Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -1 -1 -0 -18 818 2016: -12 -1 -3 -0 -3 -37 609
Cooper Sisu* (S) 1 Plass 84 984
5 år M.BRUN V v.Cantab Hall (US) R. Arnerløf Färjestad 0 28/11 - 10 / 8 2140 17,9a 53
e. Dream on Lindy (US) v. Malabar Man* (US) G. Persson Färjestad 6 29/10 - 07 / 6 2160 16,2 156
Sverige P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 15/10 - 11 / 12 2140 16,0a 129
Per Oleg Midtfjeld (T) Glenn H. Persson (T) M. Andersson Färjestad 7 12/9 - 04 / 2 2140 16,0a 194
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Eklundh Åby 0 31/8 - 04 / 2 2140 15,8a 85
2 2018: -15 -1 -0 -0 -9 -42 000 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -63 500
Chardonnay W. 2 Plass 148 500
6 år MØRKBR HP v.Pine Chip* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 4 23/1 - 01 / 9 2140 19,8a 716
e. Pia Palema (S) v. Adams Hall* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 12 1609 18,0a 590
Aino Matheson /Spydeberg C. Antonsen Momarken Travbane 5 06/12 - 01 / 1 2140 18,9 406
Cato Antonsen (T) Bjørn Rolf Torgersen C. Antonsen Momarken Travbane 0 22/11 - 02 / 8 2140 19,8a 929
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. K. Johansen Momarken Travbane - 02/8 - 04 / 9 2140 dg a 262
3 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -4 000 2016: -17 -0 -3 -0 -5 -30 500
C.R.L. Norma Dean 3 Plass 74 000
7 år BRUN HP v.Golden Globe* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 18/1 - 06 / 9 1609 16,1a 551
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/12 - 04 / 4 2100 21,8a 192
Lisbeth Gjerden /Vestfossen J. Eilertsen Drammen Travbane 0 10/12 - 06 / 1 2100 20,6a 180
Ole Johan Østre (T) Lisbeth Gjerden O. Østre Jarlsberg Travbane 2 29/11 - 02 / 8 2100 16,7a 238
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 17/11 - 04 / 8 1700 18,9a 499
4 2018: -14 -0 -0 -1 -8 -29 715 2017: -25 -2 -4 -0 -6 -81 500
Speedy Circle 4 Plass 189 215
7 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 04 / 11 2100 19,2a 96
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 12/1 - 01 / 3 2100 17,4a 477
Asbjørn Wessel /Stokke G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/4 - 06 / 9 2500 19,2a 141
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 03/3 - 05 / 2 2500 21,1a 200
blå m/rød bunn. A. Akselsen Momarken Travbane - 15/12 - 03 / 2 1640 dg a 23
5 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -11 -3 -0 -0 -1 -33 198
Jangus* (S) 5 Plass 59 635
5 år SVART V v.Judge Joe* (US) J. Hallstensson Bjerke Travbane 5 12/1 - 07 / 11 1609 17,5a 87
e. Nova Qui (S) v. Giant Chill* (US) H. Holm Bjerke Travbane - 22/12 - 04 / 3 2100 dg a 105
Sverige M. Hultman Färjestad 0 05/9 - 06 / 5 2140 17,1a 230
Marcus Hultman (T) M. Hultman Årjäng 0 21/8 - 08 / 12 2140 16,4ag 105
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Lindesberg 1 04/8 - 09 / 3 1640 15,5a 54
6 2018: -11 -1 -1 -3 -3 -100 138 2017: -21 -6 -4 -1 -2 -242 000
Skyfall 6 Plass 424 138
5 år BRUNSVART V v.Otello Pierji* (FR) E. Rennesvik Momarken Travbane 2 20/12 - 02 / 2 2140 19,7a 19
e. B.B.S. Exita (S) v. Exactitude* (US) M. Pedersen Forus Travbane 5 10/12 - 09 / 1 2040 15,9a 78
Morten Almeland Pedersen /Mogreina M. Pedersen Biri Travbane 1 18/11 - 04 / 2 2100 21,0a 20
Morten A. Pedersen (T) M. Pedersen Bjerke Travbane 1 02/11 - 09 / 4 2140 16,5 129
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 21/10 - 07 / 10 2100 18,6 719
7 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -10 567 2016: -16 -0 -0 -0 -9 -21 376
Strong Summer* (S) 7 Plass 82 198
9 år BRUN V v.Tibbe Lavec* (S) M. Andersson Axevalla 0 10/1 - 03 / 11 2160 20,2 652
e. Kramer Nice (US) v. Super Bowl (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/12 - 04 / 2 1609 17,4a 235
Sverige G. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/12 - 01 / 1 1609 16,1a 595
Per Nilsson (S) Linda Henriksson (A) J. Sjøqvist Axevalla 7 20/9 - 08 / 10 2140 18,4a 217
Svart, rött axelp, vitt bröstband; röd J. Sjøqvist Axevalla 6 10/9 - 09 / 8 2160 19,4 466
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -2 -2 -4 -47 500
Lui's Black Label 8 Plass 78 000
6 år SVART V v.Chipmate* (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 18/1 - 06 / 10 1609 16,5a 257
e. Beak's Fantasy v. Mr. Commissioner (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 3 15/12 - 04 / 6 1609 16,6a 80
Tommy Vartiainen /Gan G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/9 - 01 / 3 1609 15,3a 125
Gunnar Austevoll (T) Tommy Vartiainen G. Austevoll Årjäng 0 21/8 - 08 / 15 2140 16,8a 355
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Akselsen Kala Landbane 5 09/8 - 02 / 2 1900 15,0a 51
9 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -12 673 2017: -15 -2 -1 -3 -7 -105 158
Pharkphumchai* (S) 9 Plass 200 586
8 år M.BRUN V v.Flirtin Man (US) D. Aarum Drammen Travbane 0 19/7 - 05 / 11 2100 17,7a 82
e. Pampuscha (S) v. Giant Force* (US) J. Sjøqvist Åmål 4 06/7 - 05 / 4 2500 19,8 61
Sverige N. Benzon Arvika 0 17/6 - 04 / 9 2120 17,7 51
Peter Strømberg (T) M. Jakobsson Örebro 6 28/3 - 10 / 14 2180 17,2 59
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring T. Solberg Bjerke Travbane 5 17/2 - 06 / 2 2100 18,0a 40
10 2018: -17 -1 -5 -3 -5 -93 148 2017: -18 -2 -2 -3 -7 -91 424
Zeen av Ekbacka (S) 10 Plass 260 572
7 år BRUN V v.Olimede* (FR) L. Thue Biri Travbane 3 13/1 - 05 / 8 2100 17,8a 193
e. Memory of Rags (S) v. Shan Rags A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 03 / 6 2100 16,6a 181
Laila Thue /Steinsholt A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 15/12 - 03 / 1 2100 18,6a 178
Adrian Solberg Akselsen (S) Laila Thue (A) L. Thue Bjerke Travbane 0 30/11 - 04 / 4 2100 17,0a 921
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 02 / 3 2100 20,2a 139