<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:00 V4-3
V5-1
DD-2
DATOLØP - POENG SPESIAL
DATOLØP - POENG SPESIAL
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 145.000 kr med høyest 400 poeng. Også for 3-12-årige høyest 205.000 kr med høyest 200 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-10-7 Plass : 2-10-7

1 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -24 -0 -2 -3 -10 -67 500
Ms. Quaker Force 2100 1 Plass 326 500
6 år MELL.BR. HP v.Quaker Jet* (FR) V. Hop Bjerke Travbane 6 21/1 - 03 / 4 2100 16,0ag 40
e. Dilba Eson (S) v. Giant Force* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 4 11/1 - 08 / 1 2100 18,1a 31
Stig Hulsund /Melhus F. Hamre Bjerke Travbane 3 04/1 - 06 / 11 2100 16,6a 144
F. Hamre V. Hop Forus Travbane 0 10/12 - 09 / 12 2040 16,0a 221
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 01 / 5 2100 17,1ag 24
2 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -10 000 2018: -18 -4 -1 -0 -1 -92 491
Mc Vet 2 Plass 308 491
9 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 22/11 - 05 / 10 2100 17,7a 37
e. My Tiara (US) v. Yankee Glide* (US) G. Gundersen Biri Travbane - 05/11 - 09 / 7 3120 dg 100
Thomas Persson-Siri Marte Persson E. Rennesvik Biri Travbane - 30/7 - 08 / 9 1609 dg a 219
G. Gundersen Thomas Persson E. Rennesvik Biri Travbane 3 24/7 - 05 / 8 2100 15,9a 135
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Rennesvik Biri Travbane 2 15/7 - 03 / 4 2620 17,2 32
3 2018: -11 -0 -0 -0 -7 -23 991 2017: -19 -0 -2 -3 -7 -48 750
K.N. Speedy Chris 3 Plass 212 741
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic M. Gundersen Momarken Travbane 5 31/1 - 04 / 3 2140 17,2a 352
e. K.N. Speedgirl (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 0 04/1 - 06 / 7 2100 17,1a 672
Knut Nysveen-Kristine Flaten O. Sagholen Momarken Travbane 6 20/12 - 01 / 6 1640 18,9a 615
O. Sagholen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 04/12 - 04 / 5 1609 15,9a 161
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 07/9 - 04 / 6 2100 15,6a 287
4 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -14 000 2016: -16 -1 -2 -1 -7 -62 113
Enjoy The Ticket 4 Plass 200 161
7 år BRUN HP v.Enjoy Lavec* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 30/1 - 05 / 4 1700 18,2a 356
e. One Way Ticket v. Diamond Way (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/1 - 02 / 6 2100 17,8a 285
Bjørn Nyhus /Fannrem G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/12 - 05 / 11 1609 16,7a 169
E. Høitomt Tom Forkerud (T) M. Høitomt Momarken Travbane 0 13/12 - 05 / 6 2140 17,7a 281
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Lennartsson Eskilstuna 6 29/11 - 07 / 4 2140 16,4 524
5 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -17 -1 -1 -2 -6 -32 408
Lotta Roc* (S) 5 Plass 150 987
6 år M.BRUN HP v.Super Arnie* (US) E. Bergløf Bjerke Travbane 5 12/1 - 04 / 8 1609 15,9a 103
e. Baronne de Roc (S) v. Giant Force* (US) E. Bergløf Färjestad - 03/11 - 09 / 9 2180 br g 27
Sverige E. Bergløf Färjestad 0 27/10 - 04 / 14 2160 19,7 g 164
E. Bergløf E. Bergløf Axevalla 6 18/10 - 07 / 3 2140 15,7a 60
Hvit m regnbuefarget sk stk & ermring E. Bergløf Åby 5 05/10 - 02 / 10 2140 16,0a 648
6 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -14 000 2016: -10 -2 -1 -0 -2 -38 000
Winner Ivi 6 Plass 131 961
6 år MØRKBR HP v.Credit Winner* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 02 / 10 2100 18,8a 70
e. Ivery Simoni (DK) v. Ride The Wave* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 03 / 8 2100 17,1a 112
Per Gøsta Jacobsen-Tove Jacobsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 12/1 - 04 / 5 1609 16,4ag 17
