<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 V5-4
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 64.001 - 115.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 1 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 4 1640 32,0 g 815
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 8 2120 34,6 g 1263
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Momarken Travbane 0 10/1 - 01 / 2 1640 35,7ag 844
Jenny Martine Theodorsen (A) J. Theodorsen Momarken Travbane 0 20/12 - 06 / 8 2140 36,3ag 705
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 6 2660 33,8 765
2 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -20 -0 -2 -2 -4 -32 440
Stolt Elina 2 Plass 70 386
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Bjerke Travbane 0 25/1 - 02 / 11 1640 32,1 853
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 0 10/1 - 01 / 4 1640 36,6a 507
Marte Solsvik Hansen /Fjell P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 27/12 - 10 / 3 2140 31,4 662
Odd Arne Sagholen (T) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/12 - 05 / 5 2140 36,1 354
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 22/11 - 04 / 11 2160 32,9 338
3 2018: -10 -1 -2 -0 -5 -74 000 2017: -23 -2 -3 -3 -7 -97 500
Brenne Balder 3 Plass 242 500
11 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld R. Andersen Jarlsberg Travbane - 20/1 - 04 / 3 2100 dg 600
e. Gullterna v. Haakesjur R. Andersen Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 5 2120 32,4 g 1432
Reidar Andersen /Skiptvet R. Andersen Jarlsberg Travbane 6 05/1 - 07 / 8 2100 32,3ag 1228
Knut Arne Ødegaard (T) Reidar Andersen (A) R. Andersen Momarken Travbane 0 22/11 - 04 / 12 2160 34,6 g 846
blå m/rød bunn. C. Kjenner Momarken Travbane 6 06/8 - 02 / 4 2140 31,4 g 682
4 2018: -18 -0 -1 -1 -5 -28 991 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 4 Plass 153 875
8 år BRUN V v.Tangen Scott K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 25/1 - 02 / 5 1640 31,1 g 240
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen M. Gundersen Momarken Travbane 4 10/1 - 01 / 7 1640 33,2ag 295
Carina Simonsen-Ronny Simonsen M. Gundersen Momarken Travbane 5 20/12 - 06 / 1 2140 33,6a 181
Magnus Teien Gundersen (S) Carina Simonsen K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 7 2660 33,7 g 307
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/12 - 05 / 4 2140 34,9 240
5 2018: -9 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 5 Plass 147 000
7 år RØD H v.Moe Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 12 2120 32,1 781
e. Bestlijenta v. Spang Best J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 07 / 9 2100 32,4ag 448
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 11/12 - 03 / 5 2100 31,8a 549
Joakim Hansen (S) Helge Grimnes J. Hansen Drammen Travbane 0 21/11 - 03 / 8 2100 33,2a 514
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek E. Knutsen Bjerke Travbane 0 24/10 - 05 / 7 2100 32,7a 143
6 2018: -18 -5 -4 -2 -4 -147 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 6 Plass 431 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten O. Østre Bjerke Travbane - 12/1 - 05 / 10 2100 dg a 69
e. Ylblesa v. Pajaprins J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 22/6 - 05 / 13 2160 29,6 r 274
Edvard Lindalen /Fåvang J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 02/6 - 04 / 8 1609 29,1a 66
Cato Antonsen (T) O. Østre Momarken Travbane 0 03/5 - 01 / 7 2140 28,9a 115
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Østre Klosterskogen Travbane 4 17/4 - 06 / 1 1700 28,8ag 135
7 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 7 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 26/1 - 04 / 7 2100 31,7a 311
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 12/1 - 05 / 3 2100 31,5a 34
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Bjerke Travbane 4 15/12 - 03 / 2 2100 31,0a 23
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 2 09/12 - 09 / 4 2100 31,9ag 154
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 5 30/11 - 06 / 10 2160 30,0 558
8 2018: -9 -2 -0 -1 -3 -108 803 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 8 Plass 292 683
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Jarlsberg Travbane 4 20/1 - 04 / 13 2120 31,8 479
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* C. Jepson Färjestad 6 09/1 - 03 / 12 2160 32,0 g 32
Stall Pengebingen H. Holm Momarken Travbane 4 20/12 - 06 / 10 2140 33,6a 124
Ole Johan Østre (T) Severin Aarskog O. Østre Momarken Travbane 0 15/11 - 02 / 12 2140 35,8a 117
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Biri Travbane 6 28/10 - 05 / 6 2120 31,0 g 38
9 2017: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -1 -1 -2 -2 -42 418
Rebella 9 Plass 108 418
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 04 / 14 2120 32,1 636
e. Frk. Vilde v. Braute O. Østre Klosterskogen Travbane - 07/1 - 01 / 1 2100 dg 505
Stine Merete Larsen /Revetal O. Østre Biri Travbane 0 16/12 - 05 / 2 1600 34,5 g 345
Lars Anvar Kolle (T) Stine Merete Larsen O. Østre Biri Travbane 0 09/12 - 09 / 9 2100 32,2a 335
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Hansen Drammen Travbane 0 21/11 - 03 / 10 2100 33,7a 1066