<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr., 40 m. ved 800.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -19 500 2016: -18 -0 -5 -3 -5 -78 000
Ty Linn 1 Plass 257 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Biri Travbane 1 27/1 - 01 / 6 1609 28,1a 75
e. Ty Ina v. Rigel Jo O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 18/1 - 05 / 4 2100 30,5a 164
Nils-Ole Robøle /Heggenes O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 07 / 10 2120 30,8 181
Eirik Høitomt (T) Nils-Ole Robøle E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/12 - 09 / 1 1609 28,1a 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Mikkelborg Biri Travbane 3 09/12 - 06 / 8 2100 30,8a 120
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 2 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Klosterskogen Travbane 7 04/2 - 03 / 14 2140 30,3 124
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 01 / 8 2120 br g 566
Team Hest T. Solberg Klosterskogen Travbane - 17/11 - 05 / 11 1720 dg 144
Tom Erik Solberg (T) Rita Kaasa J. Undem Sørlandets Travpark 0 12/11 - 07 / 13 2160 29,4 g 124
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek H. Bjørntvedt Jarlsberg Travbane 6 04/11 - 03 / 8 2140 32,3 g 63
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 3 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 09/2 - 02 / 7 1700 29,2a 370
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 03 / 6 2140 30,0 252
Kristine Farmen-Kari Farmen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 07/1 - 01 / 6 2120 29,4 191
Gunnar Austevoll (T) John Ivar Farmen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 01 / 3 2100 29,9 287
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 15/12 - 01 / 7 2120 29,2 40
4 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 4 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 09 / 4 2100 30,3 203
e. Marthe Røder v. Røder O. Østre Bjerke Travbane 4 17/12 - 06 / 7 2140 28,1 294
Martin Wik /Skjeberg O. Østre Jarlsberg Travbane 2 11/12 - 01 / 2 2100 29,6 28
Geir Flåten (T) O. Østre Bjerke Travbane 2 30/11 - 05 / 7 2160 28,2 169
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 0 12/11 - 07 / 2 2140 30,5 g 67
5 2019: -5 -2 -0 -1 -0 -80 380 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Osen Prinsessa 5 Plass 445 534
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 03 / 8 2140 32,0 g 63
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 25/1 - 08 / 1 2140 30,1 g 96
Ove Nes /Iveland O. Kjenner Momarken Travbane 3 10/1 - 05 / 11 2160 32,0 39
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 01 / 4 2100 29,8 g 81
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 17/12 - 06 / 2 2120 dg 31
6 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2018: -13 -0 -1 -3 -2 -31 000
Hovsjerka 6 Plass 381 721
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 09 / 3 2100 30,9 339
e. Hovsrosa v. Spang Best E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 01 / 6 2120 32,8 170
Einar Aasen /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 5 05/12 - 06 / 13 2120 29,4 g 202
Lars Anvar Kolle (T) Einar Aasen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 28/11 - 01 / 5 2100 27,6 384
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Klosterskogen Travbane 4 17/11 - 05 / 3 1700 29,9 403
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -17 500
Hornnes Thea 7 Plass 327 815
13 år BRUN HP v.Frigg Mollyn E. Vinvand Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 03 / 3 2120 32,5 427
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten D. Dalen Drammen Travbane 0 28/6 - 01 / 9 1700 28,4a 107
Venke Sørensen-Geir Wilhelmsen D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 20/6 - 01 / 4 1609 26,6a 365
Dag-Sveinung Dalen (T) Venke Sørensen D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 09/6 - 01 / 12 2100 27,3a 1172
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Sletsjø Biri Travbane 0 20/5 - 02 / 5 2120 31,1 347
8 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 1 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 2 08/2 - 02 / 7 2160 26,3 90
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 2 29/1 - 01 / 3 2140 26,5 g 349
Marianne Undem /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 03 / 13 1620 26,4 450
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Bjerke Travbane 5 30/12 - 08 / 10 2160 30,8 332
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 01 / 7 2140 29,0 235
9 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 2 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 12/2 - 03 / 6 1660 26,3 187
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 29/1 - 03 / 1 1609 27,2a 246
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 07/1 - 01 / 14 2140 29,5 200
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 0 17/12 - 06 / 10 2140 28,7 g 969
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 01 / 7 2120 32,1 141
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Seile Perla 3 Plass 655 000
13 år MØRKBR HP v.Lome Kongen R. Wiig Forus Travbane 4 18/10 - 02 / 9 1600 25,6a 87
e. Dag Svarta v. Ulsvarten R. Wiig Sørlandets Travpark 2 01/10 - 06 / 1 1640 24,0 188
Kari Anne Knutsen /Birkeland M. Høitomt Sørlandets Travpark 4 25/9 - 03 / 8 1609 25,6a 327
Kristian Malmin (T) Kari Anne Knutsen (T) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/9 - 08 / 2 1609 24,9ag 1291
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Østre Sørlandets Travpark 0 31/7 - 06 / 1 1609 26,3a 308
11 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 4 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 3 29/1 - 01 / 5 2140 26,9 196
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Bjerke Travbane 5 25/1 - 08 / 8 2160 28,7 53
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 03 / 1 2100 27,0a 635
Karin Hauge (A) Torstein Jørgensen K. Hauge Bjerke Travbane 6 30/12 - 08 / 7 2160 31,3 108
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Sørlandets Travpark 2 18/12 - 01 / 3 1660 26,4 72
12 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -14 000 2016: -19 -1 -2 -2 -11 -151 500
Bare Mia 5 Plass 503 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Momarken Travbane 4 07/2 - 04 / 12 2140 27,5a 149
e. Kos Rappa v. Kos Knekten T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/1 - 10 / 8 2100 30,5a 391
Espen Bakka-Ingvar Hellestad V. Hop Jarlsberg Travbane 5 14/1 - 09 / 6 2120 28,2 163
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 7 17/12 - 06 / 13 2160 27,6 594
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 11/12 - 01 / 11 2140 28,6 47
13 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 6 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane - 25/1 - 08 / 4 2160 dg 119
e. Turbo Turi v. Saje (S) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 01 / 10 2140 30,8 g 262
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg K. Kvasnes Bjerke Travbane - 30/11 - 08 / 7 2140 dg 434
Åsbjørn Tengsareid (T) Lars O. Romtveit (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 23/11 - 08 / 13 2180 28,3 345
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 28/9 - 09 / 4 2160 27,4 g 47
14 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 7 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten H. Holm Bjerke Travbane 0 25/1 - 08 / 6 2160 30,3 174
e. Skjegge Lill v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 0 21/1 - 04 / 8 2100 26,9a 738
Per Hellgren /Ørje S. Hogner Bjerke Travbane 0 11/1 - 04 / 4 2160 33,7 531
Magnus Teien Gundersen (S) Rune Wilberg K. Johansen Bjerke Travbane 7 30/12 - 08 / 9 2160 31,4 534
marineblå m/hvit og rød søm + reklame S. Hogner Bjerke Travbane 0 14/12 - 05 / 13 2180 30,5 508