Neste løp >>>
Start ca kl. 14:45 V4-1
PSO REGNSKAPS MONTÉKAMPEN
MONTÉKAMPEN - MONTÉLØP
Varmblods 2140 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
For 4-12-årige minst 200.001 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -3 -1 -0 -0 -0 -23 030 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -60 922
Olympic Kronos* (IT) 1 Plass 2 147 247
9 år BRUN V v.Viking Kronos* (IT) S. Werder Eskilstuna 1 25/2 - 01 / 10 2140 14,5a 24
e. Ebony Kronos (IT) v. Pine Chip* (US) A. Kolgjini Åby 0 04/2 - 09 / 11 1640 br ag 585
Sverige L. Kolgjini Jägersro 0 14/1 - 07 / 6 2140 14,2ag 889
Stephanie J. Werder (A) Lutfi Kolgjini (T) J. Verbeeck Wolvega 2 02/12 - 08 / 1 2100 15,1a 23
Turkos,vitt lo.fält,silv.hängsl;silver J. Verbeeck BELGIA 2 23/11 - 05 / 1 1750 12,7a -
2 2017: -4 -1 -1 -0 -1 -45 151 2016: -17 -3 -0 -2 -4 -384 241
Brasil Boko* (S) 2 Plass 2 110 681
9 år FUKS H v.Love You* (FR) M. Andersson Eskilstuna 2 25/2 - 01 / 9 2140 14,9a 39
e. Harpune* (DE) v. Speedy Soma (DE) B. Persson Bjerke Travbane 4 18/1 - 02 / 5 2100 14,2a 57
Sverige B. Persson Solvalla 3 26/12 - 01 / 4 2140 15,6a 41
Beata Persson (S) Veijo Heiskanen (T) J. Oscarsson Jägersro 4 03/12 - 01 / 8 1640 13,0a 45
Vit, gul kil; vit B. Persson Jägersro 5 29/10 - 01 / 5 2140 14,9a 18
3 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -27 636 2016: -21 -6 -3 -3 -5 -215 100
Twin's Vici Lime* (S) 3 Plass 363 229
9 år FUKS V v.Orlando Vici (FR) N. Bergstrøm Färjestad 1 06/3 - 05 / 1 2140 15,4 36
e. Mint Hornline (S) v. Lindy's Crown (US) N. Bergstrøm Solvalla - 03/2 - 02 / 1 1640 br ag 23
Sverige N. Bergstrøm Gävle 1 27/11 - 01 / 4 1640 13,2a 34
Nathalie Bergstrøm (A) Morten Larsen (A) N. Bergstrøm Solvalla 3 18/11 - 03 / 9 2140 15,9a 232
ukjent v konvertering N. Bergstrøm Axevalla 2 13/11 - 06 / 4 1640 14,5a 73
4 2017: -3 -0 -1 -1 -1 -30 818 2016: -19 -3 -4 -3 -3 -310 903
Tsar de Houelle* (FR) 4 Plass 3 983 659
10 år BRUN V v.Baccarat Du Pont (FR) O. Kylin-Blom Färjestad 0 21/11 - 08 / 6 2140 15,2ag 343
e. Vanita de la Motte* (FR) v. Granit (FR) S. Adolfsson Eskilstuna 2 05/11 - 01 / 3 2140 14,4a 39
Sverige S. Aronsson Romme 3 22/10 - 01 / 8 1640 13,1a 13
Josefine Ivehag (S) Sofia Aronsson (T) J. Ivehag Färjestad - 01/10 - 01 / 2 2140 dv1 a 17
Vit, röd/sv hängsl, svarta ärmar; vit J. Carre Bergsåker 1 27/8 - 01 / 3 2140 13,7a 12
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -2 -0 -2 -2 -104 555
King Creole E.P. (S) 5 Plass 1 109 519
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) L. Kolle Forus Travbane 0 29/11 - 05 / 15 2060 15,9 g 230
e. Gillnet (US) v. Armbro Goal* (US) S. Løvvold Åby - 14/5 - 01 / 7 2640 dg a 32
Gerd Kolle /Ulefoss S. Løvvold Åby 3 30/4 - 01 / 6 2140 13,6a 110
Helene Kolle Lars Fredrik Kolle (A) S. Løvvold Momarken Travbane 1 19/3 - 12 / 7 2140 15,1a 104
