<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:53 V4-4
EIDSBERG KOMMUNES STALLANSATTE-KAMPEN
STALLANSATTE-KAMPEN
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 150.001 - 325.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -2 948 2016: -23 -3 -3 -1 -9 -109 531
Mon Idole* (S) 1 Plass 285 297
8 år FUKS V v.Orlando Vici (FR) N. Bergstrøm Bollnäs 0 10/2 - 05 / 4 2140 18,6 168
e. Mill Oki (S) v. Spotlite Lobell* (US) S. Østerberg Bollnäs 6 22/1 - 10 / 8 2640 16,4a 458
Sverige S. Østerberg Solvalla 5 26/12 - 04 / 7 2640 16,8a 181
Clara Jonasson (S) Susanne Østerberg (S) S. Østerberg Romme 6 16/12 - 08 / 1 2640 19,0 326
Vit, svart/blå/svart vinkel; vit S. Østerberg Solvalla 0 30/11 - 06 / 4 2140 16,0a 147
2 2018: -8 -0 -0 -3 -0 -23 575 2017: -21 -1 -1 -2 -13 -95 367
Likable Heldia* (DE) 2 Plass 380 233
11 år SVARTBRUN V v.Likable River* (FR) P. Nilsen Bjerke Travbane 6 22/2 - 03 / 6 2100 17,3a 120
e. Obeche Boko (NL) v. Balanced Image (US) P. Nilsen Momarken Travbane 1 31/1 - 06 / 4 2140 15,7a 311
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane 6 20/12 - 05 / 12 2140 19,1a 262
Per Nilsson (S) Per Ludvig Nilsen (T) P. Nilsen Jarlsberg Travbane 6 04/12 - 06 / 12 1609 14,8a 272
Svart, rött axelp, vitt bröstband; röd P. Nilsen Bjerke Travbane 3 19/11 - 01 / 9 1609 13,9a 254
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -17 000
President Ideal 3 Plass 412 500
10 år BRUN H v.Norvelous Hanover (US) A. Akselsen Bjerke Travbane 5 08/3 - 03 / 2 1609 14,6a 216
e. Princess Ideal v. Prince Ideal A. Akselsen Bjerke Travbane 5 22/2 - 06 / 4 2100 17,0a 120
Stall Congress J. Hansen Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 02 / 5 2100 17,6a 61
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 03/2 - 01 / 6 2100 16,5a 32
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 26/1 - 01 / 11 1609 15,5a 36
4 2019: -6 -2 -0 -0 -1 -46 000 2018: -22 -2 -3 -1 -5 -114 482
Trust Boom Bay (DK) 4 Plass 554 918
9 år BRUN V v.Trophy Catch (US) L. Kolle Momarken Travbane 0 31/1 - 06 / 6 2140 16,9ag 30
e. Baby Herve (DK) v. Speedy Herve (US) A. Akselsen Bjerke Travbane - 18/1 - 04 / 1 2100 dg a 75
Maja Kanstad /Slattum L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 06 / 12 2100 17,9a 104
Oskar J. Andersson (S) Eirik Høitomt (T) M. Gundersen Momarken Travbane 1 13/12 - 05 / 12 2140 16,9a 112
Hvit m/grått sk.stk, blå/grå ermstripe L. Kolle Forus Travbane 0 29/11 - 05 / 7 2040 17,3 g 668
5 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -9 448 2016: -18 -0 -1 -6 -7 -57 204
Nothingelsematters* (S) 5 Plass 183 978
7 år SVARTBRUN HP v.From Above* (S) M. Jakobsson Färjestad 6 06/3 - 08 / 2 1640 13,7a 115
e. Kissing Cousin (S) v. Fast Photo* (US) H. Holm Bjerke Travbane - 23/2 - 04 / 3 2100 dg a 91
Sverige H. Holm Bjerke Travbane 4 09/2 - 03 / 2 2100 16,1a 109
Billy Svedlund (S) Daniel Schøn (A) H. Holm Jarlsberg Travbane 5 20/1 - 06 / 9 2609 17,5a 189
svart med lilla vinkel og ermer. D. Dalen Bjerke Travbane 2 17/11 - 05 / 9 2100 16,8a 298
6 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -43 000 2018: -21 -4 -2 -4 -4 -104 500
Don di Quattro (S) 6 Plass 482 157
9 år BRUN V v.Clerk Magistrate (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 08/3 - 03 / 10 1609 14,6ar 212
e. Twilight Boshoeve (DE) v. Armbro Goal* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 22/2 - 03 / 9 2100 16,5a 94
Kjetil Wassberg /Seim D. Spangenberg Berlin-Mariendorf 6 17/1 - 01 / 1 1900 17,8a 12
Henriette Larsen (S) Anders Lundstrøm Wolden (T) D. Spangenberg Berlin-Mariendorf 1 08/1 - 10 / 1 1900 15,9a 29
Rosa, svart lodr.fält & revärer; svart D. Spangenberg Berlin-Mariendorf - 27/11 - 08 / 2 1900 dg ag 55
