<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-4-6 Plass : 9-4-6

1 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -33 000 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 2100 1 Plass 170 500
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 3 25/1 - 02 / 3 1640 30,8 145
e. Hauglid Tina v. Lome Elden D. Dalen Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 8 2660 34,5 162
Øystein Klever /Leirsund D. Dalen Momarken Travbane 6 06/12 - 03 / 5 1640 31,3ag 90
D. Dalen Øystein Klever U. Alme Bjerke Travbane 0 25/5 - 04 / 5 2100 34,0ag 298
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane - 03/5 - 01 / 9 2140 dg a 359
2 2018: -8 -1 -1 -1 -4 -38 000 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -5 000
Z.M.'s Lyntroll 2 Plass 120 000
6 år MØRKBR V v.Feseth Lynet Ø. Mathisen Bjerke Travbane 0 16/2 - 04 / 7 2100 32,5a 241
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Leangen Travbane 0 10/10 - 05 / 7 2140 30,4ag 150
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Bjerke Travbane - 31/8 - 05 / 12 1640 dg 190
Ø. Mathisen S. Stoum Orkdal Tråvpark 2 07/8 - 02 / 11 1700 30,6 g 257
grønn m/gul kule & ermer + rekl E. Kristiansen Leangen Travbane 0 25/7 - 02 / 3 2140 30,7 g 346
3 2018: -14 -0 -1 -5 -5 -49 000 2017: -19 -1 -2 -4 -7 -69 000
Haugestad Balto 3 Plass 176 500
6 år BRUN V v.Lome Elden O. Storetvedt Bergen Travpark 3 23/2 - 07 / 4 2100 32,1a 38
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten L. Hauge Bergen Travpark 3 16/2 - 03 / 10 2140 31,9 34
Morten Ådland-Ine Ådland Skaar L. Hauge Bergen Travpark 3 02/2 - 04 / 7 2120 30,9 548
G. Austevoll Ine Ådland Skaar O. Storetvedt Bergen Travpark 2 26/1 - 02 / 5 1600 30,2a 104
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl R. Halvorsen Bergen Travpark 5 19/1 - 06 / 5 2120 31,3 666
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -18 -0 -3 -4 -7 -71 000
Spang Kongen 4 Plass 174 500
7 år LYSBRUN V v.Lome Kongen O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 15/11 - 02 / 11 2140 34,3ag 55
e. Frisli Eldi v. Elding O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 31/10 - 04 / 3 2520 30,4 122
Stall Spang Kongen L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/10 - 08 / 7 2160 30,0 g 578
E. Høitomt Heidi Moen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 05/10 - 02 / 1 2640 30,2 61
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Biri Travbane 0 23/9 - 05 / 11 1609 29,9ag 321
5 2017: -15 -0 -1 -1 -6 -31 500 2016: -11 -2 -2 -1 -4 -62 000
Kopi 5 Plass 97 000
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/2 - 04 / 9 2160 31,6 80
e. Stri v. Rappfot E. Høitomt Momarken Travbane 3 14/2 - 01 / 7 2140 31,3a 37
Sille Antonsen /Gran H. Brendengen Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 12 1640 31,8 g 83
G. Gundersen Morten Antonsen (T) H. Brendengen Bjerke Travbane 6 18/1 - 09 / 9 2100 32,0a 40
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Brendengen Bjerke Travbane 2 14/12 - 09 / 1 1640 30,1 20
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -0 -1 -2 -8 -45 000
Komnes Martin 6 Plass 116 000
7 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Johansen Biri Travbane 2 18/2 - 02 / 13 2120 30,4 421
e. Maud v. Moe Odin B. Steinseth Momarken Travbane 5 07/2 - 01 / 12 1640 29,2ag 353
Bjørn Arvid Steineide /Heidal B. Steinseth Biri Travbane 5 27/1 - 06 / 9 2100 31,8a 246
B. Steinseth K. Johansen Momarken Travbane 3 10/1 - 01 / 9 1640 32,8a 91
