<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 110.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -17 -0 -2 -1 -7 -39 500 2016: -18 -1 -1 -2 -6 -53 500
Comeback 1 Plass 140 000
6 år BRUN V v.From Above* (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 19/1 - 02 / 3 2100 19,2a 92
e. Key To Come v. Key To Fame T. Solberg Jarlsberg Travbane - 05/1 - 06 / 1 2100 dg a 102
Stall Camp T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 15/12 - 02 / 2 2500 18,8a 114
Gunnar Austevoll (T) Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 29/11 - 01 / 11 2100 18,4a 164
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 21/10 - 04 / 10 2620 21,3 160
2 2017: -9 -0 -0 -1 -5 -22 500 2016: -11 -3 -0 -1 -6 -75 000
Alpaca (DK) 2 Plass 97 500
5 år BRUN HP v.Great Challenger (US) T. Solberg Bjerke Travbane 4 22/10 - 03 / 5 2100 16,3a 45
e. Pretty I. (IT) v. Sharif Di Iesolo (IT) L. Kolle Sørlandets Travpark 4 16/10 - 04 / 6 2140 17,3a 30
Kjell Norling-Svein Norling T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 01 / 1 2100 16,4a 24
Lars Anvar Kolle (T) Kjell Norling T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 02 / 2 2100 16,9a 47
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 03 / 4 2100 17,7a 30
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -1 -1 -2 -21 000
Barbie Love 3 Plass 103 500
6 år BRUN HP v.Thai Tanic J. Undem Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 05 / 6 2500 br 243
e. Barbie Flower v. Brief Encounter (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 01 / 5 2100 18,8a 59
Agnar Svartdal /Flatdal J. Undem Jarlsberg Travbane 5 21/10 - 04 / 1 2600 20,0 154
Johan Herbjørn Undem (T) Agnar Svartdal L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 01 / 12 2100 17,2a 96
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 0 17/9 - 11 / 6 2100 15,3a 1020
4 2018: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000 2017: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Madagaskar 4 Plass 111 000
9 år BRUN V v.Standpoint* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 04 / 5 2100 18,5 312
e. Quouky D'brazz v. Coktail Jet (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 06 / 3 2100 19,6a 155
Team Mester'n Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 05/12 - 02 / 8 1700 16,8a 46
Åsbjørn Tengsareid (T) Tor Olaf Halle (T) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 17/11 - 04 / 10 1700 17,7a 32
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 24/10 - 01 / 8 1700 17,9ag 26
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000
South Valley Star 5 Plass 104 500
7 år BRUN HP v.Millmaker M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 4 2100 18,6a 546
e. South Valley Babe v. Valley Sentry* (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 15/12 - 02 / 1 2500 19,0a 524
Barbro Undem /Skien A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 05 / 6 2100 18,8a 259
Alexander Heisholt (T) Henning Undem A. Heisholt Klosterskogen Travbane 5 28/11 - 05 / 5 2500 18,1 317
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame M. Høitomt Drammen Travbane 0 21/11 - 06 / 11 2100 20,2a 403
6 2017: -12 -0 -0 -1 -3 -15 000 2016: -16 -1 -2 -0 -6 -54 000
Nobuddy 6 Plass 122 000
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 05 / 9 2500 br g 395
e. South Gunslinger v. Gunslinger Spur (US) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 2 17/11 - 04 / 11 1700 17,5a 490
Tone Turnbull-Jarle S. Bakke O. Østre Klosterskogen Travbane 4 08/11 - 01 / 7 2100 17,4a 252
Knut Robin Dalsbotten (A) Tone Turnbull (A) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 24/10 - 01 / 9 1700 dg a 389
