<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:30 V5-5
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 120.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-10-7 Plass : 9-10-7

1 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 2100 1 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Biri Travbane 0 10/2 - 05 / 1 1609 28,5ag 387
e. Rappblesa v. Pål Even K. Malmin Biri Travbane 0 06/1 - 05 / 4 2100 34,8ag 205
Erik Løkken /Raufoss K. Malmin Biri Travbane 6 18/11 - 07 / 8 2140 34,5 g 69
G. Gundersen Erik Løkken K. Malmin Biri Travbane - 05/11 - 04 / 8 2120 dg 115
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Bjerke Travbane - 22/10 - 08 / 8 2160 dg 243
2 2018: -21 -2 -0 -7 -2 -132 487 2017: -27 -5 -1 -3 -6 -158 166
Sol Faksa 2 Plass 409 153
7 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Bjerke Travbane P 08/2 - 20 / 2 2140 31,9 P
e. Komnes Sol v. Moe Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 19/1 - 08 / 9 1609 dg a 74
Merete Viksås /Roa H. Holm Momarken Travbane - 27/12 - 10 / 7 2160 dg 285
H. Holm Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane P 14/12 - 20 / 6 2160 35,5 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane N 14/11 - 20 / 2 2120 br g N
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 3 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden H. Holm Momarken Travbane 0 14/2 - 08 / 3 2140 33,6arg 106
e. Edel Jenta v. Alm Svarten H. Holm Bjerke Travbane 1 09/2 - 07 / 1 1609 29,6a 78
Merete Viksås /Roa H. Holm Klosterskogen Travbane 3 30/1 - 04 / 10 1700 31,1a 149
T. Solberg Merete Viksås H. Holm Biri Travbane 3 27/1 - 06 / 4 2100 31,6a 109
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Holm Bjerke Travbane 4 12/1 - 05 / 6 2100 30,7a 315
4 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -5 500 2017: -20 -0 -0 -0 -12 -35 000
Fintore 4 Plass 147 037
11 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 4 02/2 - 06 / 9 1609 30,2a 112
e. Lygna Fina v. Alm Svarten J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 26/1 - 04 / 4 2100 31,6a 372
Vidar Henriksen /Drammen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 20/1 - 04 / 9 2120 dg 603
K. Johansen Connie Engebråthen (T) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 8 07/1 - 01 / 2 2100 31,5 632
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 03 / 7 1609 30,1a 771
5 2018: -8 -1 -1 -0 -5 -45 500 2017: -15 -1 -1 -2 -7 -74 000
Flammen Julie 5 Plass 227 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin T. Bronken Bjerke Travbane 0 02/2 - 06 / 3 1609 31,6a 346
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/1 - 05 / 8 2100 35,5a 311
Sigbjørn Baann /Sannidal D. Dalen Biri Travbane 0 16/12 - 05 / 3 1600 31,5 239
B. Steinseth D. Dalen Biri Travbane 0 25/11 - 06 / 5 1609 29,7a 148
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj D. Dalen Drammen Travbane 3 12/7 - 05 / 3 2100 29,6 300
6 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -17 000 2017: -22 -7 -4 -2 -3 -164 000
Brenne Major 6 Plass 242 000
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Momarken Travbane 1 07/2 - 01 / 6 1640 27,4a 51
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 2 25/1 - 02 / 9 1640 30,5 25
Stall Major Party E. Høitomt Biri Travbane 1 13/1 - 06 / 1 2100 32,4a 30
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 0 02/12 - 04 / 8 2100 34,8 41
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/11 - 02 / 3 2140 30,2 27
7 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 7 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven K. Mathisen Biri Travbane 2 27/1 - 06 / 12 2100 30,9a 121
e. Løng Håpe v. Ilmin K. Mathisen Biri Travbane 0 02/12 - 04 / 14 2120 31,4 133
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll K. Mathisen Biri Travbane 0 18/11 - 05 / 13 2640 36,6 g 81
K. Mathisen Brynjulf Bjørge K. Mathisen Bjerke Travbane 1 13/10 - 03 / 7 1609 27,0a 130
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek G. Austevoll Biri Travbane - 02/10 - 01 / 5 2120 dg 66
8 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 8 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 05 / 5 2100 31,9 518
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 04 / 7 1700 33,4ag 237
Wigdis Remme-Terje Remme G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/1 - 02 / 3 1640 30,3 158
L. Kolle Terje Remme L. Kolle Bjerke Travbane 6 21/12 - 02 / 10 1640 32,3 308
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/12 - 03 / 9 1640 33,0a 88
9 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -11 991 2017: -16 -2 -0 -1 -8 -229 632
Bol Odin 9 Plass 351 709
5 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 1 11/12 - 03 / 2 2100 29,6a 19
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane - 26/11 - 08 / 7 2100 dg 38
Johan Anton Lileng /Skjeberg J. Mjølnerød Biri Travbane 0 28/10 - 03 / 3 2100 31,6ag 388
V. Hop Frode Hamre (T) O. Østre Bergsåker 8 23/9 - 05 / 8 2160 29,5 g 94
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 05/9 - 05 / 9 2100 30,7ag 373
10 2018: -18 -5 -4 -2 -4 -147 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 10 Plass 431 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Bjerke Travbane 2 09/2 - 07 / 2 1609 29,6a 26
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Momarken Travbane - 31/1 - 07 / 6 2140 dv2 a 20
Edvard Lindalen /Fåvang O. Østre Bjerke Travbane - 12/1 - 05 / 10 2100 dg a 69
C. Antonsen J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 22/6 - 05 / 13 2160 29,6 r 274
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 02/6 - 04 / 8 1609 29,1a 66
11 2018: -18 -1 -1 -2 -6 -53 000 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 11 Plass 222 500
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Gundersen Biri Travbane 4 10/2 - 05 / 4 1609 28,1a 126
e. Maurstad Mi v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane 3 13/1 - 07 / 2 2100 32,3ag 50
Magne Stenslie /Raufoss L. Kolle Bjerke Travbane 4 04/1 - 02 / 6 1640 30,1 g 21
M. Gundersen Magne Stenslie L. Kolle Biri Travbane - 16/12 - 05 / 1 1600 dg 78
marineblå m/hvit og rød søm + reklame L. Kolle Biri Travbane - 02/12 - 04 / 12 2120 dv1 225
12 2017: -8 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -14 -1 -2 -1 -8 -80 500
Birk Jerven 12 Plass 113 500
5 år SVART V v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane - 09/2 - 05 / 12 2120 dg 81
e. Birk Vilja v. Moe Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 04 / 9 2100 30,8a 127
Jone Svendsen-Kari Helene Stokka V. Hop Bjerke Travbane 3 12/1 - 05 / 7 2100 30,5a 37
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) T. Borg Bjerke Travbane 6 28/12 - 04 / 5 2100 29,6a 204
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 03 / 3 2100 30,3a 151