Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 305.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 1 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber H. Eggen Bjerke Travbane 3 04/1 - 01 / 3 1609 28,6a 72
e. Eira v. Hof Lundin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/12 - 07 / 9 2100 28,6a 396
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 15/12 - 01 / 5 2120 29,8 67
Gunnar Austevoll (T) Eivind Gravdal (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 01 / 1 2100 29,8 326
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 06 / 12 2120 30,7 g 213
2 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -13 -1 -3 -0 -3 -56 500
Stjerne Kvikken 2 Plass 337 500
11 år SVART V v.Åkre Lurifax* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 2 21/1 - 01 / 2 1609 26,3a 145
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen L. Kolle Biri Travbane 0 13/1 - 01 / 2 1609 28,4a 137
Toril Herheim-Kjell Jostein Herheim L. Kolle Bjerke Travbane 6 28/12 - 07 / 8 2100 27,8a 551
Lars Anvar Kolle (T) Knut Haakenstad (T) H. Kolle Bjerke Travbane 4 14/12 - 05 / 1 2140 29,4 174
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 3 02/12 - 01 / 5 2100 28,3a 416
3 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 500 2016: -19 -2 -4 -1 -4 -89 000
Ognøy Emiil 3 Plass 289 500
7 år BRUN V v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 5 21/1 - 01 / 3 1609 27,5a 80
e. Vik Pia v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 0 17/12 - 08 / 7 2100 34,5ar 237
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn S. Løvvold Drammen Travbane 1 10/12 - 03 / 8 2140 31,5 g 25
Tom Erik Solberg (T) Gunn Tove S. Buaas Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 05/12 - 06 / 7 2120 29,2 126
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 17/11 - 05 / 4 1700 30,5 g 43
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -7 581 2018: -13 -1 -0 -0 -8 -57 144
Teo 4 Plass 366 108
9 år BRUN H v.Tangen Scott O. Østre Bjerke Travbane 0 23/11 - 06 / 4 2100 30,0a 286
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 07/10 - 01 / 2 2100 30,1a 76
Cecilie Helen Andersson-Otto S. Gøperød M. Andersson Färjestad 0 05/9 - 07 / 2 2140 29,0 321
Kristine Kvasnes (S) Cecilie Helen Andersson M. Andersson Romme 5 29/7 - 04 / 4 2140 28,2 38
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Andersson Arvika 1 08/7 - 07 / 8 2520 28,0 37
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 5 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten V. Hop Jarlsberg Travbane - 14/1 - 03 / 2 1600 dg 498
e. Aaby Lina v. Auvin (S) M. Høitomt Bjerke Travbane 5 04/1 - 01 / 7 1609 28,9a 53
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 05/12 - 06 / 5 2120 29,6 329
Vidar Hop (T) Per Ingar Lybekk D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 28/11 - 01 / 3 2100 28,4 764
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 17/11 - 05 / 1 1700 30,1 g 291
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 6 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 4 21/1 - 01 / 1 1609 26,9a 132
e. Vidira v. Eng Svarten G. Gundersen Biri Travbane 0 13/1 - 01 / 1 1609 29,4ag 240
Erik Skaug /Åmot T. Solberg Bjerke Travbane 5 28/12 - 07 / 3 2100 27,6a 401
Dag-Sveinung Dalen (T) Erik Skaug (A) E. Skaug Biri Travbane 0 16/12 - 01 / 5 2100 31,7ag 408
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Holm Bjerke Travbane 0 09/11 - 08 / 9 2160 br g 785
7 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 7 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 21/1 - 01 / 6 1609 27,8ag 258
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 05 / 14 2120 29,3 816
Kari-Anne Aasen /Rakkestad M. Gundersen Bjerke Travbane 2 04/1 - 01 / 5 1609 28,4a 25
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Momarken Travbane 6 27/12 - 08 / 3 2140 27,6 438
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 4 10/12 - 02 / 2 1700 30,3a 99
8 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -21 081 2018: -18 -0 -3 -2 -5 -56 610
Å. Gnisten 8 Plass 366 691
10 år SVART V v.Åsajerven G. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/1 - 08 / 9 2100 28,4a 543
e. Stokkesvarta v. Elding K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 01 / 11 2120 33,0 g 449
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 18/12 - 07 / 8 2160 g5 214
Åsbjørn Tengsareid (T) Linette Johnsen T. Solberg Klosterskogen Travbane - 01/11 - 04 / 8 1700 dg a 239
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Vebostad Harstad Travpark 0 22/10 - 04 / 1 2040 31,3 g 151
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 9 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 4 14/1 - 05 / 8 2120 28,3 190
e. Nesland's May v. Lykkebron* O. Østre Bjerke Travbane 2 28/12 - 07 / 10 2100 27,6a 62
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn O. Østre Bjerke Travbane 2 14/12 - 02 / 9 2680 28,9 105
Ole Johan Østre (T) Hedda E. Assev (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 23/11 - 06 / 10 2100 27,5a 33
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Kjenner Bjerke Travbane 1 02/11 - 03 / 6 2100 27,6a 37
10 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -8 764
Nume Elden 10 Plass 311 264
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/11 - 08 / 8 2160 br rg 260
e. Ulperla v. Perle Troll L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 06/10 - 01 / 1 2100 27,5a 103
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 19/9 - 01 / 1 2100 26,9a 71
Eirik Høitomt (T) Erik Skaug (A) E. Høitomt Biri Travbane 0 12/2 - 06 / 1 2100 34,0a 80
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 18/9 - 07 / 1 2100 27,0a 40