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Bjerke Travbane - 07/9 - 02 / 6 2100 dg a 690
7 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -14 -0 -0 -1 -5 -22 000
Conny Dior 7 Plass 99 500
8 år SKIMMEL HP v.Boardwalk Hall* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 19/1 - 04 / 6 2100 18,2a 68
e. Ria Dior v. Scott Dior J. Undem Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 03 / 11 2100 17,1a 248
Jan Th. Holthe /Langangen S. Jessen Bjerke Travbane 0 14/12 - 03 / 11 2100 17,3a 251
Tom Erik Solberg (T) Jan Th. Holthe S. Jessen Jarlsberg Travbane 1 29/11 - 02 / 2 2100 16,6a 31
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Helland Klosterskogen Travbane - 01/11 - 01 / 6 2100 dg a 237
8 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -2 -2 -0 -6 -79 500
Al B. Back Zet (S) 8 Plass 163 778
5 år BRUN H v.Offshore Dream* (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 18/1 - 06 / 11 1609 15,3a 59
e. Image Lavec (S) v. Viking Kronos* (IT) M. Gundersen Momarken Travbane 1 20/12 - 02 / 1 2140 19,5a 42
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 15/12 - 03 / 3 2100 18,7a 30
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/11 - 09 / 3 2100 18,5a 61
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 4 02/9 - 02 / 5 2100 16,7a 17
9 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000 2016: -15 -0 -3 -0 -8 -48 000
Riverside Olimer 9 Plass 113 000
7 år BRUN V v.Olimede* (FR) E. Høitomt Drammen Travbane 0 20/12 - 01 / 1 2100 19,0a 21
e. Nette Coal v. Netted (US) S. Brynemo Drammen Travbane 0 10/12 - 06 / 10 2100 19,8a 227
Thor Kåbuland /Iveland S. Brynemo Sørlandets Travpark 4 27/11 - 05 / 11 2160 16,6 360
Ole Johan Østre (T) Per Gottling (T) S. Brynemo Klosterskogen Travbane 4 17/11 - 04 / 7 1700 18,0a 171
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/11 - 07 / 8 2100 16,9a 257
10 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -16 991 2017: -19 -0 -0 -0 -6 -15 000
Lost Genius 10 Plass 141 991
7 år BRUN H v.Thai Tanic J. Gaustad Jarlsberg Travbane 5 15/6 - 06 / 12 2609 17,0a 361
e. Keystone Glenna (US) v. Donerail* (US) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 1 24/5 - 04 / 7 2100 17,7a 16
Geir Andersen-Jan Rune Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 2 28/4 - 01 / 3 2100 15,8a 189
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 10/4 - 01 / 1 2140 15,7a 325
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 4 13/3 - 04 / 2 1609 15,5a 442
11 2018: -5 -0 -1 -0 -1 -10 000 2017: -13 -0 -0 -2 -6 -31 000
Corsa d'Amour (DE) 11 Plass 118 827
6 år SVARTBRUN HP v.So Lovely Girl* (FR) G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/1 - 06 / 3 2140 22,1a 307
e. Soraya November (DE) v. General November (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 22/12 - 04 / 2 2100 18,7a 166
Tom Forkerud /Skotterud M. Gundersen Momarken Travbane 0 13/12 - 04 / 11 2140 20,0a 121
Eirik Høitomt (T) Tom Forkerud (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 06/12 - 05 / 12 2140 18,6a 170
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 6 05/11 - 01 / 2 2100 17,7a 61
12 2018: -5 -2 -2 -0 -0 -89 000 2017: -15 -2 -1 -1 -6 -72 000
Anica Fine (DK) 12 Plass 232 000
6 år MØRKBR HP v.Classic Grand Cru* (DE) S. Jessen Jarlsberg Travbane 6 14/1 - 07 / 4 2100 15,9a 73
e. Miss Sugar* v. Sugarcane Hanover* (US) S. Jessen Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 03 / 7 2100 16,3a 46
Team Anica Fine S. Jessen Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 02 / 6 1609 16,4a 40
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Jarlsberg Travbane 3 04/12 - 05 / 4 2609 17,3a 155
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 2 28/11 - 02 / 4 2100 17,6a 47