<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
REKRUTTLØP
REKRUTTLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr.
For 3-15-årige høyest 14.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-10 Plass : 7-4-10

1 2018: -12 -0 -2 -2 -6 -47 500 2017: -18 -0 -0 -4 -5 -39 000
Lykke Ida 2140 1 Plass 93 500
5 år BRUN HP v.Skibber K. Sørensen Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 08 / 2 2100 br g 248
e. Langaard Tiril v. Braute M. Helland Klosterskogen Travbane 8 24/10 - 07 / 5 2100 44,1 g 401
Enok Antonsen /Arendal M. Helland Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 07 / 11 2100 40,3 g 389
K. Sørensen M. Helland Klosterskogen Travbane 7 18/8 - 08 / 4 2100 42,6 g 360
Hvit m/rosa hjerte, svart kant, rek J. Gaustad Klosterskogen Travbane P 28/7 - 21 / 10 2120 44,9 g P
2 2018: -7 -0 -0 -0 -5 -18 877 2017: -12 -0 -2 -0 -8 -34 924
Gregus C.K. 2 Plass 58 301
6 år SVART V v.Kasper Mollyn K. Ødegaard Momarken Travbane P 07/2 - 20 / 6 2160 37,4 P
e. Romhus Dolly v. Spang Best K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 08 / 4 2100 39,5 799
Lovise Mohaugen-Knut Andresen T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 08 / 4 2100 39,3 226
K. Ødegaard O. Østre Drammen Travbane 7 07/12 - 07 / 6 2100 40,1 420
blå m/rød bunn. O. Østre Momarken Travbane P 10/11 - 20 / 5 2160 42,9 P
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -9 964
Skansina* (S) 3 Plass 14 367
7 år SVART HP v.Odin Tabac* (S) G. Kylen Romme 0 30/12 - 02 / 4 2140 47,5 g 503
e. Afrodite M.O.* (S) v. Ara Svarten O. Østre Drammen Travbane 4 10/12 - 01 / 5 2100 41,0 132
Sverige O. Mikkelborg Årjäng P 24/6 - 16 / 1 2160 40,3 P
P. Nilsen Helena Jörgensen Arenander
Blå, rött bröstband; blå
4 2018: -23 -1 -1 -6 -6 -290 453 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 4 Plass 446 453
5 år MØRKBR H v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 09 / 8 2120 37,9 g 181
e. Lex Ronja v. Lex Jon D. Dalen Biri Travbane - 23/9 - 08 / 8 2120 dg 206
Gjermund Gravdal /Tranby D. Dalen Drammen Travbane - 13/9 - 08 / 10 2140 dg 91
T. Solberg Gjermund Gravdal D. Dalen Momarken Travbane 5 30/8 - 08 / 9 2160 35,5 g 51
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Bjerke Travbane 3 20/7 - 09 / 3 2140 34,8 g 142
5 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -10 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -11 000
Amazona 5 Plass 21 000
7 år SVART HP v.Nordli Svarten B. Steinseth Biri Travbane 3 10/2 - 08 / 5 2100 36,7 232
e. Dolly Vilja v. Elding T. Bronken Momarken Travbane 7 31/1 - 08 / 10 2140 39,7 345
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad B. Steinseth Biri Travbane 0 16/12 - 08 / 3 2100 38,4 179
B. Steinseth Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 25/11 - 20 / 3 2100 38,4 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 18/11 - 20 / 7 2100 42,9 g N
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -2 -0 -7 500
Løset Alfa 6 Plass 7 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Kvasnes Biri Travbane P 27/1 - 20 / 1 2100 38,2 P
e. Løset Blesa v. Løset Kongen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 30/12 - 21 / 7 2120 51,7 B
Berit Tveter Alm /Gjøvik
K. Kvasnes Berit Tveter Alm (A)
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
7 2018: -22 -6 -2 -1 -7 -227 000 2017: -14 -3 -1 -4 -4 -165 000
Mietor 7 Plass 399 000
5 år MØRKBR H v.Alm Viktor K. Løvdal Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 09 / 12 2120 35,1 647
e. Troll Mie v. Spikeld K. Løvdal Sørlandets Travpark 5 11/9 - 08 / 4 2140 35,1 72
Kjell Løvdal /Vegårshei K. Løvdal Sørlandets Travpark P 04/9 - 20 / 3 2140 36,0 P
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Sørlandets Travpark 24/5 - 21 / 1 2140 53,9 g B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Løvdal Sørlandets Travpark 16/5 - 21 / 3 2160 50,3 B
8 2017: -8 -0 -2 -2 -2 -25 988 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Arjo Eld 8 Plass 25 988
12 år SVART V v.Bokli Eld R. Kruse Momarken Travbane 3 31/1 - 08 / 5 2140 38,7 70
