<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr.
For 3-15-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -1 -1 -1 -2 -32 000 2017: -19 -1 -1 -4 -8 -74 000
Reinfaks 1 Plass 166 200
7 år MØRKBR V v.Voje Faks L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 05 / 10 2120 32,7 192
e. Bakkmo Fuksa v. Braute L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 20/1 - 04 / 1 2100 32,8 88
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen L. Kolle Jarlsberg Travbane - 23/12 - 04 / 14 2120 g5 g 101
Lars Anvar Kolle (T) Per Gottling (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 15/12 - 04 / 11 2120 32,0 g 247
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 22/11 - 04 / 8 2100 31,5a 174
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -12 000
Høiby Kåre 2 Plass 96 000
8 år SVART V v.Høiby Lyn G. Austevoll Bjerke Travbane 4 25/1 - 02 / 6 1640 31,0 240
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/12 - 02 / 5 1640 33,8 g 355
Kjetil Wassberg-Tiril Myksvoll A. Robertsen Drammen Travbane 0 21/11 - 03 / 7 2100 33,5a 382
Gunnar Austevoll (T) Vidar Engebretsen (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 04 / 7 2100 32,7 234
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 24/10 - 04 / 13 2140 33,1 254
3 2018: -9 -0 -2 -1 -4 -40 000 2017: -23 -2 -1 -2 -9 -82 500
Hellestvedt Trym 3 Plass 173 400
6 år SVART V v.Voje Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 29/1 - 05 / 3 2140 30,3 112
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin J. Barth Jarlsberg Travbane 4 19/1 - 07 / 2 2100 33,5ag 42
Kirstine Barth /Herre E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/12 - 04 / 7 2100 32,9a 72
Eirik Høitomt (T) Jostein Barth (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/12 - 01 / 6 2100 32,3a 25
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Barth Jarlsberg Travbane 1 29/11 - 03 / 5 2100 31,5a 68
4 2017: -9 -3 -0 -0 -1 -49 000 2016: -9 -3 -0 -0 -4 -62 000
Calle Cornelius 4 Plass 116 500
5 år BRUN V v.Dotterud Teddy K. Kvasnes Biri Travbane 0 27/1 - 05 / 9 2120 br g 36
e. Horgen Martine v. Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Biri Travbane 1 06/1 - 04 / 10 2120 33,3 19
Kristine Kvasnes /Hov K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 31/12 - 04 / 6 2100 31,2a 32
Kristine Kvasnes (S) Glenn Kramer Stenberg (T) K. Kvasnes Biri Travbane 4 16/12 - 03 / 11 2120 32,5 62
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane - 22/11 - 04 / 3 2140 dg 24
5 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 5 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 04 / 7 1700 33,4ag 237
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/1 - 02 / 3 1640 30,3 158
Wigdis Remme-Terje Remme L. Kolle Bjerke Travbane 6 21/12 - 02 / 10 1640 32,3 308
Joakim Hansen (S) Terje Remme G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/12 - 03 / 9 1640 33,0a 88
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 17/11 - 01 / 1 2100 32,2 281
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 6 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 04 / 9 2120 32,7 121
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 05/12 - 04 / 1 2100 32,4 132
Hans Landsverk /Gransherad D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/11 - 05 / 9 2160 34,1 g 173
Dag-Sveinung Dalen (T) Hans Landsverk D. Dalen Drammen Travbane 2 14/11 - 05 / 6 2120 33,4 74
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 02 / 4 2100 32,7a 50
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -2 -3 -8 -56 000
Viktoria U.N. 7 Plass 107 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor J. Undem Klosterskogen Travbane 0 30/1 - 04 / 11 1700 32,1ag 251
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 2 19/1 - 07 / 9 2100 32,8a 316
Anstein Ølmheim-Marianne Undem J. Undem Bjerke Travbane 0 31/12 - 04 / 2 2100 37,5a 281
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Klosterskogen Travbane 3 15/12 - 04 / 8 2100 32,5 263
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 0 16/11 - 04 / 7 2140 33,7 304
8 2018: -8 -4 -1 -0 -1 -147 000 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 8 Plass 464 949
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 5 26/10 - 09 / 1 2140 31,1 72
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn L. Kolle Momarken Travbane 2 09/10 - 08 / 7 2160 32,4 61
Team Emil T. Solberg Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 8 2100 33,3a 62
Tom Erik Solberg (T) Petter Glittum (T) V. Hop Sørlandets Travpark 2 27/8 - 01 / 2 2140 31,2 57
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Biri Travbane 3 29/7 - 01 / 10 2100 34,6 127
9 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 9 Plass 114 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet V. Hop Drammen Travbane 0 10/9 - 09 / 3 2100 br g 242
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 24/8 - 01 / 5 2140 30,3 83
Synøve Tvedt Andersen /Skien Å. Tengsareid Kala Landbane 5 09/8 - 05 / 12 1920 30,0 79
Åsbjørn Tengsareid (T) Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 27/7 - 03 / 5 2100 31,0a 21
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 08/7 - 06 / 2 2100 31,1 35
10 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 1 Plass 208 000
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Drammen Travbane 5 14/11 - 06 / 5 1700 30,9a 31
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 01 / 1 1700 27,4a 34
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Biri Travbane 0 23/9 - 05 / 10 1609 28,9a 82
Arnt-Sverre Røren (A) A. Røren Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 6 2140 29,5 681
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Klosterskogen Travbane 3 11/8 - 05 / 11 2120 30,0 135
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -31 500
Bjønnum Jerven 2 Plass 149 500
8 år SVART V v.Åsajerven M. Finsand Jarlsberg Travbane 3 20/1 - 03 / 1 2100 31,3 99
e. Brødsjø Terna v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 05 / 12 2100 30,8ag 853
Bjørn Mæhre-Gaut Bjønnum L. Kolle Sørlandets Travpark 5 18/12 - 07 / 2 2140 30,1 111
Lars Fredrik Kolle (A) Bjørn Mæhre M. Finsand Drammen Travbane 2 10/12 - 03 / 5 2120 32,4 86
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm M. Finsand Klosterskogen Travbane 1 28/11 - 08 / 1 2100 30,5 110
12 2017: -8 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -14 -1 -2 -1 -8 -80 500
Birk Jerven 3 Plass 113 500
5 år SVART V v.Åsajerven V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 04 / 9 2100 30,8a 127
e. Birk Vilja v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 12/1 - 05 / 7 2100 30,5a 37
Jone Svendsen-Kari Helene Stokka T. Borg Bjerke Travbane 6 28/12 - 04 / 5 2100 29,6a 204
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 03 / 3 2100 30,3a 151
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 13/10 - 01 / 11 1700 29,3ag 252
13 2017: -10 -0 -0 -1 -3 -14 500 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000
Bertekongen 4 Plass 131 000
9 år SVART V v.Moe Odin G. Bachmann Sørlandets Travpark - 29/1 - 05 / 4 2160 dg 518
e. Liberta v. Pajaprins J. Eilertsen Momarken Travbane 4 20/12 - 08 / 4 2160 35,4 109
Pål Henning K.Johannessen /Birkeland G. Bachmann Sørlandets Travpark 0 18/12 - 07 / 1 2140 32,3 614
Ole Johan Østre (T) Gry Vigdis Bachmann (T) J. Eilertsen Drammen Travbane 4 10/12 - 03 / 6 2120 33,7 323
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 04/12 - 21 / 2 2100 33,4 P