<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
WABA GRUPPENS SERIE FOR STALLANSATTE
WABA GRUPPENS SERIE FOR STALLANSATTE
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 185.001 kr.
For 3-15-årige høyest 295.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-4-7 Plass : 12-4-7

1 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 2140 1 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven T. Borg Bjerke Travbane 0 23/3 - 06 / 6 1609 31,3a 127
e. Emily Trolla v. Alm Hellin O. Østre Bjerke Travbane 5 10/3 - 05 / 4 1609 29,6a 37
Stall C.R.R.K. O. Østre Biri Travbane 0 26/2 - 07 / 1 1609 br ag 41
M. Høitomt Ronnie Hansen O. Østre Biri Travbane 2 06/2 - 08 / 4 2120 29,3 g 84
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek O. Østre Drammen Travbane 1 26/1 - 03 / 2 1700 29,2a 58
2 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 2 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 01 / 2 1700 29,3a 50
e. Eld Mija v. Lome Elden O. Østre Momarken Travbane 1 23/1 - 06 / 5 2140 29,4a 135
Martine Karlsen /Skiptvet O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 04 / 12 2120 34,9 554
O. Kjenner Martine Karlsen O. Østre Bjerke Travbane - 22/10 - 10 / 2 2140 dg 620
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 27/8 - 08 / 7 2140 31,4a 500
3 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -33 000 2016: -6 -1 -0 -1 -2 -26 000
Førlands Knerten 3 Plass 204 000
9 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Forus Travbane 0 11/2 - 05 / 7 2040 br g 259
e. Førlands Fina v. Alm Hellin J. Hansen Drammen Travbane 4 15/1 - 03 / 6 1700 29,3a 82
Ina Holmedal Solheim /Fana L. Kolle Bjerke Travbane 6 11/1 - 05 / 9 2100 30,0a 34
E. Tijunelis Per Arvesen (A) E. Tijunelis Bjerke Travbane 4 04/1 - 01 / 2 1609 28,8a 68
Hvit m/beige stolpe,mansj,ermstr,rek E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 03 / 2 1609 28,3a 101
4 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 2160 1 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 17/2 - 01 / 8 2120 30,9 71
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 18/1 - 05 / 3 2100 30,3a 229
Jan Roar Mjølnerød /Halden C. Kjenner Momarken Travbane 0 10/1 - 05 / 2 2140 34,0 292
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Färjestad 0 19/12 - 06 / 12 2680 33,8 g 121
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek O. Kjenner Momarken Travbane 0 06/12 - 04 / 9 2200 29,8 512
5 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -14 000 2016: -8 -2 -0 -2 -2 -58 000
Fryd og Gammen 2 Plass 246 000
10 år MØRKBR HP v.Elding K. Kvasnes Momarken Travbane P 14/2 - 21 / 1 2140 31,9 P
e. Viljefryd v. Dublan T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 01/2 - 05 / 12 2100 30,4a 158
Reidun Bøhn /Slitu K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 02/11 - 03 / 7 2100 27,8a 37
K. Kvasnes Karoline Lund Solberg (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 26/10 - 03 / 2 1609 28,4ag 124
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek P. Midtfjeld Biri Travbane 1 14/10 - 02 / 3 2100 28,3a 61
6 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 500 2016: -19 -2 -4 -1 -4 -89 000
Ognøy Emiil 3 Plass 289 500
7 år BRUN V v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 30/1 - 01 / 3 2100 30,5ag 81
e. Vik Pia v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 5 21/1 - 01 / 3 1609 27,5a 80
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn T. Solberg Bjerke Travbane 0 17/12 - 08 / 7 2100 34,5ar 237
H. Tvedt Gunn Tove S. Buaas S. Løvvold Drammen Travbane 1 10/12 - 03 / 8 2140 31,5 g 25
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 05/12 - 06 / 7 2120 29,2 126
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 4 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 30/1 - 01 / 9 2100 29,5a 14
e. Nesland's May v. Lykkebron* O. Østre Jarlsberg Travbane 4 14/1 - 05 / 8 2120 28,3 190
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn O. Østre Bjerke Travbane 2 28/12 - 07 / 10 2100 27,6a 62
E. Rennesvik Hedda E. Assev (T) O. Østre Bjerke Travbane 2 14/12 - 02 / 9 2680 28,9 105
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 23/11 - 06 / 10 2100 27,5a 33
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 5 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld H. Vik Bjerke Travbane 0 09/2 - 05 / 8 2100 34,0a 442
e. Spensti v. Pilmin M. Antonsen Drammen Travbane P 20/12 - 20 / 1 2100 40,0 P
Morten Antonsen /Gran G. Gundersen Drammen Travbane 0 14/7 - 01 / 4 1700 28,5a 161
H. Vik Morten Antonsen (T) M. Antonsen Drammen Travbane - 30/5 - 05 / 13 1720 dg 1943
Burgunder m/sølv bånd&ermstr,hv stj G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/2 - 01 / 2 1609 32,8a 290
9 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -35 000 2016: -12 -1 -2 -1 -4 -55 500
Ty Lea 6 Plass 247 000
8 år SVART HP v.Lome Elden M. Øyo Biri Travbane - 27/1 - 01 / 2 1609 dg a 104
e. Ty Ina v. Rigel Jo M. Øyo Bjerke Travbane 5 18/1 - 05 / 6 2100 30,4a 115
Maren Øyo /Geilo K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 04/1 - 01 / 1 1609 28,2a 55
A. Akselsen Malene Berdalen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/12 - 09 / 8 1609 29,5ag 103
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv G. Austevoll Sørlandets Travpark 5 12/11 - 07 / 7 2140 29,1 378
10 2017: -5 -0 -0 -2 -3 -23 000 2016: -16 -7 -7 -0 -1 -209 000
Snurten 7 Plass 236 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 3 12/2 - 03 / 1 1640 27,1 27
e. Vikenmai v. Spang Best K. Malmin Bjerke Travbane 4 01/2 - 05 / 8 2100 30,0a 117
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss K. Malmin Bjerke Travbane 4 30/12 - 06 / 3 2100 31,9a 60
P. Kals Morten Louis Johnsen K. Malmin Bjerke Travbane 2 21/12 - 04 / 7 2100 29,4a 23
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl K. Malmin Bjerke Travbane 2 05/10 - 02 / 11 2660 28,9 86
11 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 8 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 08/2 - 06 / 1 2100 28,3a 995
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 01 / 7 2100 31,5a 523
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 21/1 - 01 / 6 1609 27,8ag 258
J. Eilertsen Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 05 / 14 2120 29,3 816
Todelt lys blå/svart, hvit kant M. Gundersen Bjerke Travbane 2 04/1 - 01 / 5 1609 28,4a 25
12 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 9 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 4 08/2 - 06 / 7 2100 28,0a 280
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 3 21/1 - 01 / 4 1609 26,4a 60
Stall Rotnes E. Schem Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 05 / 11 2120 29,2 352
M. Gundersen Espen A. Schem (T) E. Schem Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 4 2100 27,9a 59
marineblå m/hvit og rød søm + reklame E. Schem Bjerke Travbane 1 21/12 - 09 / 6 1609 27,6a 47
13 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 10 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 30/1 - 01 / 1 2100 31,0a 198
e. Eira v. Hof Lundin H. Eggen Bjerke Travbane 3 04/1 - 01 / 3 1609 28,6a 72
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 9 2100 28,6a 396
H. Eggen Eivind Gravdal (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 15/12 - 01 / 5 2120 29,8 67
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 01 / 1 2100 29,8 326