<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-4
DATOLØP - MAX 500 POENG - GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
DATOLØP - MAX 500 POENG - GRUNNLAGSFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr med høyest 500 poeng. Også for 3-15-årige hopper høyest 220.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-1 Plass : 5-7-1

1 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 2100 1 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 10/2 - 05 / 10 1609 28,8ag 1130
e. Kryllingseira v. Troll Jahn G. Austevoll Bjerke Travbane 0 15/12 - 03 / 3 2100 31,7ag 79
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Bjerke Travbane 4 08/12 - 04 / 10 1609 30,4a 150
B. Steinseth G. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/11 - 05 / 2 2140 31,0 644
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj K. Johansen Biri Travbane 5 25/11 - 01 / 4 2100 29,0a 449
2 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 2 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Bjerke Travbane 5 02/2 - 06 / 8 1609 30,6a 750
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Momarken Travbane 0 23/1 - 06 / 7 2140 32,5ag 943
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Biri Travbane 5 13/1 - 07 / 1 2100 33,6a 121
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane 6 06/1 - 05 / 2 2100 32,5a 653
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Romme 0 16/12 - 03 / 13 1660 31,0 g 338
3 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 3 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Holm Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 03 / 5 2120 31,4 150
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Momarken Travbane 4 23/1 - 06 / 6 2140 30,1a 312
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Jarlsberg Travbane 7 14/1 - 05 / 3 2100 30,0 340
S. Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 10 2100 30,6a 142
blå m/rødt kryss og ermer H. Holm Momarken Travbane 4 06/12 - 04 / 5 2180 29,8 g 205
4 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 4 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 5 15/12 - 03 / 1 2100 31,1a 39
e. Storeng Silva v. Elding K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 04/12 - 02 / 8 2640 31,4 g 191
Lovise Mohaugen-Knut Andresen K. Johansen Bjerke Travbane 0 30/11 - 05 / 3 2140 30,5 278
K. Johansen Lovise Mohaugen V. Hop Klosterskogen Travbane 6 17/11 - 01 / 11 2120 31,6 133
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Drammen Travbane 7 31/10 - 04 / 10 2540 30,7 82
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 5 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Solvalla 2 10/2 - 07 / 2 2140 28,3 454
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Klosterskogen Travbane 6 04/2 - 01 / 12 1700 30,1a 196
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 25/1 - 03 / 6 1609 28,6a 208
H. Kulblik H. Kulblik Färjestad 4 21/1 - 12 / 1 2140 30,0 162
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Romme 8 30/12 - 04 / 11 1660 36,1 207
6 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -23 251 2016: -5 -0 -1 -1 -2 -24 951
Trons Piril 6 Plass 171 511
9 år SVART V v.Lome Elden K. Ødegaard Momarken Travbane 0 23/1 - 06 / 8 2140 31,3ag 354
e. Trons Britta v. Spang Best K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 05 / 7 2100 30,2 939
Knut Arne Ødegaard-Fredrik Syverud K. Ødegaard Biri Travbane 5 06/1 - 05 / 10 2100 32,2a 112
K. Ødegaard K. Ødegaard Färjestad 4 19/12 - 06 / 9 2660 33,0 93
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Drammen Travbane 3 14/11 - 06 / 6 1700 30,7a 60
7 2018: -13 -0 -0 -3 -1 -19 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 7 Plass 262 500
10 år BORKET H v.Tangen Scott K. Wessel Bjerke Travbane 3 09/2 - 05 / 9 2100 29,6a 70
e. Lumine v. Alm Svarten K. Wessel Momarken Travbane 3 23/1 - 06 / 4 2140 30,0a 409
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland M. Gundersen Drammen Travbane 6 15/1 - 03 / 8 1700 30,4a 123
K. Hasselgård M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 03 / 1 1609 30,8a 24
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Drammen Travbane 0 14/11 - 06 / 4 1700 31,9ag 68
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -1 -4 -142 803
Stumne Luna 8 Plass 326 683
8 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Momarken Travbane 4 14/2 - 08 / 2 2140 30,0a 126
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* O. Østre Jarlsberg Travbane 4 20/1 - 04 / 13 2120 31,8 479
Stall Pengebingen C. Jepson Färjestad 6 09/1 - 03 / 12 2160 32,0 g 32
O. Østre Severin Aarskog H. Holm Momarken Travbane 4 20/12 - 06 / 10 2140 33,6a 124
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 15/11 - 02 / 12 2140 35,8a 117