<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V76-6
V5-3
DD-1
VG+LØPET.

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 440.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-8 Plass : 4-3-8

1 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -2 -2 -7 -73 702
Stolt Odin 2100 1 Plass 463 290
9 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Färjestad 5 21/1 - 08 / 4 2140 27,7 513
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 2 10/1 - 05 / 8 2160 31,9 234
Odin Viken /Høylandet O. Sagholen Bjerke Travbane 6 30/12 - 04 / 6 2100 31,4a 438
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 3 20/12 - 04 / 2 1640 30,4a 91
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 5 04/12 - 03 / 4 2100 28,4a 447
2 2018: -9 -1 -0 -1 -2 -37 385 2017: -28 -3 -2 -2 -10 -170 696
Mjølner Tore 2 Plass 579 164
7 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 21/1 - 10 / 5 2100 dg a 124
e. Horgen Laila v. Auvin (S) O. Kjenner Drammen Travbane 1 15/1 - 06 / 1 2100 29,1 r 16
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 10/1 - 05 / 7 2160 31,9 15
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 27/12 - 08 / 4 2160 26,5 268
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bjerke Travbane 5 14/12 - 01 / 7 2100 27,6a 225
3 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -42 000 2016: -12 -3 -2 -3 -1 -137 500
Tangen Faks 3 Plass 440 504
9 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/1 - 10 / 3 2100 25,3a 71
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 2 11/1 - 06 / 8 2100 27,6a 235
Bjørn Karlsson G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 06 / 9 2120 br g 154
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/6 - 02 / 7 2140 26,5ar 107
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 25/5 - 02 / 11 2160 26,3 101
4 2018: -7 -3 -1 -0 -2 -112 000 2017: -13 -2 -2 -0 -4 -97 000
Stensvik Martin 4 Plass 640 170
8 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 5 11/1 - 06 / 9 2100 29,2a 72
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 3 30/12 - 04 / 10 2100 30,4a 39
Erik Løkken /Raufoss B. Steinseth Bjerke Travbane 3 14/12 - 01 / 2 2100 27,1a 29
B. Steinseth Erik Løkken B. Steinseth Bjerke Travbane 1 09/11 - 04 / 5 1609 25,0a 23
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 1 02/11 - 07 / 11 2100 24,8a 119
5 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ramstad Knerten 5 Plass 436 500
15 år BRUN V v.Skøiar D. Johnsrud Bjerke Travbane 0 11/1 - 06 / 6 2100 32,8a 779
e. Ramstad Jerva v. Braute D. Johnsrud Bjerke Travbane 0 03/2 - 08 / 2 1609 31,0a 326
Siw-Anita Bølviken /Harestua D. Johnsrud Jarlsberg Travbane 0 03/7 - 02 / 2 1609 25,1a 1168
D. Johnsrud D. Johnsrud Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 08 / 9 1600 27,5 g 854
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Jarlsberg Travbane 0 12/6 - 04 / 3 2100 28,8 683
6 2018: -8 -0 -1 -0 -2 -17 000 2017: -21 -3 -3 -1 -6 -180 000
Jærvinn S.K. 6 Plass 570 548
8 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane - 25/1 - 06 / 7 1609 dg a 27
e. Spikelin v. Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/12 - 04 / 3 2100 30,6a 50
Per Olav Kristiansen /Raufoss K. Haugstad Färjestad - 10/12 - 06 / 4 2140 dg 190
E. Høitomt Roger Moe G. Gundersen Biri Travbane 1 25/11 - 03 / 2 2100 26,7 73
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 2 16/11 - 09 / 3 2100 26,9a 95
7 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -2 -3 -0 -2 -173 059
Tangen Loke 7 Plass 372 595
5 år BRUN H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Bergsåker 5 23/9 - 08 / 7 2680 27,7 31
e. Tangen Jill v. Bokli Eld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 06/9 - 05 / 7 2600 dg a 91
Stall To damer og en knekt U. Ohlsson Bollnäs 2 12/8 - 08 / 1 1640 23,8a 61
T. Solberg Anette Skårnes (T) Ø. Tjomsland Östersund 0 27/7 - 09 / 3 2140 26,7ag 76
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 06 / 9 2140 24,6a 67
8 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -28 000 2017: -16 -3 -2 -3 -4 -151 000
Dag Støvar 8 Plass 578 000
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 1 11/1 - 06 / 7 2100 27,4a 40
e. Dagstøva v. Slogum Bjørn K. Johansen Bjerke Travbane 1 30/12 - 04 / 5 2100 29,8a 93
Børge Wold /Lena B. Wold Biri Travbane 0 16/12 - 01 / 7 2100 30,7a 76
K. Johansen Børge Wold (A) K. Johansen Biri Travbane 2 25/11 - 03 / 4 2100 26,8 72
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/10 - 04 / 9 1609 25,3ag 22
9 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -11 500 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Nordli Spik 9 Plass 398 603
12 år SVART V v.Spikeld S. Skjølås Bjerke Travbane 5 25/1 - 06 / 8 1609 28,7a 727
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten S. Skjølås Drammen Travbane 6 15/1 - 06 / 2 2100 30,6 863
Camilla Hansen /Halden S. Skjølås Momarken Travbane 5 10/1 - 05 / 9 2160 33,0 582
S. Skjølås Camilla Hansen K. Johansen Momarken Travbane 0 27/12 - 08 / 9 2180 27,8 1370
Rød m/rød og blå rekl. på hvitt bånd S. Skjølås Momarken Travbane 0 20/12 - 04 / 8 1640 33,4a 419
10 2017: -19 -0 -1 -2 -5 -55 000 2016: -17 -0 -2 -1 -10 -62 264
Viking Faks 10 Plass 469 705
8 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 0 10/1 - 05 / 5 2160 33,8 109
e. Spik Løva* v. Spikeld J. Kontio Romme - 22/8 - 08 / 9 2160 dg 91
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 03/8 - 07 / 10 1609 25,3a 403
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 24/7 - 06 / 3 2100 26,9a 221
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame S. Gulbrandsen Arvika 5 08/7 - 05 / 6 2500 29,1 153