e. Bragomine v. Trons Ekmin R. Kruse Momarken Travbane P 23/1 - 20 / 6 2160 36,8 g P
Arne Johannessen /Skiptvet
R. Kruse Arne Johannessen
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -2 -7 -32 212
Tyholt Stjernen 9 Plass 32 212
6 år SVART V v.Stjerne Faks O. Østre Klosterskogen Travbane - 30/1 - 08 / 2 2100 dg 85
e. Rokne Linn v. Åsrapp O. Østre Jarlsberg Travbane 3 20/1 - 08 / 1 2100 37,0 g 177
Kjell Enersen /Skiptvet O. Østre Momarken Travbane 4 10/1 - 08 / 3 2140 42,4 g 487
O. Østre O. Østre Bjerke Travbane P 16/11 - 21 / 3 2160 38,5 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane N 06/11 - 20 / 8 2160 42,3 g N
10 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -25 051 2017: -13 -2 -1 -4 -2 -80 127
Väskinge Anna* (S) 10 Plass 107 100
5 år BRUN HP v.Lome Kongen G. Austevoll Årjäng - 21/8 - 02 / 2 2140 dg g 522
e. Väskinge Tösa (S) v. Sarpen O. Mikkelborg Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 13 1920 42,4 419
Sverige O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 20/7 - 09 / 2 2140 g0 g 252
O. Mikkelborg Alexander Bjørnestad P. Nilsen Momarken Travbane 7 12/7 - 08 / 4 2140 37,9 g 209
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl P. Nilsen Årjäng P 24/6 - 16 / 5 2160 38,4 P
11 2018: -9 -0 -1 -2 -3 -27 824 2017: -17 -1 -0 -1 -10 -38 777
Thess Prinsessa 11 Plass 68 601
5 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Klosterskogen Travbane 6 09/2 - 08 / 3 2100 37,5 g 254
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Momarken Travbane 8 31/1 - 08 / 6 2140 40,5 494
Stall Trekløveret H. Ydersbond Momarken Travbane 0 22/11 - 08 / 7 2140 43,9 g 218
H. Ydersbond H. Ydersbond Biri Travbane 8 18/11 - 08 / 2 2100 44,8 g 1003
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Momarken Travbane P 27/9 - 20 / 5 2160 41,2 P
12 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -0 -1 -0 -6 -24 000
Balder Stella 12 Plass 27 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 10/2 - 08 / 6 2100 36,8 236
e. Røise Stella v. Klaastad Ulv Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 15/1 - 07 / 2 2100 38,2 g 79
Arne Hansebråten-Karin Hansebråten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 06/1 - 08 / 4 2100 37,6 842
Ø. Ruttenborg Arne Hansebråten Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 28/10 - 20 / 9 2120 40,5 g P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
13 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -13 063 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -4 842
Bjørnli Ine 2160 1 Plass 28 305
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Biri Travbane - 10/2 - 08 / 10 2120 dg 203
e. Skjeggefrid v. Elding T. Bronken Biri Travbane 0 13/1 - 08 / 2 2100 39,1 rg 629
Anne-Linn Rønningen /Hernes B. Steinseth Bjerke Travbane 5 04/1 - 09 / 3 2140 36,9 g 173
K. Johansen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 08 / 12 2120 36,4 999
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. D. Dalen Drammen Travbane 0 28/8 - 08 / 8 2100 37,0 g 469
14 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 368 2017: -16 -0 -2 -3 -7 -47 499
Gull Tora* 2 Plass 65 867
7 år BRUN HP v.Særpefanten D. Dalen Biri Travbane 0 24/7 - 08 / 14 2120 37,5 g 365
e. Frøy Perla v. Krembest D. Dalen Drammen Travbane 6 07/7 - 03 / 11 2100 35,3 118
Sverige D. Dalen Biri Travbane - 16/6 - 07 / 15 2120 dg 714
D. Dalen Egle Morstad D. Dalen Momarken Travbane 5 31/5 - 07 / 1 2140 33,5 515
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 8 20/5 - 08 / 8 2100 36,3 594
15 2018: -23 -0 -0 -3 -9 -44 000 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 3 Plass 108 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane 2 17/2 - 07 / 2 2100 35,8 892
e. Hof Stjerna v. Bol Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 07/10 - 07 / 8 2120 39,3 g 163
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane - 19/9 - 08 / 6 2100 dg 273
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 03/9 - 08 / 10 2100 37,1 137
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 07 / 8 2100 36,0 g 876