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -5 -0 -2 -1 -144 859
Moveslikejagger 7 Plass 635 859
8 år BRUN H v.Rite On Line (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 4 12/10 - 07 / 5 2600 15,5a 40
e. Marbella v. Deliberate Speed* (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 5 28/9 - 08 / 2 2140 16,4 45
Silje B. Rønning /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 0 30/7 - 01 / 10 2100 16,5a 38
Kristine Kvasnes (S) Silje B. Rønning T. Lindbak Biri Travbane 5 02/7 - 10 / 12 2100 14,9a 117
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Lindbak Momarken Travbane 1 14/6 - 05 / 2 2140 15,8 29
8 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -90 922 2016: -12 -2 -1 -1 -3 -77 197
Tayson Bi* (IT) 8 Plass 265 027
5 år FUKS V v.Equinox Bi (IT) J. Oscarsson Solvalla 6 03/3 - 01 / 1 1640 14,8a 26
e. Las Vegas Bi (IT) v. Toss Out* (US) J. Oscarsson Solvalla - 10/2 - 01 / 1 2640 dg a 25
Italia K. Oscarsson Solvalla 4 01/2 - 07 / 1 2640 16,1a 32
Kevin Oscarsson (S) Jim Oscarsson (T) K. Oscarsson Färjestad 2 21/1 - 03 / 14 2660 16,3 35
Mörkblå, vita romber; vit K. Oscarsson Färjestad 1 09/1 - 04 / 11 2640 15,6a 31
9 2017: -3 -0 -0 -2 -0 -8 224 2016: -15 -2 -1 -1 -3 -165 858
Västerbo Starlit* (S) 9 Plass 322 123
7 år BRUN V v.Look de Star* (FR) K. Lindberg Färjestad 3 06/3 - 10 / 7 2180 14,7 83
e. Kristel Ås (S) v. Malabar Man* (US) K. Lindberg Momarken Travbane 3 02/3 - 03 / 9 2140 18,3a 141
Sverige J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 02 / 12 2100 18,8a 124
Herman R. Tvedt (S) Kristian Lindberg (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 6 2100 17,8a 108
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek P. Strømberg Färjestad 0 03/11 - 02 / 5 2640 16,4a 356
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -1 -4 -0 -4 -95 000
Millmasai 10 Plass 346 220
6 år SVART H v.Orlando Vici (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane - 17/12 - 04 / 8 2100 dg a 33
e. Millmove v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Leangen Travbane 2 03/12 - 10 / 9 2640 19,8ag 34
Stall Masai M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/10 - 05 / 4 1609 22,6ag 30
Magnus Teien Gundersen (S) Per Johansen (T) M. Gundersen Färjestad 1 01/10 - 06 / 5 2140 13,4a 91
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/9 - 08 / 8 2600 14,8a 159
11 2019: -7 -0 -0 -1 -5 -23 000 2018: -17 -1 -2 -0 -4 -52 476
Yankee Frecel 11 Plass 461 494
8 år SVART V v.Magnetic Power (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 01 / 12 2100 17,2a 84
e. She's A Mode L. v. Lindy's Crown (US) O. Østre Bjerke Travbane 4 22/2 - 03 / 2 2100 16,7a 258
Johnny Antonsen-Martine Karlsen O. Østre Bjerke Travbane 2 09/2 - 06 / 6 1609 14,0a 21
Ole-Christian Kjenner (S) Lars Martin Antonsen O. Østre Momarken Travbane 4 31/1 - 06 / 3 2140 16,2a 106
Svart m/oransje stolpe,rekl. P. Kals Bjerke Travbane 0 18/1 - 04 / 10 2100 17,3a 238
12 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -42 500 2018: -18 -2 -2 -1 -5 -84 991
Desire S.E. (S) 12 Plass 467 818
8 år BRUN V v.Digger Crown* (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 01/2 - 03 / 3 1609 14,0a 107
e. Pallina* (S) v. Alf Palema* (US) L. Trudvang Bjerke Travbane 2 18/1 - 04 / 3 2100 15,6a 52
Stall Desire S.E. P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 06 / 6 2100 17,2a 37
Marius Høitomt (S) Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 20/12 - 05 / 8 2140 18,8a 49
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek O. Kjenner Momarken Travbane 2 13/12 - 05 / 8 2140 17,0a 16