<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
DD-1
V4-3
LARS LAUMBS LØP
LARS LAUMBS LØP
Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 1.500.001 kr., 40 m. ved 3.000.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-(10.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-5-7 Plass : 12-5-7

1 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 2660 1 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Momarken Travbane P 22/11 - 20 / 3 2160 30,2 P
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Sørlandets Travpark - 12/11 - 09 / 14 2160 dg 41
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Biri Travbane - 05/11 - 05 / 9 2620 dg 403
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Romme - 14/10 - 04 / 9 2660 dg 14
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 07 / 5 2100 24,3a 52
2 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -46 060 2016: -19 -2 -2 -3 -3 -110 843
Reiug* 2 Plass 533 009
6 år MØRKBR H v.Skibber M. Jakobsson Färjestad - 21/1 - 08 / 6 2160 dg g 46
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) M. Jakobsson Romme 2 07/1 - 08 / 4 2640 26,6 70
Sverige K. Hultman Romme 0 30/12 - 06 / 12 2180 32,0 134
T. Horpestad Kjell Hultman (A) T. Horpestad Bollnäs 2 04/12 - 08 / 4 2640 27,1 52
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst K. Hultman Färjestad 3 21/11 - 10 / 8 2140 26,9ag 50
3 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 3 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 1 18/2 - 08 / 7 2100 24,6a 48
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin G. Gundersen Drammen Travbane 3 20/8 - 09 / 9 2960 24,7 263
Kreativ Transport AS /Eidsberg G. Gundersen Drammen Travbane 4 08/8 - 03 / 5 2960 26,8 g 18
G. Gundersen Ronnie Hansen G. Gundersen Rättvik 4 25/7 - 08 / 6 2200 23,7 g 35
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Årjäng 1 16/7 - 07 / 15 2180 23,9 17
4 2018: -15 -5 -2 -0 -3 -264 000 2017: -21 -5 -2 -0 -5 -133 500
Nyland 4 Plass 1 214 000
8 år SVART H v.Feseth Lynet P. Buer Forus Travbane 0 11/2 - 08 / 3 2040 br g 663
e. Vina Dokka v. Spikeld P. Buer Forus Travbane 5 24/1 - 04 / 9 2080 25,9 77
Stall Ja-Vert P. Buer Forus Travbane - 03/1 - 06 / 10 2080 dg 81
E. Høitomt Jon M. Sunde P. Buer Sørlandets Travpark 3 01/10 - 06 / 2 1640 24,4 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Braadland Forus Travbane 0 03/9 - 04 / 5 2060 br g 595
5 2018: -10 -2 -4 -3 -0 -700 971 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 2680 1 Plass 3 602 595
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) M. Gundersen Forus Travbane 1 11/2 - 08 / 11 2080 23,3 94
e. Gjømle Vinni v. Elding M. Gundersen Bergen Travpark 1 02/2 - 02 / 11 2140 24,3 12
Stall Slauragjengen G. Gundersen Momarken Travbane 2 27/12 - 06 / 9 1660 23,6 69
M. Gundersen Kjetil Djøseland (T) R. Wiig Forus Travbane 3 17/12 - 02 / 6 2100 24,0 g 15
marineblå m/hvit og rød søm + reklame K. Djøseland Forus Travbane 3 10/12 - 04 / 2 2060 23,6 90
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 2 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/1 - 07 / 2 2100 26,0a 343
e. Norheim Elle v. Elding K. Johansen Momarken Travbane 0 27/12 - 06 / 8 1660 24,9 569
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 26/11 - 06 / 1 2100 24,2a 366
K. Johansen Georg William Sverdrup K. Johansen Bjerke Travbane 0 16/11 - 08 / 3 1609 23,8a 402
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 0 05/11 - 05 / 8 2620 26,5 550
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 3 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Leangen Travbane 2 28/1 - 08 / 14 2180 24,5 g 25
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 18/1 - 07 / 5 2100 24,6a 21
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 15/12 - 06 / 6 2100 26,3a 14
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Biri Travbane 2 05/11 - 05 / 6 2620 25,2 47
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Färjestad 0 01/10 - 09 / 2 2140 br ag 58
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 4 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Forus Travbane 5 11/2 - 08 / 6 2060 24,6 g 440
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 5 18/1 - 07 / 6 2100 25,2a 183
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 07/1 - 03 / 8 2100 27,0a 56
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 15/12 - 06 / 5 2100 26,7a 72
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/12 - 06 / 6 2100 28,7a 14
9 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 5 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Forus Travbane 4 11/2 - 08 / 9 2080 23,7 136
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Leangen Travbane 1 28/1 - 08 / 15 2180 24,1 90
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 1 07/1 - 03 / 7 2100 26,2a 14
V. Hop Arthur Bø (T) E. Høitomt Momarken Travbane 1 27/12 - 06 / 7 1660 23,6 93
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Forus Travbane 2 10/12 - 04 / 1 2060 23,5 533
10 2018: -11 -7 -2 -0 -2 -1 287 008 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 6 Plass 4 046 669
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Momarken Travbane 1 31/1 - 05 / 4 1640 26,5a 14
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/1 - 07 / 9 2100 25,3a 294
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 15/12 - 06 / 9 2100 26,7a 51
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 1 14/11 - 02 / 4 2100 28,2a 10
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Färjestad 0 01/10 - 09 / 10 2140 20,5a 775
11 2018: -9 -0 -0 -4 -2 -89 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 7 Plass 3 198 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Leangen Travbane 7 28/1 - 08 / 13 2180 24,9 g 29
e. Jerkegnista v. Pilmingnist A. Wolden Bjerke Travbane 3 18/1 - 07 / 1 2100 24,8ag 78
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 22/10 - 04 / 8 3180 24,5 14
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) C. Trotter Momarken Travbane 1 15/10 - 01 / 6 2780 25,9 16
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Färjestad 2 01/10 - 09 / 3 2140 19,9a 281
12 2018: -10 -1 -2 -2 -5 -304 266 2017: -15 -2 -2 -3 -3 -379 000
Smedheim Solan 8 Plass 3 180 900
7 år BORKET H v.Bork Odin F. Hamre Bjerke Travbane 2 18/1 - 07 / 7 2100 24,7a 55
e. Lila v. Bokli Balder F. Hamre Forus Travbane 0 10/12 - 04 / 7 2080 23,7 120
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Jarlsberg Travbane 2 26/11 - 06 / 5 2100 23,5a 56
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 16/11 - 08 / 4 1609 22,9a 36
Todelt mørkblå/lysblå, reklame J. Mjølnerød Bergsåker 5 23/9 - 09 / 7 2180 24,1 g 18
13 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -67 000 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -73 000
Tekno Odin 2700 1 Plass 10 484 803
10 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 11/2 - 08 / 8 2080 23,8 11
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 29/1 - 01 / 8 2180 23,5 10
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 10/12 - 04 / 8 2080 22,7 11
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Gävle 1 27/11 - 06 / 12 2180 24,0 g 11
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Biri Travbane 1 05/11 - 05 / 11 2640 23,6 15