongen M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 14 1660 25,7 g 2411
e. Dag Svarta v. Ulsvarten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 12/3 - 04 / 4 1609 26,3a 182
Kari Anne Knutsen /Birkeland M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 26/2 - 02 / 6 1660 26,0 110
Marius Høitomt (S) Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 10 1620 28,3 g 166
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek R. Wiig Forus Travbane 4 18/10 - 02 / 9 1600 25,6a 87