<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 475.000 kr. Også for 3-12-årige høyest 615.000 kr med høyest 150 poeng.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -12 000 2017: -11 -0 -0 -2 -5 -37 500
On Stride (US) 1 Plass 429 473
9 år BRUN V v.Amigo Hall (US) Å. Tengsareid Forus Travbane 3 11/2 - 09 / 3 2040 14,9a 228
e. Mitey Speedy (US) v. Speedy Crown (US) E. Høitomt Forus Travbane 5 10/12 - 06 / 9 2550 15,6a 149
Sigve Moi /Røyneberg K. Kvasnes Forus Travbane 4 19/11 - 06 / 3 2040 15,6a 147
Åsbjørn Tengsareid (T) Sigve Moi E. Nedrebø Forus Travbane 0 02/8 - 06 / 8 2040 15,4a 104
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Mikkelsen Forus Travbane 2 26/7 - 01 / 5 2040 14,8a 38
2 2018: -14 -2 -5 -0 -5 -98 991 2017: -18 -1 -3 -1 -6 -67 000
Next Photo Diamant (DE) 2 Plass 601 571
9 år MØRKBR V v.S.J.'s Photo* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 09/2 - 01 / 10 2100 17,4a 294
e. Millicent (DE) v. Twelve Meter (US) H. Tvedt Momarken Travbane 0 23/1 - 05 / 10 2140 16,6a 327
Marte Lorentzen Rist /Harstad O. Østre Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 05 / 4 1700 17,2a 49
Tom Erik Solberg (T) Petter Glittum (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 29/11 - 05 / 10 1609 13,8a 99
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Malmin Bjerke Travbane 3 23/11 - 04 / 9 1609 15,0a 546
3 2018: -10 -0 -0 -2 -4 -25 500 2017: -18 -2 -4 -2 -4 -83 000
O.M.X. Twenty (DK) 3 Plass 487 384
12 år BRUN V v.Legendary Lover K.* (US) K. Hauge Sørlandets Travpark 6 29/1 - 04 / 6 2160 17,2 210
e. Esperia Jet (IT) v. Supergill* (US) M. Finsand Drammen Travbane 2 15/1 - 04 / 10 2540 18,1 37
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen M. Finsand Jarlsberg Travbane 3 01/1 - 03 / 5 2100 15,9a 173
Martine Finsand (A) Harry Tharaldsen (A) K. Hauge Bjerke Travbane 7 30/11 - 02 / 13 2160 16,8 722
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re K. Hauge Jarlsberg Travbane 2 11/11 - 02 / 4 2100 17,0a 285
4 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -6 -18 500
C.C. Queen Weber 4 Plass 307 450
9 år BRUN HP v.Kings Sugarboy (S) D. Dalen Bjerke Travbane 4 09/2 - 06 / 7 1609 14,4a 148
e. Roos Weber (NL) v. Incredible Crafts* (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 18/1 - 04 / 7 2100 16,6a 1056
Helen Lund-Kenneth Kristiansen R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 04 / 9 2100 18,0a 611
Renate Aarlie (T) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 01/1 - 06 / 2 2100 17,7a 540
Todelt svart/gull, gull mansj, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 21/12 - 08 / 3 2100 17,1a 283
5 2017: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -3 500
Starson S.E. (S) 5 Plass 380 236
9 år BRUN H v.Gentle Star* J. Bjaanes Forus Travbane 0 19/11 - 06 / 4 2040 17,7a 681
e. Savage Garden (S) v. Firm Tribute* (US) J. Eriksen Forus Travbane 0 25/10 - 01 / 2 3010 18,2 g 505
Kåre Refsland-Johan Løvdahl J. Eriksen Forus Travbane 0 02/8 - 06 / 11 2040 15,4a 1585
Geir Mikkelsen (T) Kåre Refsland Å. Tengsareid Forus Travbane 5 26/7 - 01 / 1 2040 15,1a 478
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Tollefsen Forus Travbane 0 23/2 - 02 / 4 2040 17,0a 335
6 2018: -7 -1 -0 -0 -2 -66 677 2017: -21 -1 -0 -4 -8 -68 000
Rose Garden 6 Plass 552 677
9 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 09/2 - 01 / 6 2100 17,1a 307
e. Thai Rose Garden v. Sugarcane Hanover* (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 09 / 13 2540 18,2 g 1204
Celina Ihle Gundersen /Eydehavn L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 01 / 7 1609 17,4ag 108
Lars Anvar Kolle (T) Geir Gundersen L. Kolle Sørlandets Travpark 5 18/12 - 06 / 1 2140 16,3a 227
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Høitomt Drammen Travbane 0 14/11 - 07 / 6 2100 19,0a 52
7 2018: -18 -0 -1 -3 -8 -56 938 2017: -19 -3 -1 -5 -4 -230 987
Carl Lewis (NL) 7 Plass 538 741
9 år RØD V v.Love You* (FR) Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 11/2 - 09 / 4 2040 15,0a 237
e. Uniek Buitenzorg (NL) v. S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 20/1 - 06 / 11 2609 17,0a 23
Lene Nilsen-Sissel G. Nilsen Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 27/12 - 01 / 10 2040 nc a 64
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 18/12 - 05 / 7 2140 17,4a 45
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane - 02/8 - 06 / 1 2040 dg a 75
8 2018: -22 -2 -3 -3 -10 -138 500 2017: -17 -4 -3 -3 -3 -156 000
My Dream Come True 8 Plass 636 611
7 år SVART HP v.Dream Vacation* (US) D. Dalen Biri Travbane 0 18/2 - 03 / 9 2620 br g 470
e. Silver Midnight v. Silver Pine* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 09 / 7 2920 18,4 601
Stall Show Off D. Dalen Bjerke Travbane 0 30/12 - 05 / 4 2100 19,3a 313
Eirik Høitomt (T) Renate Aarlie (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 18/12 - 06 / 11 2140 15,6a 113
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Biri Travbane 1 02/12 - 05 / 5 1609 13,9a 182
9 2018: -8 -0 -0 -1 -4 -19 000 2017: -16 -2 -1 -2 -3 -67 500
Sogni (DK) 9 Plass 434 353
9 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 6 30/10 - 05 / 9 2140 16,6a 232
e. Sherbie Boko (S) v. Zoot Suit (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 7 20/2 - 10 / 2 2640 17,6 413
Stall J.P. M. Sørvik Klosterskogen Travbane 2 10/12 - 02 / 6 2100 17,6 22
Marius Høitomt (S) Torstein Jørgensen M. Sørvik Momarken Travbane 1 30/11 - 03 / 5 2140 16,0a 34
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/11 - 06 / 7 3160 16,2 503