<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
DD-2
V5-4
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 305.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-12-14 Plass : 10-12-14

1 2017: -9 -1 -1 -1 -1 -49 000 2016: -4 -1 -0 -0 -1 -23 000
Opera 2140 1 Plass 226 000
9 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Momarken Travbane 0 03/5 - 04 / 4 2140 30,3a 23
e. Arga v. Viljesterk H. Eggen Bjerke Travbane 4 20/4 - 03 / 5 1609 27,1ag 35
Knut Olav Dahl /Årnes K. Johansen Momarken Travbane 1 05/4 - 06 / 4 2140 31,4 46
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 29/1 - 07 / 5 2120 br 24
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Biri Travbane 2 18/12 - 04 / 5 2100 31,1 13
2 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 2 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Biri Travbane 5 10/3 - 01 / 9 1609 27,6a 304
e. Rappblesa v. Pål Even G. Gundersen Bjerke Travbane 5 23/2 - 08 / 1 2100 30,7a 601
Erik Løkken /Raufoss G. Gundersen Biri Travbane 0 10/2 - 05 / 1 1609 28,5ag 387
K. Malmin Erik Løkken K. Malmin Biri Travbane 0 06/1 - 05 / 4 2100 34,8ag 205
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 6 18/11 - 07 / 8 2140 34,5 g 69
3 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 3 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 3 16/2 - 06 / 1 2100 31,4a 215
e. Kryllingseira v. Troll Jahn B. Steinseth Biri Travbane 0 10/2 - 05 / 10 1609 28,8ag 1130
Einar Steinseth /Noresund G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/12 - 03 / 3 2100 31,7ag 79
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 08/12 - 04 / 10 1609 30,4a 150
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/11 - 05 / 2 2140 31,0 644
4 2018: -20 -0 -4 -4 -6 -94 991 2017: -23 -1 -0 -5 -8 -81 357
Ingerø Mari 4 Plass 358 375
8 år M.BORKET HP v.Bork Odin O. Østre Bjerke Travbane 6 15/3 - 04 / 11 2100 28,9a 879
e. Mørtvedt Mari v. Elding O. Østre Momarken Travbane 0 02/3 - 05 / 1 2140 32,5a 163
Frank Andre Skubberud /Ørje O. Østre Bjerke Travbane 0 15/2 - 03 / 7 1609 27,4a 584
O. Østre Frank A. Skubberud O. Østre Bjerke Travbane 5 25/1 - 03 / 7 1609 29,4a 98
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 6 18/1 - 05 / 7 2100 30,4a 801
5 2018: -28 -1 -1 -1 -7 -58 491 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 5 Plass 338 991
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 26/2 - 05 / 5 2140 31,7 562
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/1 - 05 / 2 2100 35,1a 473
Eivind Gravdal /Hof K. Kvasnes Drammen Travbane 0 15/1 - 03 / 4 1700 31,4ag 144
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 06 / 4 2100 br g 296
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 30/11 - 05 / 1 2140 31,4 432
6 2018: -21 -3 -3 -3 -7 -290 129 2017: -17 -1 -0 -1 -6 -72 347
Vesle Maia 6 Plass 540 295
7 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Färjestad 0 27/2 - 05 / 5 2660 32,0 g 83
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Romme 0 12/2 - 08 / 13 2180 32,6 g 59
Stall Marie T.H. B. Humborstad Bollnäs 4 26/1 - 05 / 7 2140 28,5 75
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane - 31/12 - 01 / 7 2100 dg a 68
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Färjestad 3 19/12 - 06 / 7 2660 33,0 g 32
7 2018: -22 -2 -3 -3 -7 -109 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 7 Plass 334 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy T. Wollebæk Bjerke Travbane 3 01/3 - 07 / 7 2100 29,5ag 566
e. Vår Frøya v. Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 7 07/1 - 07 / 2 2100 31,1 139
Harald N. Hove /Vik I Sogn T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 31/12 - 01 / 9 2100 31,1a 211
T. Wollebæk Ola Engevold (B) T. Wollebæk Biri Travbane 2 16/12 - 05 / 12 1620 28,7 165
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Biri Travbane 0 09/12 - 06 / 2 2100 br ag 48
8 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 2160 1 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore C. Kjenner Bjerke Travbane 5 16/3 - 07 / 2 2100 29,5a 31
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 08/3 - 04 / 4 2100 28,3a 276