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Biri Travbane 0 09/12 - 09 / 1 2100 32,3a 307
7 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -22 -2 -1 -2 -10 -86 000
Valseth Fanten 7 Plass 160 500
7 år MØRKBR V v.Særpefanten M. Gundersen Biri Travbane 4 18/2 - 02 / 6 2120 31,0 155
e. Horgen Huldra v. Spang Best M. Gundersen Momarken Travbane 0 07/2 - 01 / 10 1640 29,9ag 73
Jan-Tore Rønningen /Follebu M. Gundersen Bjerke Travbane 1 25/1 - 02 / 2 1640 30,2 123
M. Gundersen Jan-Tore Rønningen M. Gundersen Biri Travbane 3 13/1 - 06 / 9 2100 32,8a 248
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 0 06/1 - 04 / 11 2120 34,3 266
8 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -0 -0 -1 -4 -17 500
Skjegge Balder 8 Plass 81 000
8 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder K. Mathisen Biri Travbane 7 18/2 - 02 / 7 2120 32,4 373
e. Skjeggeblessa v. Braute K. Mathisen Biri Travbane 3 10/2 - 03 / 5 2120 31,3 232
Wenche Kristine Jostad /Lena K. Mathisen Momarken Travbane 0 31/1 - 02 / 5 2140 35,4a 397
Ø. Ruttenborg Wenche Kristine Jostad E. Høitomt Biri Travbane 0 27/1 - 06 / 6 2100 32,1ag 138
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Mathisen Biri Travbane 0 13/1 - 06 / 6 2100 39,1ag 260
9 2017: -9 -3 -0 -0 -1 -49 000 2016: -9 -3 -0 -0 -4 -62 000
Calle Cornelius 9 Plass 116 500
5 år BRUN V v.Dotterud Teddy K. Kvasnes Biri Travbane 1 18/2 - 02 / 8 2120 30,2 18
e. Horgen Martine v. Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 09/2 - 05 / 4 2100 br g 27
Kristine Kvasnes /Hov K. Kvasnes Biri Travbane 0 27/1 - 05 / 9 2120 br g 36
K. Kvasnes Glenn Kramer Stenberg (T) K. Kvasnes Biri Travbane 1 06/1 - 04 / 10 2120 33,3 19
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 31/12 - 04 / 6 2100 31,2a 32
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 10 Plass 112 500
7 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Biri Travbane 3 18/2 - 02 / 9 2120 30,9 188
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Bjerke Travbane - 25/1 - 02 / 1 1640 dg 64
Eli-Mina Antonsen /Tangen T. Borg Bjerke Travbane 0 30/12 - 10 / 12 2100 35,7a 29
K. Lunde Eli-Mina Antonsen K. Lunde Bjerke Travbane - 21/12 - 02 / 9 1640 dg 113
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Biri Travbane 3 02/12 - 04 / 11 2120 30,1 120
11 2018: -12 -3 -1 -1 -4 -78 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 11 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 0 25/2 - 01 / 10 2160 31,2 g 174
e. Løve Jerka v. Auvin (S) T. Solberg Momarken Travbane 0 14/2 - 08 / 5 2140 33,1ag 40
Thomas Simonsen /Vear T. Solberg Jarlsberg Travbane - 26/1 - 04 / 10 2100 g2 ag 84
V. Hop Jan Morten Hansen (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/1 - 05 / 11 2100 30,2a 169
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane - 05/1 - 07 / 3 2100 dg a 171
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -12 000
Høiby Kåre 12 Plass 96 000
8 år SVART V v.Høiby Lyn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 17/2 - 01 / 2 2100 32,4 99
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 09/2 - 05 / 2 2100 31,6 432
Kjetil Wassberg-Tiril Myksvoll G. Austevoll Bjerke Travbane 4 25/1 - 02 / 6 1640 31,0 240
E. Rennesvik Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/12 - 02 / 5 1640 33,8 g 355
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek A. Robertsen Drammen Travbane 0 21/11 - 03 / 7 2100 33,5a 382