<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
alle 3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -25 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Sugar Dream 2140 1 Plass 25 000
4 år MELL.BR. HP v.Sugar Fine Photo H. Tvedt Bjerke Travbane N 05/10 - 21 / 2 2140 26,4 r N
e. Secret Dream v. Dream Vacation* (US) D. Olsson Momarken Travbane 05/7 - 22 / 1 2140 31,2 g B
Arne Steen /Askim D. Olsson Momarken Travbane 21/6 - 24 / 3 2140 31,3 B
H. Tvedt Diana L. Olsson (B)
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
2 2018: -6 -3 -0 -1 -1 -89 000 2017: -8 -1 -0 -3 -3 -49 500
Red Bar 2 Plass 138 500
5 år RØD H v.Revenue* (S) A. Wolden Bjerke Travbane P 14/9 - 24 / 4 2140 20,7 P
e. Be My Lioness v. Cigar Bar (US) T. Solberg Bjerke Travbane 09/9 - 22 / 8 1660 29,7 g B
Stall Red Bar T. Solberg Jarlsberg Travbane 03/9 - 20 / 3 2100 30,3 g B
O. Østre Jouni Karhu
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
3 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -26 000 2017: -5 -0 -1 -0 -1 -8 500
Canadian Ensign O.S. 3 Plass 40 500
7 år BRUN V v.Cigar Bar (US) V. Hop Momarken Travbane - 14/2 - 07 / 4 2140 dg 46
e. Gerdo Gertzy (S) v. J.R. Broline* (US) V. Hop Bjerke Travbane P 01/2 - 20 / 3 2140 21,1 P
Einar Pedersen-Marita Endal H. Holm Bjerke Travbane - 04/11 - 22 / 3 2140 dgpp N
V. Hop Einar Pedersen H. Eggen Bjerke Travbane 0 13/8 - 03 / 1 2100 br ag 1127
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Bjerke Travbane - 30/7 - 04 / 8 2100 dg a 262
4 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -4 -0 -1 -2 -244 000
Amazing Dream 4 Plass 244 000
4 år MØRKBR V v.Raja Mirchi* (S)
e. Newsworthy (S) v. Spotlite Lobell* (US)
Stall Chiro
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
5 2018: -10 -0 -3 -0 -4 -37 000 2017: -17 -0 -4 -2 -10 -77 000
Blue Sun 5 Plass 114 000
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic A. Wolden Bjerke Travbane N 22/2 - 20 / 3 2140 23,4 N
e. Blue Ridge Gal (US) v. Tom Ridge (US)
Connie Bjørke-Kenneth Merkesdal
C. Trotter
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek
6 2018: -2 -1 -0 -1 -0 -16 000 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -3 500
Skeie Knerten 2160 1 Plass 19 500
4 år SVART V v.Moe Odin
e. Jerkeldsota v. Mørtvedt Jerkeld
Odd Arne Kjøsnes-Bente Jørgenson
T. Solberg Anette Skårnes (T)
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
7 2018: -6 -2 -3 -1 -0 -50 000 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -6 000
Alm Andaman 2 Plass 56 000
4 år BRUN V v.Tekno Odin K. Johansen Bjerke Travbane 25/5 - 20 / 1 1640 50,7 B
e. Alm Travinda v. Storm Jo K. Johansen Jarlsberg Travbane 08/5 - 22 / 4 2100 52,1 g B
Roy Lysgård /Kolbu
Å. Tengsareid Roy Lysgård
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
8 2018: -5 -1 -3 -0 -1 -61 000 2017: -12 -0 -2 -4 -4 -62 000
Edens Odin 3 Plass 123 000
4 år LYSBRUN H v.Moe Odin
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg
D. Dalen Ole Tom Nyborg (B)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
9 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2017: -5 -0 -1 -0 -1 -7 000
Jan Viktor H. 4 Plass 14 000
5 år BRUNSVART V v.Alm Viktor O. Wassberg Bergen Travpark 19/11 - 24 / 4 1620 52,2 B
e. Aprilia H. v. Pål Even S. Wassberg Bergen Travpark 10/9 - 22 / 4 1600 00,8 B
Stall Hilde H.
M. Pedersen
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl.