<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 440.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -15 -1 -0 -0 -7 -40 000
Memory's Boy 1 Plass 413 500
11 år SVART V v.Home Alone* (S) L. Kolle Momarken Travbane 4 02/3 - 03 / 2 2140 18,3a 705
e. Petite Balett v. Thackeray* (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 09/2 - 01 / 5 2100 17,4a 393
Kjell Andersen-Anne-Lise L. Andersen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 01 / 1 2100 18,1a 159
Dag-Sveinung Dalen (T) Kjell Andersen G. Austevoll Drammen Travbane - 14/11 - 07 / 3 2100 dg a 305
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Løvvold Sørlandets Travpark 0 30/10 - 02 / 7 2140 18,6a 163
2 2018: -14 -2 -3 -1 -2 -77 000 2017: -18 -3 -4 -1 -2 -107 000
Da Vinci B.R. 2 Plass 592 647
7 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) V. Hop Momarken Travbane 2 02/3 - 03 / 12 2140 17,6a 55
e. Armbro Barefoot (CA) v. Malabar Man* (US) V. Hop Biri Travbane 0 10/2 - 01 / 2 2100 15,2a 84
Helene Kolle /Vear V. Hop Jarlsberg Travbane 4 03/2 - 01 / 9 2100 16,5a 27
Magnus Teien Gundersen (S) Geir Kihle (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 07/12 - 04 / 2 2100 16,9a 88
marineblå m/hvit og rød søm + reklame V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 09 / 1 1609 13,8a 136
3 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -8 -1 -1 -0 -2 -32 500
Sonador 3 Plass 438 505
9 år MØRKBR V v.Adams Hall* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/2 - 08 / 11 1609 14,8a 232
e. Spellgirl v. Freezing Cold* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 14/2 - 05 / 5 2140 14,9a 62
Hege Kristin Høyland-Hege Veronica Hegland P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 03/2 - 01 / 10 2100 16,2a 44
Per Oleg Midtfjeld (T) Hans-Petter Dammen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 18/1 - 08 / 2 2100 15,2a 186
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Østre Bjerke Travbane 0 04/1 - 08 / 10 2100 16,5a 295
4 2018: -24 -0 -2 -1 -11 -66 000 2017: -21 -1 -0 -2 -8 -62 000
Lord Bexley 4 Plass 379 750
11 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 01 / 10 2100 17,8a 1920
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 09/2 - 01 / 1 2100 dg a 362
Lise Therese Halvorsen /Seljord G. Gundersen Klosterskogen Travbane - 04/2 - 07 / 11 2100 dg a 1451
Knut Robin Dalsbotten (A) Lise Therese Halvorsen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/1 - 07 / 1 1609 14,2a 327
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 07/1 - 04 / 3 2100 17,2a 233
5 2018: -10 -1 -2 -3 -2 -165 680 2017: -15 -6 -1 -0 -5 -202 500
Speedmeister 5 Plass 779 672
8 år MØRKBR V v.Herr Jægermeister* (S) J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 01/2 - 08 / 6 2100 14,3a 59
e. Speed Rocket (FI) v. American Hustle* (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 18/1 - 08 / 11 2100 16,0a 32
Stall Speedrocket J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 04/1 - 08 / 11 2100 14,9a 38
Jørn Morten Kvikstad (T) Evy Marie Brinch (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 1 21/12 - 08 / 12 2100 15,9a 18
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 1 05/12 - 01 / 1 2100 16,9a 14
6 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -66 677 2017: -21 -1 -0 -4 -8 -68 000
Rose Garden 6 Plass 552 677
9 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 12/3 - 01 / 2 1609 14,6ag 154
e. Thai Rose Garden v. Sugarcane Hanover* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 6 26/2 - 03 / 6 2140 16,9a 135
Celina Ihle Gundersen /Eydehavn L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 09/2 - 01 / 6 2100 17,1a 307
Lars Anvar Kolle (T) Geir Gundersen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 09 / 13 2540 18,2 g 1204
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 01 / 7 1609 17,4ag 108
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -3 -2 -2 -6 -139 000
Luzifer 7 Plass 558 000
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 22/2 - 08 / 1 1609 14,3a 17
e. Sceptre Boko (S) v. Alf Palema* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 1 27/12 - 01 / 5 2140 14,6a 16
Stall Ottersen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 04/12 - 01 / 11 2100 14,7a 25
Eirik Høitomt (T) Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 02/11 - 08 / 9 2100 13,9a 53
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/10 - 01 / 7 2140 14,9a 14
8 2017: -6 -0 -1 -0 -3 -18 500 2016: -20 -3 -2 -2 -4 -84 000
Alphatron 8 Plass 372 907
7 år BRUN V v.From Above* (S) T. Borg Bjerke Travbane 0 09/3 - 03 / 5 1609 15,9a 57
e. Just a Joke (S) v. Express Ride* (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 16/2 - 02 / 5 1609 15,2a 51
Torstein Skjaker /Jaren T. Borg Momarken Travbane 2 31/1 - 06 / 9 2140 16,1a 101
Åsbjørn Tengsareid (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 12/1 - 03 / 5 1609 15,4a 35
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Borg Klosterskogen Travbane 5 07/1 - 02 / 2 1700 18,1a 101
9 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -27 000 2017: -20 -1 -2 -2 -5 -70 500
Sanner Sid 9 Plass 526 000
10 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/3 - 03 / 8 1609 15,6a 438
e. Chilla Sid (S) v. Giant Chill* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 08 / 6 2100 15,5a 366
Jeanette Iren Engebretsen-Nils Martin Sagvolden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 01 / 9 2100 17,2a 171
Gunnar Austevoll (T) Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 15/12 - 05 / 3 1700 16,6a 62
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 4 29/11 - 05 / 4 1609 13,8a 130