Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1


Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 1 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 07 / 3 1609 28,9a 24
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten M. Høitomt Drammen Travbane 5 15/1 - 03 / 5 1700 29,5ag 37
Stall Pumbaa M. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 05 / 3 1609 27,7a 23
Eirik Høitomt (T) Monica Einarsen M. Høitomt Bjerke Travbane 6 21/12 - 04 / 4 2100 31,1a 70
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Høitomt Momarken Travbane 3 13/12 - 01 / 3 2140 29,5a 26
2 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 2 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) O. Østre Momarken Travbane 1 23/1 - 06 / 5 2140 29,4a 135
e. Eld Mija v. Lome Elden O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 04 / 12 2120 34,9 554
Martine Karlsen /Skiptvet O. Østre Bjerke Travbane - 22/10 - 10 / 2 2140 dg 620
Ole-Christian Kjenner (S) Martine Karlsen O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 27/8 - 08 / 7 2140 31,4a 500
Svart m/oransje stolpe,rekl. H. Ydersbond Momarken Travbane 0 06/8 - 01 / 5 2140 br a 91
3 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 3 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn A. Andersen Bjerke Travbane 0 11/1 - 05 / 6 2100 30,5a 117
e. Stjernedokka v. Bestjerker A. Andersen Bjerke Travbane 5 31/12 - 01 / 5 2100 31,1a 150
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Bjerke Travbane 1 15/12 - 03 / 5 2100 30,6a 40
Ole Johan Østre (T) Anniken Mastereid A. Andersen Bjerke Travbane 1 08/12 - 04 / 4 1609 29,7a 65
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 04 / 10 1700 br a 188
4 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -27 -3 -4 -0 -10 -105 000
Kolnes Faksen 4 Plass 199 000
9 år SVART V v.Fakse* (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 26/1 - 07 / 6 1609 34,2a 79
e. Kolnes Stjerna v. Pål Even J. Undem Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 04 / 3 1700 29,8a 63
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Bjerke Travbane 0 22/10 - 10 / 3 2140 29,5 473
Johan Herbjørn Undem (T) Gunnar Hagebø J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 16/10 - 03 / 9 1609 27,9a 59
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 06 / 3 2100 30,7 g 215
5 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 5 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet K. Johansen Jarlsberg Travbane 6 26/1 - 07 / 10 1609 29,9ag 79
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Jarlsberg Travbane - 19/1 - 08 / 3 1609 dg a 75
Øivind Mikkelsen /Lunde A. Andersen Klosterskogen Travbane 4 07/1 - 01 / 4 2100 30,9 233
Anders Andersen (T) A. Andersen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 05 / 9 1609 29,0ag 271
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Jarlsberg Travbane 6 23/12 - 03 / 10 1609 30,2a 568
6 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -14 500 2018: -15 -0 -1 -2 -7 -45 991
Eilert 6 Plass 188 691
7 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 30/1 - 04 / 2 1700 31,6a 106
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Bjerke Travbane 5 21/12 - 05 / 9 1640 30,9 219
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 6 27/11 - 04 / 11 1609 30,8ag 68
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 16/10 - 02 / 14 2160 31,4 343
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 01 / 5 1700 29,4a 196
7 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 7 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) K. Ødegaard Drammen Travbane 0 20/12 - 05 / 7 1700 31,4ag 150
e. Trø Spika v. Spikeld G. Austevoll Drammen Travbane - 10/12 - 02 / 4 1700 dg a 69
Stall Jumbo K. Ødegaard Bjerke Travbane 4 24/11 - 02 / 2 2100 31,0a 66
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 04 / 5 1700 30,0a 45
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Drammen Travbane 0 20/10 - 04 / 4 1700 29,5ag 52
8 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -21 081 2018: -18 -0 -3 -2 -5 -56 610
Å. Gnisten 8 Plass 366 691
10 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 30/1 - 01 / 8 2100 dg a 278
e. Stokkesvarta v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/1 - 08 / 9 2100 28,4a 543
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 01 / 11 2120 33,0 g 449
Åsbjørn Tengsareid (T) Linette Johnsen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 18/12 - 07 / 8 2160 g5 214
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Klosterskogen Travbane - 01/11 - 04 / 8 1700 dg a 239
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Jo 9 Plass 193 097
11 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Johansen Drammen Travbane - 20/12 - 05 / 9 1700 dg a 433
e. Bø Turi v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Drammen Travbane - 26/4 - 06 / 3 1700 g0 ag 109
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 05 / 6 2120 30,6 g 1195
Knut Robin Dalsbotten (A) Kjell Vidar Braaten (T) G. Gundersen Momarken Travbane 0 08/3 - 05 / 4 2140 35,0 g 512
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 03 / 3 2120 br g 341
10 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 10 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 4 25/1 - 03 / 9 1609 28,9ag 85
e. Påluna v. Pål Even T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 19/1 - 08 / 4 1609 31,0ag 37
Tore Sandaker /Slitu K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 4 2100 32,2a 304
Tom Erik Solberg (T) Knut Arne Ødegaard (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 03 / 6 1609 28,3a 130
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 13/12 - 01 / 9 2140 30,2a 118
11 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 11 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 25/1 - 03 / 2 1609 28,3a 45
e. Frk. Aurora v. Braute A. Akselsen Drammen Travbane 0 15/1 - 03 / 7 1700 31,5ag 59
Sverige V. Hop Drammen Travbane 1 20/12 - 05 / 1 1700 29,0a 36
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 08/12 - 04 / 1 1609 29,8a 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 5 28/11 - 04 / 11 1700 29,3a 315
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 12 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Bjerke Travbane 3 25/1 - 03 / 6 1609 28,6a 208
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Färjestad 4 21/1 - 12 / 1 2140 30,0 162
Stall Kulblik H. Kulblik Romme 8 30/12 - 04 / 11 1660 36,1 207
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Rättvik 0 14/9 - 01 / 4 2140 31,1 49
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Årjäng 4 06/9 - 01 / 8 2160 28,6 228