Jan Roar Mjølnerød /Halden C. Kjenner Bjerke Travbane 2 22/2 - 02 / 4 2160 30,6 390
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 01 / 8 2120 30,9 71
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 18/1 - 05 / 3 2100 30,3a 229
9 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -14 000 2016: -8 -2 -0 -2 -2 -58 000
Fryd og Gammen 2 Plass 246 000
10 år MØRKBR HP v.Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 09/3 - 05 / 9 1700 29,3a 80
e. Viljefryd v. Dublan K. Kvasnes Biri Travbane 0 03/3 - 04 / 12 2120 30,6 g 85
Reidun Bøhn /Slitu K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 22/2 - 02 / 5 2160 30,7 151
K. Kvasnes Karoline Lund Solberg (T) K. Kvasnes Momarken Travbane P 14/2 - 21 / 1 2140 31,9 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 01/2 - 05 / 12 2100 30,4a 158
10 2018: -11 -0 -2 -2 -4 -42 500 2017: -16 -3 -1 -3 -5 -124 000
Will Lita 3 Plass 381 250
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) R. Roland Bjerke Travbane 3 08/3 - 04 / 8 2100 28,0a 442
e. Willtilla v. Braute R. Roland Sørlandets Travpark 1 26/2 - 05 / 12 2160 29,4 83
Rudolf Roland-Caroline Roland E. Høitomt Forus Travbane 4 11/2 - 07 / 12 2080 28,4 186
E. Høitomt Rudolf Roland (A) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 04/2 - 03 / 4 2120 30,8 74
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 07/1 - 07 / 15 2120 30,2 85
11 2018: -19 -0 -0 -2 -7 -44 573 2017: -28 -1 -1 -5 -3 -111 779
Pave Jerkila 4 Plass 385 373
10 år HUSKBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Solhus Leangen Travbane 0 20/3 - 04 / 7 2140 30,8ag 246
e. Pave Vilja v. Viljesterk J. Blekkan Leangen Travbane 0 28/1 - 03 / 15 2160 29,6 162
Stall Pave J. Blekkan Bjerke Travbane 1 18/1 - 05 / 9 2100 30,1a 67
Å. Tengsareid John Mogset U. Eriksson Östersund 0 16/1 - 04 / 2 2140 33,1 g 58
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Blekkan Bjerke Travbane 0 17/12 - 06 / 5 2120 30,4 g 251
12 2018: -17 -0 -1 -0 -4 -22 000 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 5 Plass 354 000
9 år SVART HP v.Engli Svarten L. Kolle Bjerke Travbane 2 08/3 - 04 / 7 2100 28,0a 269
e. Kjappe Troja v. Sjefen L. Kolle Drammen Travbane 5 04/3 - 09 / 5 2120 28,8 g 358
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold L. Kolle Forus Travbane 0 11/2 - 07 / 13 2080 29,4 g 48
L. Kolle Kjetil Guriby Huuse L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 04/2 - 03 / 13 2140 29,6 227
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 18/1 - 05 / 10 2100 30,1a 51
13 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -15 000 2017: -12 -0 -0 -0 -6 -25 500
Smedtora 6 Plass 298 000
7 år SVART HP v.Horgen Tore M. Gundersen Bjerke Travbane 4 16/3 - 07 / 3 2100 29,4a 40
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/2 - 06 / 11 2100 28,6a 398
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Biri Travbane 4 27/1 - 01 / 8 1609 28,8a 47
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 7 14/1 - 09 / 2 2100 29,3 g 134
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 22/10 - 08 / 13 2180 27,1 190
14 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 7 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Drammen Travbane 4 04/3 - 09 / 6 2120 28,7 568
e. Marthe Røder v. Røder G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 04 / 4 1600 26,8 106
Martin Wik /Skjeberg O. Østre Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 09 / 4 2100 30,3 203
G. Flåten O. Østre Bjerke Travbane 4 17/12 - 06 / 7 2140 28,1 294
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 2 11/12 - 01 / 2 2100 29,6 28
15 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -19 500 2016: -18 -0 -5 -3 -5 -78 000
Ty Linn 8 Plass 257 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 01/3 - 04 / 5 1609 28,1a 351
e. Ty Ina v. Rigel Jo E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 04 / 1 1600 27,6 40
Nils-Ole Robøle /Heggenes E. Høitomt Biri Travbane 1 27/1 - 01 / 6 1609 28,1a 75
G. Austevoll Nils-Ole Robøle O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 18/1 - 05 / 4 2100 30,5a 164
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 07 / 10 2120 30,8 181