<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
UNGDOMSSERIEN
UNGDOMSSERIEN
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 340.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -18 -0 -3 -2 -7 -59 491
The Secret Light (DK) 1 Plass 394 912
9 år BRUN V v.Great Challenger (US) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 7 04/2 - 09 / 12 2540 17,4 262
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 20/1 - 06 / 5 2609 16,7a 187
Hegna Maskin AS /Stathelle Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 12/1 - 03 / 7 1609 dg a 143
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 09 / 9 2920 18,7 g 957
marineblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Momarken Travbane - 20/12 - 05 / 5 2140 dg a 168
2 2019: -8 -1 -0 -0 -2 -20 500 2018: -16 -1 -0 -0 -6 -35 000
Doremi (S) 2 Plass 319 553
10 år M.BRUN HP v.Thai Tanic D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 06 / 7 1700 16,2a 255
e. Super Mollie (S) v. Super Arnie* (US) A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 06 / 3 2609 19,1a 601
Anette Larsen /Våle T. Solberg Momarken Travbane 0 12/7 - 06 / 9 1640 15,4a 264
Synne Nybø (R) Anders Andersen (T) J. Landaas Bergen Travpark 0 19/5 - 07 / 13 2120 16,5 504
Skrådelt burgunder/svart, burg ermer T. Totland Bergen Travpark 2 31/3 - 06 / 1 2100 16,8 67
3 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -29 -1 -3 -3 -9 -78 000
Tiramisu G.T. 3 Plass 270 500
9 år BRUN HP v.Lindermann G.T. R. Werth Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 05 / 1 1700 16,9a 813
e. Aino Lady v. Dallas Lobell (US) C. Hande Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 07 / 9 2120 18,5 214
Katrine Wikstrøm-Rene Werth A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 28/11 - 05 / 11 2520 17,7 635
Stian Hansen Brynemo (S) Katrine Wikstrøm K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 17/11 - 06 / 4 2100 19,8a 604
Hvit/ grønn/ rød V. Hop Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 05 / 6 1700 17,5a 165
4 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -18 -0 -0 -2 -10 -46 000
J.C. Superstar 4 Plass 441 500
9 år MELL.BR. V v.Herr Jægermeister* (S) R. Aarlie Klosterskogen Travbane 4 09/2 - 01 / 3 2100 17,2a 717
e. Santa's Flori v. Super News (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 09 / 11 2920 br 976
Sarah Johansen Vincent /Mjøndalen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 01/1 - 06 / 5 2100 17,6a 92
Vemund Madsen Drolsum (A) Renate Aarlie (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 15/12 - 05 / 5 2100 17,2a 58
Hvit m/brun sk.felt & stolp,gull ruter V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/12 - 06 / 3 1609 14,5a 143
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -17 000
President Ideal 5 Plass 412 500
10 år BRUN H v.Norvelous Hanover (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 03/2 - 01 / 6 2100 16,5a 32
e. Princess Ideal v. Prince Ideal A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 26/1 - 01 / 11 1609 15,5a 36
Stall Congress F. Hamre Bjerke Travbane 5 18/8 - 01 / 8 1609 14,5a 29
Joakim Hansen (S) Frode Hamre (T) F. Hamre Momarken Travbane - 06/8 - 03 / 10 2140 dg a 115
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek H. Eggen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 09 / 8 2100 br ag 524
6 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -6 500
Tequila D. (DK) 6 Plass 306 071
8 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) C. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 02 / 11 2100 18,1a 163
e. Maigeni (S) v. Self Confident (US) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 30/10 - 05 / 4 2140 16,6a 347
Inger-Alice Tengesdal-Trine-Alice T. Espedal O. Kjenner Drammen Travbane 0 20/10 - 05 / 8 2100 17,9a 342
