<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -3 -2 -7 -60 000
Bottle Va Bene 1 Plass 109 000
7 år BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 06 / 3 2100 20,2ag 125
e. Sis Du Mont v. Staro Showbiz (S) M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 26/2 - 06 / 2 2140 18,6a 295
Arne Lund-Ole Peder Synstelien G. Austevoll Bjerke Travbane 3 16/2 - 07 / 4 1609 16,4a 113
Gunnar Austevoll (T) Torfinn Rummelhof S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 15/9 - 05 / 7 1700 17,6a 493
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Jessen Bjerke Travbane 0 01/9 - 01 / 3 2100 17,1a 358
2 2018: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -30 000
Twilight D.K. (DK) 2 Plass 139 823
8 år LYSBRUN HP v.Good As Gold* (S) H. Andersen Klosterskogen Travbane 5 09/3 - 02 / 1 1700 17,7a 323
e. Gucci (DK) v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 05 / 9 1609 17,0a 113
Anne Kari Melbye /Porsgrunn Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 20/12 - 01 / 8 2100 18,0a 127
Lars Anvar Kolle (T) Per Gottling (T) L. Kolle Drammen Travbane 7 10/12 - 06 / 11 2100 19,8a 87
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Heimdal Klosterskogen Travbane - 17/11 - 04 / 2 1700 dg a 191
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -0 -1 -1 -4 -24 000
Ty J.T.O. 3 Plass 106 000
8 år BRUNSVART V v.Thai Tanic D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 11 2100 19,5ag 213
e. Jullix Afrodite (S) v. Caissier* (FR) O. Østre Momarken Travbane 0 06/12 - 05 / 11 2140 18,4a 647
Stall Eros D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 01 / 9 2100 19,0ag 64
Åsbjørn Tengsareid (T) Sølve Grøtvik D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 15/9 - 05 / 1 1700 16,7ag 44
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Sørlandets Travpark 0 27/8 - 07 / 1 1609 14,3a 332
4 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -10 750 2017: -25 -2 -4 -0 -6 -81 500
Speedy Circle 4 Plass 170 250
7 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) K. Ødegaard Momarken Travbane 0 02/3 - 04 / 8 2140 18,7a 173
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) K. Ødegaard Biri Travbane 0 18/2 - 07 / 3 2600 br g 142
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Momarken Travbane 2 31/1 - 01 / 4 2140 18,9a 160
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 04 / 11 2100 19,2a 96
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 12/1 - 01 / 3 2100 17,4a 477
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -1 -2 -21 000
Barbie Love 5 Plass 103 500
6 år BRUN HP v.Thai Tanic J. Undem Bjerke Travbane 0 25/2 - 03 / 11 2100 16,9a 573
e. Barbie Flower v. Brief Encounter (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 2 30/1 - 06 / 3 1700 17,4a 461
Agnar Svartdal /Flatdal J. Undem Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 05 / 6 2500 br 243
Johan Herbjørn Undem (T) Agnar Svartdal J. Undem Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 01 / 5 2100 18,8a 59
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 5 21/10 - 04 / 1 2600 20,0 154
6 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -5 500 2017: -31 -0 -1 -2 -17 -66 500
Looking Flower Shine 6 Plass 157 000
10 år BRUN HP v.Master Thoj H. Nordland Bjerke Travbane 6 09/3 - 04 / 3 1609 17,8a 85
e. Looking Suit v. Zoot Suit (US) H. Nordland Bjerke Travbane 5 23/2 - 06 / 5 1609 16,5a 26
Håkon Johannes Nordland /Våle H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 26/1 - 02 / 10 1609 17,5a 118
Håkon Johannes Nordland (A) H. Nordland Bjerke Travbane 5 18/1 - 06 / 1 1609 15,8a 149
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Momarken Travbane 6 10/1 - 06 / 7 2140 21,5a 605
