<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
FJORDLINE - GRUNNCUPEN KVAL 10 AV 11
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2609 m. Autostart.
For 3-15-årige 40.000 - 250.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -14 -1 -1 -1 -9 -83 000 2018: -31 -0 -4 -2 -8 -78 000
Dæmro Svarten 1 Plass 313 000
8 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Drammen Travbane - 19/3 - 04 / 6 2120 g0 g 104
e. Øyers Palma v. Alm Svarten P. Johannessen Sørlandets Travpark 1 12/3 - 05 / 8 2140 30,6a 238
Stall Travellers P. Johannessen Drammen Travbane 6 04/3 - 03 / 3 2100 31,0 876
Pål Henning K. Johannessen (A) P. Johannessen Bjerke Travbane 3 25/2 - 01 / 6 2140 30,1 374
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr P. Johannessen Sørlandets Travpark 0 29/1 - 05 / 12 2160 32,7 g 400
2 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 2 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 7 16/3 - 05 / 7 1700 29,7a 76
e. Torpa Kry v. Moe Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 11/2 - 07 / 6 2060 29,7 66
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 10/12 - 05 / 12 2080 29,8 g 292
Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Biri Travbane 6 05/11 - 06 / 10 2100 29,6a 262
mørkblå m/sølv reklame E. Høitomt Biri Travbane 3 28/10 - 08 / 5 2100 29,2a 112
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 3 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 16/3 - 05 / 12 1700 29,3a 1799
e. Lygna Fina v. Alm Svarten K. Johansen Bjerke Travbane 6 23/2 - 08 / 4 2100 31,0a 696
Vidar Henriksen /Drammen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 02/2 - 06 / 9 1609 30,2a 112
Connie Engebråthen (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 26/1 - 04 / 4 2100 31,6a 372
Grå m/burgunder ermer, rekl. J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 20/1 - 04 / 9 2120 dg 603
4 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 982 2017: -22 -1 -3 -0 -5 -58 500
Grude Jerkeld 4 Plass 198 482
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 26/2 - 05 / 6 2140 30,4 17
e. Toronita v. Dublan Ø. Tjomsland Forus Travbane 7 11/2 - 01 / 12 2060 30,0 84
Merete Viksås /Roa Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 29/1 - 07 / 2 2140 30,1 54
Lars Anvar Kolle (T) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 15 2140 33,0 g 44
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/12 - 04 / 12 2100 g3 ag 21
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -18 -2 -5 -1 -6 -141 000
Bjørkeviking 5 Plass 525 449
7 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) G. Gudmestad Bergen Travpark 0 11/3 - 07 / 9 2140 28,3 182
e. Bjørkvona v. Golan G. Gudmestad Bergen Travpark 3 23/2 - 02 / 9 1600 26,8a 57
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 3 11/2 - 05 / 1 2040 28,1 70
Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Bergen Travpark 1 02/2 - 04 / 11 2140 29,7 21
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 2 24/1 - 05 / 2 2040 28,5a 80
6 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -27 -3 -4 -0 -10 -105 000
Kolnes Faksen 6 Plass 199 000
9 år SVART V v.Fakse* (S) J. Undem Drammen Travbane 5 19/3 - 04 / 15 2140 29,4 462
e. Kolnes Stjerna v. Pål Even K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 05 / 5 1700 31,5ag 179
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane - 24/2 - 03 / 4 2100 dg 329
Johan Herbjørn Undem (T) Gunnar Hagebø J. Undem Sørlandets Travpark 4 12/2 - 03 / 2 1640 27,2 112
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 01 / 4 1700 32,3ag 127
7 2019: -7 -0 -0 -2 -3 -25 500 2018: -17 -2 -4 -3 -5 -196 000
Valle Tiril 7 Plass 606 000
8 år SVART HP v.Åsajerven J. Bjaanes Bergen Travpark 2 11/3 - 04 / 6 2120 27,5 73
e. Sunnmørsjenta v. Elding J. Bjaanes Forus Travbane 4 21/2 - 01 / 2 2040 28,2 47
Jostein Osland /Sandnes J. Bjaanes Forus Travbane 3 11/2 - 07 / 10 2080 27,9 50
Pål Buer (T) Jostein Osland J. Bjaanes Forus Travbane 1 24/1 - 05 / 4 2040 28,5a 43
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re J. Bjaanes Forus Travbane 2 17/1 - 04 / 1 2040 28,9 21
8 2017: -15 -1 -2 -1 -2 -106 000 2016: -7 -0 -0 -0 -5 -19 500
Førlands Pil Fax 8 Plass 331 500
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) P. Tjordal Bergen Travpark 4 11/3 - 07 / 11 2140 27,8 376
e. Førlands Fina v. Alm Hellin T. Karlsen Bergen Travpark 2 02/3 - 04 / 10 2140 30,3 141
Per-Eivind Tjordal /Sand P. Tjordal Forus Travbane 0 11/2 - 05 / 9 2060 28,5 497
Per-Eivind Tjordal (A) P. Tjordal Bergen Travpark 0 26/1 - 05 / 9 2120 30,7 312
lilla m/"p.e.t." på gult stråbånd P. Tjordal Bergen Travpark 5 08/9 - 04 / 2 2120 29,3 g 46
9 2017: -18 -0 -1 -1 -9 -55 766 2016: -11 -3 -0 -1 -4 -82 000
Eigelands Spretten 9 Plass 242 509
7 år SVART V v.Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 2 15/3 - 04 / 1 2100 28,6a 239
e. Eigelands Frøkna v. Braute E. Gravdal Drammen Travbane 5 04/3 - 03 / 10 2120 29,7 554
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson G. Stenberg Klosterskogen Travbane 5 07/1 - 01 / 5 2120 30,0 159
Glenn Kramer Stenberg (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 6 30/12 - 06 / 6 2100 31,9ag 316
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane 3 14/12 - 02 / 2 2660 29,7 90
10 2019: -12 -1 -2 -3 -1 -70 878 2018: -26 -6 -0 -4 -5 -216 375
Strikkeprinsen 10 Plass 735 753
11 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Klosterskogen Travbane - 16/3 - 07 / 7 2100 dg a 52
e. Marina Lill v. Marine Svarten B. Humborstad Drammen Travbane 4 04/3 - 03 / 11 2120 29,3 165
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 5 08/2 - 06 / 10 2100 28,1a 66
Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Bjerke Travbane 2 01/2 - 05 / 9 2100 29,8a 57
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 2 21/1 - 08 / 1 2100 27,3a 62
11 2019: -7 -0 -1 -2 -4 -33 000 2018: -17 -1 -3 -1 -2 -59 000
Arnspik 11 Plass 375 500
10 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 12/3 - 02 / 1 1609 29,0a 24
e. Heliblessa v. Braute M. Finsand Sørlandets Travpark P 26/2 - 22 / 1 2140 34,0 g P
Kent Lauritsen /Færvik V. Hop Jarlsberg Travbane - 14/1 - 05 / 13 2120 dg 41
Eirik Høitomt (T) Kent Lauritsen V. Hop Bjerke Travbane 4 17/12 - 08 / 4 2100 27,8a 45
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 1 23/11 - 06 / 2 2100 26,9a 68