<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 125.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 1 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven K. Kvasnes Momarken Travbane 3 15/11 - 02 / 9 2140 33,4a 48
e. Maurstad Mi v. Spang Best K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 26/10 - 05 / 6 2100 27,5a 284
Kristin Wattum Haugen /Slitu K. Kvasnes Momarken Travbane 6 09/10 - 04 / 3 2140 31,6ag 103
Kristine Kvasnes (S) Kristin Wattum Haugen K. Kvasnes Bjerke Travbane - 31/8 - 05 / 9 1640 dg 336
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 7 1920 30,6 g 97
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 2 Plass 193 880
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 4 20/1 - 04 / 13 2120 31,8 479
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* C. Jepson Färjestad 6 09/1 - 03 / 12 2160 32,0 g 32
Stall Pengebingen H. Holm Momarken Travbane 4 20/12 - 06 / 10 2140 33,6a 124
Ole Johan Østre (T) Severin Aarskog O. Østre Momarken Travbane 0 15/11 - 02 / 12 2140 35,8a 117
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Biri Travbane 6 28/10 - 05 / 6 2120 31,0 g 38
3 2017: -34 -4 -2 -5 -9 -142 500 2016: -12 -0 -0 -0 -5 -20 311
Egge Edel 3 Plass 216 311
7 år SVART HP v.Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 1 09/2 - 07 / 1 1609 29,6a 78
e. Edel Jenta v. Alm Svarten H. Holm Klosterskogen Travbane 3 30/1 - 04 / 10 1700 31,1a 149
Merete Viksås /Roa H. Holm Biri Travbane 3 27/1 - 06 / 4 2100 31,6a 109
Hans Chr. Holm (T) Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 4 12/1 - 05 / 6 2100 30,7a 315
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 1 10/1 - 01 / 10 1640 32,2a 463
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 4 Plass 128 384
8 år BRUN V v.Tangen Scott M. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/2 - 07 / 6 1609 30,8ag 76
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen M. Gundersen Momarken Travbane 1 31/1 - 07 / 4 2140 32,9ag 64
Carina Simonsen-Ronny Simonsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 25/1 - 02 / 5 1640 31,1 g 240
Magnus Teien Gundersen (S) Carina Simonsen M. Gundersen Momarken Travbane 4 10/1 - 01 / 7 1640 33,2ag 295
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 5 20/12 - 06 / 1 2140 33,6a 181
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 5 Plass 125 500
7 år BRUN V v.Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane - 26/1 - 04 / 10 2100 g2 ag 84
e. Løve Jerka v. Auvin (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 12/1 - 05 / 11 2100 30,2a 169
Thomas Simonsen /Vear V. Hop Jarlsberg Travbane - 05/1 - 07 / 3 2100 dg a 171
Tom Erik Solberg (T) Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/12 - 04 / 6 2100 31,9ag 513
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane - 11/12 - 03 / 4 2100 dg a 235
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 6 Plass 288 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 3 02/2 - 06 / 5 1609 29,5a 55
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Momarken Travbane 0 20/12 - 06 / 7 2140 35,6ag 45
Stall Ki-Ro B. Steinseth Jarlsberg Travbane - 21/10 - 05 / 1 1600 dg 47
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 14/10 - 05 / 4 1609 31,3ag 62
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 05 / 8 2120 29,7 40
7 2017: -20 -1 -1 -2 -9 -55 000 2016: -10 -0 -2 -1 -3 -22 147
B.H. Faksen 7 Plass 143 150
8 år MELL.BR. V v.Trø Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 30/1 - 04 / 3 1700 31,1a 102
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten D. Dalen Bjerke Travbane 6 12/1 - 05 / 5 2100 31,8a 124
Bjørn Haugen /Mjøndalen G. Austevoll Drammen Travbane 5 20/12 - 05 / 10 1700 30,4a 59
Dag-Sveinung Dalen (T) Asbjørn Wright (T) H. Horpestad Bjerke Travbane 2 15/12 - 03 / 4 2100 30,8a 149
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Horpestad Momarken Travbane 3 06/12 - 03 / 10 1640 30,9a 366
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -3 -3 -4 -7 -159 000
Will Teddy 8 Plass 254 000
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy J. Eriksen Klosterskogen Travbane 2 30/1 - 04 / 4 1700 31,1ag 22
e. Willtilla v. Braute R. Roland Klosterskogen Travbane 6 07/1 - 05 / 9 2100 30,3a 474
Rudolf Roland-Andrea Roland A. Roland Sørlandets Travpark 7 18/12 - 04 / 14 2180 31,9 197
Johan Kringeland Eriksen (T) A. Roland Sørlandets Travpark 1 27/11 - 04 / 6 1609 29,8a 34
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek A. Roland Sørlandets Travpark 4 12/11 - 01 / 12 2160 29,8 411
9 2017: -20 -0 -1 -0 -11 -42 000 2016: -15 -1 -1 -0 -9 -56 000
Eilert 9 Plass 128 200
5 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 01 / 6 1700 30,5a 427
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 30/1 - 04 / 2 1700 31,6a 106
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 5 21/12 - 05 / 9 1640 30,9 219
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 27/11 - 04 / 11 1609 30,8ag 68
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 16/10 - 02 / 14 2160 31,4 343
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -3 -2 -6 -7 -146 500
Tusse Storm 10 Plass 219 189
6 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Klosterskogen Travbane 4 30/1 - 04 / 8 1700 31,5a 72
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Jarlsberg Travbane 4 14/1 - 01 / 14 2120 30,9 462
Truls Knive /Åmot P. Sem Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 07 / 2 2100 30,3a 187
Pål Sem (T) P. Sem Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 04 / 9 2120 34,0 102
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 0 28/9 - 02 / 10 2140 35,9 g 245