<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V4-3
V65-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 135.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -126 000 2017: -20 -2 -6 -1 -4 -101 500
Engas Odelsjente 1 Plass 279 500
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 04 / 7 2100 34,8 g 71
e. Gilma v. Bork Rigel G. Austevoll Bjerke Travbane 2 16/2 - 04 / 2 2100 31,1a 118
Tonje Johannessen /Skien G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 04 / 9 1700 32,2a 97
Gunnar Austevoll (T) Tonje Johannessen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 18/1 - 09 / 2 2100 32,0a 38
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 2 10/1 - 01 / 3 1640 32,7ag 27
2 2018: -18 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 2 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Drammen Travbane 5 19/3 - 02 / 15 2160 33,0 g 634
e. Rigel Edda v. Alm Rigel S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 09/3 - 03 / 6 2120 33,3 781
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 30/1 - 02 / 10 2100 dg a 586
Simen Bjørbæk Jessen (T) Odd Arne Aaland J. Undem Bjerke Travbane 0 11/1 - 02 / 6 2160 35,1 g 772
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 04 / 7 2120 33,7 g 629
3 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2017: -9 -3 -1 -2 -0 -300 000
Voje Diva 3 Plass 369 364
6 år SVART HP v.Alm Viktor L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/1 - 09 / 8 2100 32,1a 92
e. Voje Frøkna v. Järvsöfaks (S) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 01/1 - 04 / 10 2120 32,3 78
Lars O. Romtveit /Skoppum L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 05/12 - 04 / 3 2100 33,0 g 30
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 23/11 - 05 / 15 2160 31,8 45
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 1 21/10 - 03 / 1 2100 32,0 146
4 2018: -23 -0 -0 -1 -10 -37 500 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 4 Plass 144 000
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Bjerke Travbane 0 22/2 - 04 / 10 2160 32,5 763
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Bjerke Travbane 0 16/2 - 04 / 6 2100 32,1a 585
Hanne E. Ellefsrud /Gran E. Gravdal Momarken Travbane 0 07/2 - 01 / 9 1640 31,0a 710
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 04 / 4 2120 33,7 570
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 5 10/1 - 01 / 12 1640 33,4a 495
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -1 -1 -2 -20 000
Børke Bertine 5 Plass 80 360
7 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Solberg Klosterskogen Travbane 8 09/3 - 04 / 10 2100 33,3 g 164
e. Børke Berta v. Lykke Gutten T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/2 - 04 / 6 2160 33,1 116
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 03/2 - 04 / 7 2120 32,1 212
Tom Erik Solberg (T) Arthur Bø (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 26/1 - 05 / 6 2120 32,7 218
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 04 / 12 2120 35,0 229
6 2018: -16 -2 -2 -5 -6 -105 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Irma H.R. 6 Plass 178 000
5 år BRUN HP v.Voje Faks E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 17/3 - 04 / 12 2120 30,0 97
e. Rinde Elda v. Elding M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 08 / 3 2100 br g 429
Birger Heimdal /Treungen S. Heimdal Sørlandets Travpark 0 12/11 - 01 / 6 2160 31,1 g 157
Eirik Høitomt (T) Birger Heimdal E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 24/10 - 07 / 7 2120 32,3 12
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Heimdal Sørlandets Travpark 3 01/10 - 01 / 1 2140 28,9a 109
7 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 1 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 09/3 - 04 / 9 2100 33,0 873
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 05 / 5 2100 31,9 518
Wigdis Remme-Terje Remme L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 04 / 7 1700 33,4ag 237
Joakim Hansen (S) Terje Remme G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/1 - 02 / 3 1640 30,3 158
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek L. Kolle Bjerke Travbane 6 21/12 - 02 / 10 1640 32,3 308
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -0 -1 -3 -39 000
Linni M. 2 Plass 105 000
7 år SVART HP v.Lome Kongen J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 12/3 - 05 / 2 2140 31,0a 167
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 04 / 12 2120 32,6 33
Kristen Fatland-Hege Fatland J. Eriksen Jarlsberg Travbane 3 03/2 - 04 / 9 2120 32,5 17
Ole Johan Østre (T) Kristen Fatland J. Eriksen Bjerke Travbane 1 18/1 - 09 / 11 2100 31,3a 100
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 01/1 - 04 / 11 2120 33,2 42
9 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -25 -5 -3 -3 -4 -128 955
Hvalstad Ronja 3 Plass 137 155
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) S. Hogner Biri Travbane - 03/3 - 04 / 3 2100 dg 466
e. Sitone v. Rigel Jo S. Hogner Bjerke Travbane P 22/2 - 21 / 2 2160 35,2 P
Torstein Laupsa /Hvalstad O. Sagholen Momarken Travbane 0 23/1 - 06 / 10 2140 31,6ag 269
Odd Arne Sagholen (T) Torstein Laupsa O. Sagholen Momarken Travbane 0 27/12 - 10 / 6 2160 32,6 g 128
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane - 13/12 - 01 / 6 2140 dg a 65
10 2018: -24 -4 -4 -3 -3 -131 000 2017: -27 -0 -5 -0 -13 -103 500
Neseldi 4 Plass 329 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 09/3 - 04 / 14 2120 32,2 509
e. Neslykka v. Krembest K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 03 / 2 2100 br g 320
Arne Geir Jensen /Tjodalyng K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 04 / 8 2120 32,1 186
Knut Arne Ødegaard (T) Arne Geir Jensen K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 04/1 - 02 / 9 1640 29,9 141
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 21/12 - 02 / 3 1640 31,3 393
11 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 5 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen S. Hogner Bjerke Travbane 5 15/3 - 09 / 5 2140 31,2 519
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn P. Arvesen Drammen Travbane 2 04/3 - 02 / 13 2160 31,0 339
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Sørlandets Travpark 7 26/2 - 04 / 13 2180 31,4 365
Per Arvesen (A) P. Arvesen Forus Travbane 0 11/2 - 07 / 8 2060 32,5 g 421
rød m/grønn vinkel L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 03/2 - 04 / 10 2120 32,0 70
12 2018: -9 -1 -2 -0 -1 -37 000 2017: -14 -0 -1 -0 -6 -26 500
Hage Loma 6 Plass 143 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden M. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 09/3 - 04 / 3 2100 33,0 g 232
e. Torpa Fia v. Krembest M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 04 / 5 2120 34,0 59
Stine V. Opheim Skranefjell-Leif Gunnar Opheim M. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 07 / 4 2100 30,3a 243
Marius Høitomt (S) Anders Heggland M. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 15/12 - 04 / 14 2120 32,1 80
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 16/10 - 02 / 5 2160 32,0 161
13 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 7 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 04 / 13 2120 31,7 363
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 3 22/2 - 04 / 11 2160 31,3 365
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 03 / 1 2100 35,7 g 527
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 7 29/1 - 05 / 10 2160 30,6 279
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 4 18/1 - 09 / 4 2100 31,9ag 288