<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:55 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -23 000 2017: -16 -2 -1 -1 -9 -79 000
Balotelli 1 Plass 102 000
5 år SVART V v.Dream Vacation* (US) K. Johansen Momarken Travbane 0 30/8 - 07 / 2 2140 br g 370
e. Kisstheboysgoodbye v. Rosalind's Guy (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 13/7 - 09 / 7 2140 27,3 g 232
Anita Solberg Kristiansen /Eidsberg E. Høitomt Momarken Travbane P 19/4 - 20 / 4 2140 23,8 P
Gunnar Austevoll (T) Anita Solberg Kristiansen O. Østre Momarken Travbane 30/11 - 22 / 2 2140 29,0 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
2 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -6 224
J.J. Jazz 2 Plass 18 224
4 år BRUN H v.Juliano Star* (FR) G. Antonsen Momarken Travbane 22/11 - 22 / 3 2140 29,3 B
e. J.J. Africa v. Super Arnie* (US)
Hans Sigvart Jørgentvedt-Aud Jørgentvedt
Cato Antonsen (T) Gøran Antonsen (T)
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
3 2018: -4 -1 -1 -0 -1 -32 000 2017: -11 -0 -2 -4 -4 -150 000
Championchip 3 Plass 182 000
4 år BRUN H v.Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 28/6 - 22 / 3 2140 28,8 B
e. Madam Lavec v. Egon Lavec* (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 21/6 - 24 / 1 2140 31,3 g B
Ernst Karlsen-Tor Birger Krageboen
Per Oleg Midtfjeld (T) Trond Skofsrud (T)
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -2 -1 -36 000
Pique 4 Plass 36 000
4 år BRUN V v.Infinitif* (IT) C. Antonsen Momarken Travbane 12/7 - 23 / 4 2140 29,8 B
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US)
Johan Anton Langebrekke-Jan Erik Lillebekk
Gøran Antonsen (T)
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame
5 2018: -3 -1 -0 -0 -1 -47 646 2017: -8 -3 -1 -1 -2 -121 908
Rigel Øyvind 1 Plass 169 554
4 år MØRKBR H v.Dotterud Teddy C. Kjenner Momarken Travbane 04/10 - 22 / 2 2160 47,4 B
e. Rigel Snerta v. Metsgar O. Kjenner Momarken Travbane 30/8 - 22 / 7 2160 49,0 B
Stall Rigel Øyvind
Jan Roar Mjølnerød (T)
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
6 2018: -6 -0 -1 -1 -2 -24 701 2017: -8 -2 -0 -0 -4 -33 842
Pepp Jerka 2 Plass 58 543
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld
e. Peppana v. Alm Svarten
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet
Knut Arne Ødegaard (T)
blå m/rød bunn.
7 2018: -6 -3 -0 -0 -0 -46 491 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -30 500
Bråtnes Eyr 3 Plass 76 991
5 år RØD HP v.Amor Even J. Gjerstad Momarken Travbane 07/7 - 22 / 15 2160 57,0 g B
e. Grid v. Sarpen S. Eilefsen Momarken Travbane 23/6 - 22 / 5 2160 51,4 B
Kreativ Transport AS /Eidsberg
Sven Olav Weberg (T)
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek
8 2018: -7 -0 -1 -2 -3 -30 250 2017: -8 -1 -1 -2 -3 -70 114
Haugestad Arne 4 Plass 100 364
4 år BRUN V v.Spikeld O. Sagholen Momarken Travbane 14/6 - 22 / 1 2140 53,9 B
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten O. Sagholen Momarken Travbane 31/5 - 22 / 3 2140 52,2 B
Kristine Narvestad /Hemnes
Odd Arne Sagholen (T) Kristine Narvestad
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl