<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-4 Plass : 8-5-4

1 2018: -21 -3 -4 -2 -10 -124 250 2017: -22 -3 -4 -1 -6 -126 000
Skjetnejerva 1609 1 Plass 337 805
7 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven O. Kjøsnes Leangen Travbane 6 13/3 - 09 / 2 2160 34,2 273
e. Viggdine v. Elding U. Eriksson Östersund - 20/2 - 04 / 8 2140 dg 88
Alf-Einar Jørgensen /Harstad A. Stensen Leangen Travbane 6 13/2 - 02 / 10 2140 32,6a 124
Å. Tengsareid Anne Dahlshaug (T) A. Stensen Leangen Travbane 0 06/2 - 07 / 3 1640 30,4 g 168
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Stensen Biri Travbane 0 27/1 - 06 / 5 2100 32,0a 81
2 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 2 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin P. Kals Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 12 2100 28,9a 377
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv G. Stenberg Drammen Travbane 0 14/11 - 06 / 11 1700 br ag 92
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 G. Stenberg Momarken Travbane 0 04/10 - 03 / 9 2140 30,9a 90
G. Stenberg G. Stenberg Bollnäs 4 30/7 - 12 / 2 1640 30,2 24
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane 2 20/7 - 03 / 8 2160 28,9 70
3 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 3 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane - 18/2 - 04 / 11 1609 g0 ag 183
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 2 10/2 - 05 / 6 1609 27,6a 13
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 4 16/12 - 05 / 10 1620 29,6 23
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 1 25/11 - 06 / 1 1609 25,6a 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 1 18/11 - 07 / 4 2120 33,3 24
4 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 4 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven O. Kjenner Bjerke Travbane 4 22/3 - 05 / 2 2100 28,4a 121
e. Løng Håpe v. Ilmin K. Mathisen Bjerke Travbane 3 23/2 - 08 / 7 2100 29,7a 96
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll K. Mathisen Biri Travbane 2 27/1 - 06 / 12 2100 30,9a 121
K. Mathisen Brynjulf Bjørge K. Mathisen Biri Travbane 0 02/12 - 04 / 14 2120 31,4 133
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 0 18/11 - 05 / 13 2640 36,6 g 81
5 2017: -13 -1 -2 -2 -7 -72 000 2016: -7 -0 -1 -3 -2 -32 000
Z.M.'s Felix 5 Plass 177 500
7 år BRUN V v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane 2 10/3 - 01 / 2 1609 26,5a 255
e. Ulltrolla v. Perle Troll K. Johansen Biri Travbane 4 27/1 - 06 / 7 2100 31,8a 249
Rolf Settem /Bolsøya K. Johansen Biri Travbane 4 06/1 - 05 / 9 2100 32,1a 119
K. Johansen Rolf Settem A. Stensen Leangen Travbane 3 26/12 - 04 / 6 1640 28,4a 90
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 3 09/12 - 09 / 3 2100 32,0a 103
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -21 500
Valseth Fanten 6 Plass 170 000
8 år MØRKBR V v.Særpefanten M. Gundersen Biri Travbane 0 10/3 - 01 / 8 1609 28,1ag 271
e. Horgen Huldra v. Spang Best M. Gundersen Biri Travbane 6 03/3 - 06 / 7 2100 31,2ag 226
Jan-Tore Rønningen /Follebu M. Gundersen Biri Travbane 4 18/2 - 02 / 6 2120 31,0 155
M. Gundersen Jan-Tore Rønningen M. Gundersen Momarken Travbane 0 07/2 - 01 / 10 1640 29,9ag 73
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 25/1 - 02 / 2 1640 30,2 123
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 7 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Bjerke Travbane 0 16/2 - 06 / 2 2100 31,9a 370
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Bjerke Travbane 5 02/2 - 06 / 8 1609 30,6a 750
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 0 23/1 - 06 / 7 2140 32,5ag 943
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane 5 13/1 - 07 / 1 2100 33,6a 121
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 6 06/1 - 05 / 2 2100 32,5a 653
8 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -50 500 2018: -23 -8 -4 -4 -4 -222 500
Hage Jerven 8 Plass 537 242
8 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Leangen Travbane 0 13/3 - 03 / 10 1640 32,3a 104
e. Torpa Fia v. Krembest G. Berg Leangen Travbane P 20/2 - 21 / 2 2160 39,2 P
Gunnvald Ramsøy /Morvik A. Eggan Leangen Travbane 6 13/2 - 06 / 1 2140 32,9a 108
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 0 29/10 - 03 / 6 2140 33,0 119
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 2 10/10 - 05 / 9 2140 28,9a 56
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -19 -1 -1 -2 -7 -56 500
Maurstad Mina 9 Plass 229 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Biri Travbane 0 24/3 - 01 / 9 1609 29,7ag 373
e. Maurstad Mi v. Spang Best G. Gundersen Biri Travbane 4 10/3 - 01 / 1 1609 26,7a 396
Magne Stenslie /Raufoss M. Gundersen Drammen Travbane 7 04/3 - 03 / 6 2100 31,0 945
K. Kvasnes Magne Stenslie M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/2 - 08 / 11 2100 33,0ag 665
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Gundersen Biri Travbane 4 10/2 - 05 / 4 1609 28,1a 126
10 2017: -9 -0 -1 -0 -2 -10 000 2016: -15 -1 -2 -3 -7 -60 500
Valle Viking 10 Plass 104 803
7 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 21/12 - 02 / 7 1640 31,6 83
e. Valle Vilde v. Pål Even E. Høitomt Momarken Travbane 2 06/12 - 03 / 3 1640 30,7a 22
Marte Lybæk Jensen /Gan C. Antonsen Jarlsberg Travbane 7 04/11 - 04 / 2 2100 31,9 238
G. Antonsen Marte Lybæk Jensen E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 21/10 - 05 / 3 1600 28,4 401
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Årjäng 0 02/10 - 02 / 15 2180 31,7 588
11 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 11 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Bjerke Travbane - 22/3 - 08 / 2 2140 dg 282
e. Rappblesa v. Pål Even K. Malmin Biri Travbane 5 10/3 - 01 / 9 1609 27,6a 304
Erik Løkken /Raufoss G. Gundersen Bjerke Travbane 5 23/2 - 08 / 1 2100 30,7a 601
D. Dalen Erik Løkken G. Gundersen Biri Travbane 0 10/2 - 05 / 1 1609 28,5ag 387
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Malmin Biri Travbane 0 06/1 - 05 / 4 2100 34,8ag 205
12 2018: -19 -0 -4 -3 -8 -92 859 2017: -14 -0 -0 -5 -7 -57 264
Røyns Olise 12 Plass 211 011
7 år MØRKBR HP v.Bork Odin A. Solhus Leangen Travbane 3 13/3 - 09 / 4 2160 33,7 100
e. Røyns Blessa v. Lome Elden U. Ohlsson Östersund 6 20/2 - 04 / 6 2140 32,6 33
Alf-Einar Jørgensen /Harstad A. Solhus Leangen Travbane 3 06/2 - 07 / 2 1640 29,1 g 60
G. Austevoll Anne Dahlshaug (T) K. Johansen Leangen Travbane 3 28/1 - 05 / 1 2140 29,9 233
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Stensen Leangen Travbane 5 09/1 - 03 / 4 1640 32,8ag 35