Annika T. Espedal (R) Inger-Alice Tengesdal T. Espedal Sørlandets Travpark 4 01/10 - 04 / 12 2140 16,7a 221
Oransje m/svart underarmstr,belt,rek T. Espedal Drammen Travbane 0 08/8 - 06 / 12 2100 17,7a 377
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -1 -1 -2 -35 500
Digital Star (S) 7 Plass 312 949
7 år BRUN H v.Super Photo Kosmos* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 18/1 - 04 / 8 2100 16,0a 76
e. Vawn's Joy (US) v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 6 23/11 - 07 / 2 2100 15,3a 74
Rolf Mangelrød /Larvik M. Gundersen Drammen Travbane 1 31/10 - 05 / 1 1700 14,9a 23
Erlend Rennesvik (S) Rolf Mangelrød M. Gundersen Drammen Travbane 0 10/9 - 07 / 10 2100 15,9a 27
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek F. Hamre Bjerke Travbane 3 31/8 - 06 / 11 1609 13,0a 67
8 2017: -8 -0 -1 -1 -4 -25 000 2016: -11 -0 -0 -1 -4 -16 000
Ottey 8 Plass 316 500
8 år MØRKBR HP v.Quite Easy (US) H. Eggen Bjerke Travbane 0 07/12 - 04 / 1 2100 17,6a 850
e. Hot Secrets (S) v. Victory Abroad* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 17/11 - 05 / 3 2100 17,0a 94
Cathrine Andersen /Avaldsnes G. Austevoll Bjerke Travbane - 03/11 - 05 / 6 1609 dg a 94
Lars Fredrik Kolle (A) Steinar Hammersborg (T) G. Austevoll Biri Travbane 0 02/10 - 06 / 3 1609 14,8a 417
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm K. Hauge Bjerke Travbane 6 16/9 - 05 / 2 1609 13,5a 353
9 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -10 500 2016: -15 -2 -2 -2 -3 -67 000
Don Julio 9 Plass 291 500
11 år MØRKBR V v.Juliano Star* (FR) M. Øyo Bjerke Travbane 0 19/11 - 01 / 4 1609 14,9a 129
e. Cash Paid v. Super News (US) K. Kvasnes Drammen Travbane 2 31/10 - 05 / 4 1700 15,2a 86
Stall Øyo M. Øyo Bergen Travpark 4 20/10 - 08 / 8 2120 17,8 37
Maren Øyo (A) Åse-Margrethe R. Øyo M. Øyo Jarlsberg Travbane 3 07/10 - 05 / 6 1609 14,0ag 290
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek M. Øyo Bergen Travpark 3 22/9 - 02 / 3 2100 16,9a 106
10 2019: -6 -0 -1 -1 -1 -14 895 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -13 000
Edson Boko (NL) 10 Plass 306 342
8 år MØRKBR V v.Crazed* (US) P. Buer Sørlandets Travpark 2 23/7 - 02 / 7 2140 14,9a 81
e. Waecon Boko (US) v. Conway Hall* (US) P. Buer Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 08 / 2 1609 13,7a 111
Svein Isaksen-Tor Olaf Halle J. Leire Bjerke Travbane 4 29/6 - 07 / 10 2100 16,5a 189
June Leire (R) Kjell Terje Leire J. Dillner Bergsåker 0 11/11 - 05 / 8 2140 16,4a 38
Turkis m/hvit erm&sidef,gull seler,rek U. Ohlsson Rättvik 1 02/11 - 03 / 9 1640 13,7a 12
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Larry S.E. (S) 11 Plass 207 979
8 år MØRKBR H v.Up Front Larry (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 08 / 2 2100 18,3a 343
e. Millan Briljant (S) v. Meadow Gallant* (US) E. Rennesvik Momarken Travbane 5 13/12 - 05 / 9 2140 17,4a 86
Geir Nordbotten-Karolina Westling E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 05/12 - 03 / 8 2100 17,0a 33
Synne Høitomt (R) Geir Nordbotten (B) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 07/10 - 02 / 5 2100 15,9a 122
Lilla m/hvit reklame & svart/hvit søm E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 02 / 6 1609 14,9a 41
12 2017: -3 -0 -0 -2 -0 -8 224 2016: -15 -2 -1 -1 -3 -165 858
Västerbo Starlit* (S) 12 Plass 322 123
7 år BRUN V v.Look de Star* (FR) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 07/12 - 03 / 6 2100 17,8a 108
e. Kristel Ås (S) v. Malabar Man* (US) P. Strømberg Färjestad 0 03/11 - 02 / 5 2640 16,4a 356
Sverige P. Strømberg Örebro - 06/10 - 06 / 8 2100 dg ag 834
Jørn Ivar Eilertsen (S) Kristian Lindberg (T) J. Sjøqvist Åmål - 30/6 - 04 / 2 2480 dg ag 32
Todelt lys blå/svart, hvit kant P. Strømberg Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 06 / 6 2609 17,5a 43