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 01 / 5 2100 17,0a 25
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/12 - 01 / 2 2100 18,0a 44
7 2017: -15 -0 -0 -1 -6 -22 777 2016: -24 -0 -1 -3 -7 -32 642
Big Boss Man E.P. 7 Plass 208 225
8 år MØRKBR V v.Broadway Hall (US) K. Brenden Bjerke Travbane 4 02/2 - 04 / 4 2100 17,4a 235
e. U.S. Francesca v. Coktail Jet (FR) K. Brenden Bjerke Travbane 0 21/1 - 02 / 5 2100 16,0a 613
Kenneth Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Bjerke Travbane 5 11/1 - 09 / 6 2100 17,7a 477
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Färjestad 6 29/12 - 06 / 3 2640 18,9a 604
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 0 14/12 - 04 / 6 2100 17,2a 448
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000
Per Halbak (S) 8 Plass 204 500
11 år RØD V v.Buvetier D'aunou* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 21/1 - 02 / 6 2100 15,7a 495
e. Mascarade (FR) v. Jiosco (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 12/1 - 02 / 5 2100 g0 ag 142
Roy Sand /Gan P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 08/12 - 05 / 8 2100 18,3a 135
H. Eggen Roy Sand H. Eggen Bjerke Travbane 3 24/11 - 05 / 4 2100 16,8a 235
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 03/11 - 04 / 2 2100 16,9a 54
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -26 465
Fighter Filiokus 9 Plass 189 965
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) E. Jensen Drammen Travbane 0 20/12 - 03 / 10 2100 23,2a 466
e. Lindy's Sugar v. Sugarcane Hanover* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/12 - 01 / 10 1609 17,9a 504
Stall Flying R. Aarlie Bjerke Travbane 0 14/4 - 01 / 3 2100 20,3a 479
K. Johansen Lasse Kjærnet S. Gulbrandsen Biri Travbane 0 12/2 - 04 / 6 2120 21,3 292
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Tvedt Bjerke Travbane 0 10/12 - 04 / 3 2100 19,2a 234
10 2019: -12 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -23 -1 -0 -2 -7 -73 500
Vici Sun 10 Plass 415 000
8 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 05 / 2 1700 18,6a 208
e. Millsize v. Varenne* (IT) A. Andersen Bjerke Travbane 0 12/1 - 02 / 8 2100 17,8a 468
Anette Larsen /Våle A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 5 1609 15,8a 240
A. Andersen A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 05 / 11 1700 17,0a 1288
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Klosterskogen Travbane 3 05/12 - 03 / 3 2100 17,1a 340
11 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -19 000
A Million To One (S) 11 Plass 189 000
7 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 04/2 - 02 / 6 2100 18,7a 38
e. Family Ås (S) v. Super Ben Joe (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 26/1 - 03 / 1 2100 16,9a 295
Frank Ringheim-Linda Songstad A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 02 / 2 1609 14,7a 478
K. Malmin Bjørnar Heibø O. Østre Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 05 / 1 1609 16,4a 129
Mørkblå med gul reklame/bånd C. Kjenner Bjerke Travbane 0 21/12 - 06 / 11 2100 18,2a 233
12 2017: -10 -1 -0 -0 -5 -25 594 2016: -15 -0 -1 -2 -6 -56 133
Showcase* (S) 12 Plass 125 968
5 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) J. Hallstensson Momarken Travbane 0 31/1 - 04 / 7 2140 18,3a 194
e. Emmelou Ås (S) v. Conway Hall* (US) M. Hultman Axevalla 7 17/1 - 01 / 3 2140 17,7 g 514
Sverige M. Hultman Momarken Travbane 5 27/12 - 02 / 8 2140 16,3a 524
M. Hultman C. Jepson Mantorp 0 14/11 - 05 / 1 2140 18,2a 479
tredelt hvit/blå/grå P. Johansson Färjestad 7 03/11 - 08 / 7 2160 19,9 g 132