<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 260.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -17 -4 -3 -1 -5 -268 877
Etna B.R. 1 Plass 631 877
7 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 30/1 - 05 / 1 1700 18,1a 35
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 14/1 - 07 / 3 2100 15,7a 401
Wenche G. Johnsrud /Sokna Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 09 / 4 2900 20,1 355
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 21/12 - 06 / 7 2100 17,4a 93
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 05/12 - 03 / 4 2100 17,1a 25
2 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 2 Plass 268 000
11 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 03/2 - 21 / 4 2100 20,8 P
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 21/1 - 02 / 7 2100 br a 723
Linda Borgan /Hvittingfoss H. Tvedt Bjerke Travbane 0 21/12 - 08 / 4 2100 19,3a 282
Vidar Hop (T) Bjørn Larsen (T) R. Arnerløf Momarken Travbane 0 13/12 - 05 / 11 2140 17,4a 198
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 04/12 - 06 / 9 1609 14,8a 322
3 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -3 -2 -3 -6 -128 500
Dodo de la Sable (NL) 3 Plass 259 506
7 år BRUN HP v.Magnificent Rodney* (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 17/11 - 06 / 8 2100 19,4a 68
e. Ventura Boko (DE) v. Credit Winner* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 29/10 - 04 / 5 1609 14,5a 160
Stall Sable T. Solberg Bjerke Travbane 0 05/10 - 08 / 3 2100 17,4a 462
Herman R. Tvedt (S) Cato Michelsen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 04 / 3 2100 14,9a 467
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek S. Wassberg Drammen Travbane 0 10/9 - 07 / 12 2100 16,9a 205
4 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 4 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 02/2 - 04 / 1 2100 17,3a 70
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 20/1 - 06 / 1 2609 17,7a 335
Rune Sundhaug /Holmestrand C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 04 / 10 2100 17,8a 401
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Bjerke Travbane 3 07/12 - 07 / 1 2100 18,2a 151
Grå m/burgunder ermer, rekl. A. Johnsen Jarlsberg Travbane 5 26/11 - 02 / 7 2100 17,7a 84
5 2018: -13 -1 -2 -3 -5 -69 000 2017: -14 -3 -1 -3 -3 -133 500
Spenda Spirit 5 Plass 375 000
7 år SVART V v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 04/2 - 07 / 4 2100 16,2a 132
e. Spenda Luckygirl v. Lucky D'hilly* (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 20/1 - 06 / 6 2609 16,9a 129
Stall Spenda Spirit L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 07/1 - 08 / 7 2100 17,4a 302
Lars Fredrik Kolle (A) Kåre Andersen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 05 / 12 2100 17,9a 123
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm L. Kolle Drammen Travbane 3 10/12 - 05 / 2 2500 18,5a 143
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -19 000
Halti H. 6 Plass 311 000
11 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 01 / 10 1609 16,0a 322
e. Heli Hanover (US) v. Giant Victory* (US) A. Andersen Bjerke Travbane 6 12/1 - 03 / 2 1609 15,5a 486
Anette Larsen /Våle A. Andersen Bjerke Travbane 0 04/1 - 07 / 8 1609 15,7a 635
Anders Andersen (T) A. Andersen Klosterskogen Travbane 6 05/12 - 01 / 8 2100 17,4a 1236
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Robertsen Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 05 / 10 2520 17,9 728
7 2019: -8 -1 -0 -0 -2 -20 500 2018: -16 -1 -0 -0 -6 -35 000
Doremi (S) 7 Plass 319 553
10 år M.BRUN HP v.Thai Tanic A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 06 / 3 2609 19,1a 601
e. Super Mollie (S) v. Super Arnie* (US) T. Solberg Momarken Travbane 0 12/7 - 06 / 9 1640 15,4a 264
Anette Larsen /Våle J. Landaas Bergen Travpark 0 19/5 - 07 / 13 2120 16,5 504
Dag-Sveinung Dalen (T) Anders Andersen (T) T. Totland Bergen Travpark 2 31/3 - 06 / 1 2100 16,8 67
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Wassberg Bjerke Travbane 0 09/3 - 04 / 3 1609 15,3a 109
8 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -1 -0 -3 -24 500
Touch of Babe (DK) 8 Plass 249 251
7 år BRUN HP v.The Liquidator (US) P. Rønningen Momarken Travbane 0 20/12 - 05 / 1 2140 24,3ag 737
e. Jlo Monsterbabe* (DK) v. Starchip Entrprise* (US) S. Løvvold Klosterskogen Travbane - 24/10 - 03 / 11 2140 dg 146
Pål Rønningen /Steinsholt D. Dalen Drammen Travbane 0 11/10 - 01 / 10 1700 16,3a 75
Ole Johan Østre (T) Pål Rønningen (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 03 / 3 2100 16,9a 58
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 13/9 - 06 / 9 2100 17,1a 389
9 2018: -14 -0 -3 -0 -5 -41 000 2017: -23 -1 -1 -3 -8 -66 000
Kingstile 9 Plass 343 500
9 år BRUN V v.Thai Tanic G. Gundersen Bjerke Travbane 6 02/2 - 04 / 8 2100 18,0a 295
e. Superstile v. Comets Tail* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 4 1609 16,1a 290
Stall Kingstile J. Eilertsen Momarken Travbane 0 02/8 - 03 / 2 2140 21,9a 64
Eirik Høitomt (T) Vidar Engebretsen (T) J. Eilertsen Drammen Travbane P 19/7 - 22 / 1 2100 19,3 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Drammen Travbane 0 07/7 - 05 / 9 2100 16,5a 118
10 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -50 500
Seabreeze Ås (US) 10 Plass 360 367
8 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 30/1 - 05 / 3 1700 17,7a 61
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 07 / 5 2100 15,9a 179
Helge Ellefsen /Porsgrunn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 05 / 6 2100 18,2a 168
Gunnar Austevoll (T) Helge Ellefsen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 14/12 - 04 / 5 2100 15,9a 357
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 05/12 - 05 / 4 2100 16,8a 50
11 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -10 -1 -1 -3 -2 -65 000
Sheer Joy Hanover (US) 11 Plass 204 053
6 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) H. Holm Klosterskogen Travbane 5 30/1 - 05 / 8 1700 18,0a 111
e. Sheena Blue Chip (US) v. Credit Winner* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 3 10/12 - 07 / 4 1700 16,6a 66
Rolf Mangelrød /Larvik M. Gundersen Bjerke Travbane 4 16/11 - 05 / 14 2160 16,9 303
Tom Erik Solberg (T) Rolf Mangelrød M. Gundersen Momarken Travbane 3 06/11 - 05 / 3 1640 15,5a 70
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Høitomt Momarken Travbane 6 04/10 - 06 / 10 1640 15,6a 150
12 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000
Tib Tinto 12 Plass 222 500
9 år FUKS HP v.Staro Showbiz (S) H. Kolle Klosterskogen Travbane 1 30/1 - 07 / 3 2100 18,8a 26
e. In Absurdum (S) v. Mack Lobell* (US) H. Kolle Bjerke Travbane - 28/12 - 02 / 5 2100 dg a 76
Ole Morten Nilsen /Tjodalyng H. Kolle Klosterskogen Travbane 2 05/12 - 07 / 2 2100 17,5 25
Lars Anvar Kolle (T) Ole Morten Nilsen H. Kolle Klosterskogen Travbane 2 17/11 - 07 / 4 2100 18,2a 20
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Kolle Klosterskogen Travbane 1 24/10 - 03 / 2 2120 18,2 29