7 2018: -6 -5 -0 -0 -0 -81 648 2017: -4 -1 -1 -2 -0 -31 000
Beat'em All 7 Plass 163 648
6 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 20/1 - 05 / 2 2100 17,9a 25
e. Veralyn Transs R. (DE) v. Tagliabue* (US) D. Dalen Biri Travbane 2 06/1 - 02 / 3 2100 18,0a 33
Lise Stavn-Atle Halvorsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 11/12 - 07 / 1 2100 18,5 46
Dag-Sveinung Dalen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 17/11 - 02 / 2 2100 19,5a 19
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 4 28/8 - 04 / 3 2100 17,8a 47
8 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2017: -20 -1 -5 -2 -8 -159 500
Scarlet Creation 8 Plass 218 942
5 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) E. Høitomt Biri Travbane 2 18/2 - 07 / 12 2600 18,7 235
e. One Creation v. Varenne* (IT) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 04/2 - 04 / 10 2100 17,0a 237
Kristine Sørensen /Arendal M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 20/1 - 05 / 9 2100 18,4a 48
Eirik Høitomt (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 12/1 - 06 / 4 1609 15,8a 36
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 03 / 4 2100 16,8a 55
9 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -14 -0 -0 -0 -5 -15 000
Saturn (DK) 9 Plass 127 985
9 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) D. Dalen Bjerke Travbane - 23/2 - 06 / 6 1609 g0 a 978
e. Serpens* (DK) v. Buckfinder* (US) C. Myklebust Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 06 / 7 2100 21,3a 711
Christina Sophie Myklebust /Tønsberg C. Myklebust Drammen Travbane 7 08/8 - 02 / 11 2100 19,6a 439
Adrian Solberg Akselsen (S) Ann-Sophie Myklebust Å. Tengsareid Forus Travbane 0 05/4 - 03 / 10 1600 16,0a 167
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv P. Buer Bergen Travpark - 28/1 - 04 / 7 1600 dg a 355
10 2017: -12 -0 -0 -1 -3 -15 000 2016: -16 -1 -2 -0 -6 -54 000
Nobuddy 10 Plass 122 000
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 02 / 11 1700 18,9ag 610
e. South Gunslinger v. Gunslinger Spur (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 07 / 1 2100 18,6ag 1474
Tone Turnbull-Jarle S. Bakke K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 06 / 6 1700 18,8a 392
Ole Johan Østre (T) Tone Turnbull (A) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 05 / 9 2500 br g 395
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Eriksen Klosterskogen Travbane 2 17/11 - 04 / 11 1700 17,5a 490
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -22 000
Conny Dior 11 Plass 96 500
8 år SKIMMEL HP v.Boardwalk Hall* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane - 17/2 - 05 / 10 2100 g5 ag 662
e. Ria Dior v. Scott Dior D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 06 / 7 1700 18,3a 95
Jan Th. Holthe /Langangen T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 19/1 - 04 / 6 2100 18,2a 68
Tom Erik Solberg (T) Jan Th. Holthe J. Undem Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 03 / 11 2100 17,1a 248
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Jessen Bjerke Travbane 0 14/12 - 03 / 11 2100 17,3a 251
12 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -20 -1 -0 -1 -7 -46 000
Legacy 12 Plass 129 000
8 år BRUN V v.Millmaker A. Sletsjø Bjerke Travbane 0 09/3 - 04 / 2 1609 18,7a 21
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) A. Sletsjø Bjerke Travbane 1 23/2 - 07 / 7 1609 16,5a 490
Andrea Sletsjø /Hof A. Sletsjø Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 04 / 7 2100 17,7ag 451
Andrea Sletsjø (A) Linda-Kristin Wallumrød A. Sletsjø Bjerke Travbane 5 02/2 - 03 / 9 1609 16,2a 762
Burgunder m/beige seler, sidef & mansj J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 26/1 - 02 / 3 1609 18,1a 420