Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 10.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -3 -4 -1 -3 -101 000 2017: -7 -4 -0 -0 -2 -62 000
Tintin 1 Plass 163 000
5 år MØRKBR V v.Tin Tveiten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 24/2 - 09 / 1 2100 32,6 16
e. Horgen Huldra v. Spang Best E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 03/2 - 20 / 3 2120 36,6 P
Willy Salvesen /Grimstad O. Østre Sørlandets Travpark 12/7 - 22 / 6 1640 45,7 g B
Eirik Høitomt (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 28/6 - 22 / 9 2160 47,3 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500
Hafell Storm 2 Plass 76 500
6 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 5 26/2 - 07 / 2 2140 36,4 311
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Jarlsberg Travbane 5 24/2 - 09 / 8 2120 35,0 445
Rune Ellingsen /Loddefjord E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 08 / 7 2100 39,3 670
Ole Johan Østre (T) Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Drammen Travbane - 07/7 - 03 / 6 2100 dg rg 132
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 27/6 - 07 / 7 2100 37,3 149
3 2018: -14 -2 -0 -1 -10 -171 739 2017: -16 -5 -7 -1 -2 -176 500
Frøyu Pelle 3 Plass 353 239
5 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 11/12 - 08 / 11 2120 36,0 g 152
e. Frøyu Sara v. Lome Elden P. Sem Drammen Travbane P 22/3 - 20 / 2 2100 37,9 g P
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen P. Sem Drammen Travbane 14/7 - 21 / 4 1720 48,8 B
Gunnar Austevoll (T) Johnny Nilsen P. Sem Jarlsberg Travbane 22/6 - 20 / 10 2120 48,5 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
4 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 877 2017: -12 -0 -2 -0 -8 -34 924
Gregus C.K. 4 Plass 58 301
6 år SVART V v.Kasper Mollyn K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 09/3 - 08 / 8 2100 35,7 502
e. Romhus Dolly v. Spang Best K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 2 2140 36,5 151
Lovise Mohaugen-Knut Andresen K. Ødegaard Momarken Travbane P 07/2 - 20 / 6 2160 37,4 P
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 08 / 4 2100 39,5 799
blå m/rød bunn. T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 08 / 4 2100 39,3 226
5 2017: -13 -0 -2 -2 -7 -38 869 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Helmina 5 Plass 38 869
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane 7 17/2 - 07 / 3 2100 37,5 g 178
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 03 / 7 2100 35,5 99
Stall Aristo J. Hansen Momarken Travbane 2 31/1 - 08 / 9 2140 38,6 165
Joakim Hansen (S) Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Jarlsberg Travbane P 20/1 - 20 / 1 2100 39,7 P
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -1 -2 -7 000
Grundsvold Frigg 6 Plass 9 000
5 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 15/12 - 08 / 4 2100 37,1 r 171
e. Sorbstjerna v. Røder E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 17/11 - 08 / 10 2100 39,2 74
Liv Anita Eriksen-Solli /Gjerstad E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 28/7 - 08 / 6 2100 37,2 175
Connie Engebråthen (T) Liv Anita Eriksen-Solli P. Kals Klosterskogen Travbane - 03/3 - 08 / 7 2120 dg 492
Grå m/burgunder ermer, rekl. P. Kals Sørlandets Travpark - 14/2 - 07 / 2 2140 dg 952
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -1 -5 -18 000
Ingemann 1 Plass 28 000
6 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 30/1 - 08 / 1 2100 38,3 231
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Sørlandets Travpark 9 18/12 - 08 / 9 2160 39,1 283
Anniken Storhaug-Isak Storhaug Kristoffersen H. Rorgemoen Klosterskogen Travbane 7 15/12 - 08 / 5 2100 37,9 390
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 27/11 - 07 / 4 2160 38,3 250
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 17/11 - 08 / 6 2100 dp r 153
8 2018: -23 -0 -0 -3 -9 -44 000 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 2 Plass 108 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 09/3 - 08 / 12 2140 g7 g 339
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Sørlandets Travpark 8 26/2 - 07 / 5 2160 37,0 g 72
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 5 22/2 - 09 / 15 2160 34,6 g 77
Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 07 / 2 2100 35,8 892
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 07/10 - 07 / 8 2120 39,3 g 163
9 2017: -8 -0 -2 -2 -3 -25 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solprins 3 Plass 25 500
5 år RØD V v.Briskeby Philip G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 24/2 - 09 / 10 2120 34,4 72
e. Ødeli Jenta v. Engli Svarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 07 / 1 2100 35,9 53
Linn Therese Sinnes-Stian Schjetne E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 09/2 - 08 / 9 2100 35,6 45
Tom Erik Solberg (T) Trond Søhoel Jensen (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 31/1 - 08 / 11 2140 38,7 103
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Kvasnes Drammen Travbane P 15/1 - 20 / 1 2100 37,0 g P
10 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 000 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000
Arjo Jerva 4 Plass 17 000
5 år SVART HP v.Åsajerven T. Fløysand Jarlsberg Travbane 5 17/2 - 07 / 9 2120 36,2 146
e. Arjomine v. Schuvar T. Fløysand Klosterskogen Travbane 2 09/2 - 03 / 1 2100 34,4 298
Øivind Mikkelsen /Lunde T. Fløysand Klosterskogen Travbane 5 30/1 - 08 / 3 2100 38,6 g 300
Tommy Fløysand (A) Øivind Mikkelsen O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 14/6 - 03 / 8 2140 br g 422
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek K. Malmin Biri Travbane 8 01/4 - 01 / 5 2100 40,0 r 177
11 2018: -6 -1 -0 -0 -1 -15 500 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -19 000
Nesfaksen 1 Plass 50 500
6 år BRUN V v.Norheim Faksen B. Goop Färjestad - 06/3 - 01 / 10 2160 dg 30
e. Neslykka v. Krembest K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 1 09/2 - 03 / 3 2100 34,2 93
Frode Mjølnerød /Halden N. Benzon Årjäng - 28/8 - 02 / 8 2160 dg 430
Tore Sandaker (A) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 6 25/8 - 08 / 13 2120 35,4 g 202
Grønn m/hvit&lilla seler,hv skstk&ermf K. Ødegaard Kala Landbane - 09/8 - 03 / 2 1900 dg 203