Rød m/blå ermer, sølv/blå seler, rek H. Kolle Sørlandets Travpark 1 28/2 - 03 / 14 2700 16,7 56
6 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -67 814 2016: -27 -6 -6 -4 -2 -418 925
Call Me Hanover* (US) 6 Plass 2 123 675
8 år BRUN V v.Kadabra* (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 18/1 - 02 / 3 2100 13,7a 73
e. Chiptease* (US) v. Pine Chip* (US) A. Wolden Bjerke Travbane 0 30/12 - 09 / 9 1609 15,3a 262
Sverige F. Fladen Bjerke Travbane 0 17/12 - 07 / 12 2100 13,8a 380
Kristine Kvasnes (S) Anders Lundstrøm Wolden (T) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 11/12 - 02 / 9 2100 15,2a 16
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 30/11 - 02 / 15 2180 15,0 27
7 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -10 -3 -3 -0 -2 -81 471
Update (S) 7 Plass 1 238 227
10 år MØRKBR H v.Gigant Neo* (S) G. Thonander Kalmar - 24/9 - 05 / 14 2180 dg 190
e. Barbados Hanover (US) v. Malabar Man* (US) G. Thonander Bollnäs 5 06/9 - 08 / 12 2160 15,1 56
Gro Helen Thonander /Magnor G. Thonander Kalmar 4 26/8 - 04 / 10 2180 14,6 29
Gro Helen Thonander G. Thonander Årjäng 1 01/8 - 02 / 5 2180 15,6 12
blå m/hvitt felt + reklame G. Thonander Leangen Travbane 1 25/7 - 07 / 8 2180 14,9 38
8 2017: -4 -1 -0 -2 -0 -99 089 2016: -16 -1 -3 -1 -0 -848 366
Art on Line* (S) 8 Plass 3 051 811
10 år BRUN V v.Rite On Line (US) J. Takter Kalmar 0 04/3 - 07 / 3 1640 13,7a 66
e. Lass Fleur (S) v. Backstreet Guy* (US) J. Takter Axevalla 3 18/2 - 08 / 10 2140 16,5a 318
Sverige B. Goop Åby 3 04/2 - 09 / 2 1640 12,7a 44
Iina Aho (R) Mikko Aho (T) I. Aho Bjerke Travbane 1 18/1 - 02 / 1 2100 13,4a 16
Hvit, blått lodr felt & arm M. Aho Hippodrome de Vincennes 0 17/12 - 06 / 2 2100 nc a 1300
9 2017: -19 -3 -3 -2 -5 -117 781 2016: -24 -6 -5 -4 -3 -238 728
Ramona's Fighter 9 Plass 843 009
7 år BRUN V v.Order By Fax (S) A. Robertsen Drammen Travbane - 04/3 - 06 / 5 2100 dg a 585
e. Ramona's Fame v. Nordin Hanover* (US) H. Bye Åby 4 17/12 - 01 / 3 2140 15,1a 123
Finn Arne Bakkeberg /Sørumsand C. Hande Färjestad 2 10/12 - 01 / 6 2140 15,9a 27
Henriette Bye Finn Arne Bakkeberg C. Hande Färjestad 2 28/11 - 02 / 10 2160 14,9 35
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl E. Pettersson Jägersro 5 22/11 - 02 / 10 2160 15,8 19
10 2017: -9 -1 -3 -1 -3 -86 685 2016: -19 -1 -2 -4 -6 -130 000
Global Oracle (S) 10 Plass 662 383
8 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 3 18/1 - 02 / 2 2100 14,0a 78
e. Global Glory* (S) v. Starchip Entrprise* (US) E. Jensen Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 03 / 9 2100 15,5a 14
Jan Andersen /Oslo A. Robertsen Biri Travbane 2 16/12 - 07 / 8 1609 13,6a 18
Amanda Robertsen (A) Hans Chr. Holm (T) A. Robertsen Bjerke Travbane 1 30/11 - 02 / 8 2160 15,1 151
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek H. Holm Bjerke Travbane 0 19/11 - 09 / 8 1609 13,7a 1748