<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
MØRTVEDT JERKELDS HOPPESERIE
MØRTVEDT JERKELDS HOPPESERIE
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 180.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -2 303 2016: -11 -1 -3 -1 -3 -48 846
Påla Docka* (S) 1 Plass 119 917
10 år BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) M. Lundgren Färjestad 0 06/3 - 03 / 3 2160 30,5 549
e. Pråla* (S) v. Pål Lunar M. Lundgren Bjerke Travbane 5 28/12 - 04 / 1 2100 29,3a 136
Sverige M. Lundgren Romme 3 16/12 - 03 / 4 1640 29,3 g 100
Maria Lundgren (S) Hans-Olof Lundgren (A) M. Lundgren Örebro 2 01/12 - 03 / 15 2180 30,3 303
Gul, brunt lodrätt fält,; brun M. Lundgren Åmål 7 14/8 - 05 / 10 2100 32,5 g 144
2 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 4 26/3 - 03 / 11 2120 30,0 494
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn S. Hogner Bjerke Travbane 5 15/3 - 09 / 5 2140 31,2 519
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Drammen Travbane 2 04/3 - 02 / 13 2160 31,0 339
Per Arvesen (A) P. Arvesen Sørlandets Travpark 7 26/2 - 04 / 13 2180 31,4 365
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Forus Travbane 0 11/2 - 07 / 8 2060 32,5 g 421
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 3 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden H. Vik Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 05 / 10 1700 33,8a 875
e. Edel Jenta v. Alm Svarten H. Holm Drammen Travbane 0 04/3 - 03 / 2 2100 31,7 643
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 4 23/2 - 08 / 3 2100 30,5a 333
Tom Erik Solberg (T) Merete Viksås H. Holm Momarken Travbane 0 14/2 - 08 / 3 2140 33,6arg 106
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Holm Bjerke Travbane 1 09/2 - 07 / 1 1609 29,6a 78
4 2018: -16 -0 -2 -3 -7 -89 780 2017: -17 -1 -2 -2 -7 -72 500
Torpa Oda 4 Plass 287 702
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Hultman Färjestad 0 01/10 - 04 / 2 2140 27,6 534
e. Prinsessa v. Røder K. Johansen Bjerke Travbane 8 18/9 - 03 / 6 2100 28,0ag 534
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik K. Johansen Bjerke Travbane 3 06/9 - 01 / 6 2100 29,5a 254
Lars Anvar Kolle (T) Lovise Mohaugen K. Johansen Bjerke Travbane 1 17/8 - 05 / 11 2160 29,7 98
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Hultman Årjäng 3 09/8 - 07 / 10 2160 30,3 127
5 2018: -16 -3 -2 -1 -3 -164 120 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 5 Plass 449 620
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 3 09/3 - 05 / 6 1609 28,9a 35
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 9 2100 31,0ag 266
Stall Ki-Ro B. Steinseth Momarken Travbane 1 14/2 - 08 / 6 2140 29,9a 87
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 02/2 - 06 / 5 1609 29,5a 55
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 0 20/12 - 06 / 7 2140 35,6ag 45
6 2018: -24 -0 -1 -3 -11 -76 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 6 Plass 312 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Drammen Travbane 7 19/3 - 04 / 12 2140 29,9 387
e. Storeng Silva v. Elding K. Johansen Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 04 / 11 2120 34,6 g 34
Lovise Mohaugen-Knut Andresen K. Johansen Bjerke Travbane 5 15/12 - 03 / 1 2100 31,1a 39
Lars Fredrik Kolle (A) Lovise Mohaugen K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 04/12 - 02 / 8 2640 31,4 g 191
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm K. Johansen Bjerke Travbane 0 30/11 - 05 / 3 2140 30,5 278
7 2018: -21 -1 -2 -4 -7 -88 438 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 7 Plass 286 865
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Bjerke Travbane - 15/3 - 04 / 4 2100 dg a 904
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Holm Momarken Travbane 6 02/3 - 05 / 7 2140 32,3ag 115
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 5 16/2 - 06 / 3 2100 31,5a 40
Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 03 / 5 2120 31,4 150
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane 4 23/1 - 06 / 6 2140 30,1a 312
8 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 8 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 16/3 - 05 / 1 1700 27,9a 192
e. Haaga Borga v. Bork Rigel A. Akselsen Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 12 2100 30,2a 489
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov A. Akselsen Bjerke Travbane 1 25/1 - 03 / 3 1609 28,3a 121
Adrian Solberg Akselsen (S) Thorbjørn Ask A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 19/1 - 08 / 12 1609 30,6a 406
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 07 / 5 2100 31,6 266
9 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 119 2016: -16 -1 -1 -1 -8 -51 771
Bjørkejento* 9 Plass 156 143
9 år SVART HP v.Moe Odin H. Lundgren Färjestad 0 06/3 - 03 / 11 2180 30,2 1374
e. Neslill v. Braute H. Lundgren Färjestad 6 21/1 - 12 / 2 2140 30,5 136
Sverige H. Lundgren Romme 1 16/12 - 03 / 6 1640 29,0 192
Hans-Olof Lundgren (A) H. Lundgren Örebro 5 01/12 - 03 / 14 2180 31,1 198
gul med brun krage og mansj. H. Lundgren Åmål 0 22/9 - 08 / 2 2080 32,1 g 274
10 2018: -15 -2 -1 -3 -7 -110 833 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 10 Plass 304 533
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 11 2100 30,1a 127
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn K. Johansen Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 3 2100 32,1a 17
Maria Johansen /Mogreina K. Johansen Biri Travbane 1 16/12 - 05 / 7 1620 28,6 31
Kai Johansen (T) Ole Synstelien K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 05 / 1 2100 28,2 253
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 2 05/11 - 03 / 3 2100 27,7 317
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -22 000
Veels Shanti 11 Plass 172 685
6 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder E. Kristiansen Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 05 / 1 1700 30,5a 663
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/2 - 03 / 10 1609 31,4a 413
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu H. Holm Bjerke Travbane 0 25/1 - 03 / 5 1609 30,4a 136
Gunnar Austevoll (T) Ellen Kristiansen (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 19/1 - 08 / 1 1609 30,6a 152
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl H. Vik Drammen Travbane 3 15/1 - 03 / 3 1700 29,3a 491
12 2018: -7 -1 -0 -0 -3 -117 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 12 Plass 495 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Bjerke Travbane 1 01/3 - 07 / 3 2100 29,1a 29
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 2 18/2 - 04 / 9 1609 26,8a 49
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 20/1 - 04 / 7 2120 30,2 52
Eirik Høitomt (T) Ida-Therese Skaane T. Solberg Bjerke Travbane 1 28/12 - 04 / 10 2100 28,9a 366
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 11/12 - 03 / 6 2100 30,5a 172