<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -19 -1 -2 -0 -6 -74 500
Skogs Balder 1 Plass 146 500
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Biri Travbane 0 06/1 - 05 / 11 2100 33,0a 132
e. Smedblesa v. Spang Best K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 21/12 - 04 / 8 2100 32,2a 146
Marion Skoglund /Follebu K. Kvasnes Biri Travbane 0 09/12 - 06 / 4 2100 31,3a 146
Dag-Sveinung Dalen (T) Marion Skoglund D. Dalen Biri Travbane 0 25/11 - 01 / 1 2100 29,9ag 104
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 0 18/11 - 05 / 11 2640 36,0 g 208
2 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -1 -2 -3 -133 400
Kolnes Siv 2 Plass 157 342
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Weberg Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 05 / 2 2100 31,9 169
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten S. Weberg Momarken Travbane 0 27/12 - 10 / 10 2180 br 33
Sven Olav Weberg /Skiptvet S. Weberg Momarken Travbane 1 06/12 - 04 / 3 2160 29,2 83
Sven Olav Weberg (T) Lars O. Romtveit (T) S. Weberg Bjerke Travbane 1 30/11 - 06 / 14 2160 29,2 213
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Momarken Travbane 2 15/11 - 02 / 6 2140 33,2a 69
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Mjølner Allvinn 3 Plass 179 578
8 år MØRKBR H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 28/12 - 04 / 7 2100 29,0a 88
e. Mjølner Eldina v. Elding J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 20/12 - 06 / 3 2140 32,8a 42
Stall Sefa Marko M. Gundersen Drammen Travbane 2 10/12 - 04 / 9 2120 30,8 36
Jan Roar Mjølnerød (T) Harald Mjølnerød M. Gundersen Drammen Travbane 2 21/11 - 03 / 3 2100 31,7a 29
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 09/11 - 02 / 6 2160 29,3 144
4 2018: -13 -0 -0 -3 -1 -19 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 4 Plass 262 500
10 år BORKET H v.Tangen Scott M. Gundersen Drammen Travbane 6 15/1 - 03 / 8 1700 30,4a 123
e. Lumine v. Alm Svarten M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 03 / 1 1609 30,8a 24
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland K. Wessel Drammen Travbane 0 14/11 - 06 / 4 1700 31,9ag 68
Karianne Hasselgård (A) K. Wessel Momarken Travbane N 06/11 - 21 / 4 2160 34,8 r N
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Bjerke Travbane 0 26/10 - 05 / 1 2100 28,7a 43
5 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 5 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 04/11 - 04 / 12 2120 34,9 554
e. Eld Mija v. Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane - 22/10 - 10 / 2 2140 dg 620
Martine Karlsen /Skiptvet O. Kjenner Sørlandets Travpark 0 27/8 - 08 / 7 2140 31,4a 500
Ole Johan Østre (T) Martine Karlsen H. Ydersbond Momarken Travbane 0 06/8 - 01 / 5 2140 br a 91
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Kjenner Biri Travbane 0 30/7 - 05 / 7 2100 30,7a 54
6 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 6 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden H. Holm Jarlsberg Travbane 7 14/1 - 05 / 3 2100 30,0 340
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 10 2100 30,6a 142
Astrid Fossen-Ahne Fossen H. Holm Momarken Travbane 4 06/12 - 04 / 5 2180 29,8 g 205
Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Biri Travbane 2 25/11 - 06 / 4 1609 27,0a 35
blå m/rødt kryss og ermer K. Brenden Romme 3 12/11 - 06 / 3 2140 30,4 20
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 7 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Biri Travbane 5 13/1 - 07 / 1 2100 33,6a 121
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Biri Travbane 6 06/1 - 05 / 2 2100 32,5a 653
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Romme 0 16/12 - 03 / 13 1660 31,0 g 338
Kenneth Brenden (A) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane 0 02/12 - 04 / 13 2120 31,3 325
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Solvalla 0 23/11 - 05 / 9 2640 34,2a 77
8 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -23 251 2016: -5 -0 -1 -1 -2 -24 951
Trons Piril 8 Plass 171 511
9 år SVART V v.Lome Elden K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 05 / 7 2100 30,2 939
e. Trons Britta v. Spang Best K. Ødegaard Biri Travbane 5 06/1 - 05 / 10 2100 32,2a 112
Knut Arne Ødegaard-Fredrik Syverud K. Ødegaard Färjestad 4 19/12 - 06 / 9 2660 33,0 93
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Drammen Travbane 3 14/11 - 06 / 6 1700 30,7a 60
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 2 06/11 - 04 / 2 2140 29,7a 175
9 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -32 094 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -53 666
Hadland Stjernen 9 Plass 214 874
6 år SVART H v.Alm Viktor O. Kjenner Bjerke Travbane 3 28/12 - 04 / 2 2100 29,1a 112
e. Mamma v. Elding J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 11/12 - 03 / 8 2100 30,3a 52
Josefine Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 04/12 - 02 / 9 2640 30,6 25
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Romme 1 14/10 - 03 / 1 2640 31,6 15
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Årjäng 2 02/10 - 02 / 14 2180 28,8 57
10 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -25 -5 -3 -3 -4 -128 955
Hvalstad Ronja 10 Plass 137 155
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Momarken Travbane 0 27/12 - 10 / 6 2160 32,6 g 128
e. Sitone v. Rigel Jo O. Sagholen Momarken Travbane - 13/12 - 01 / 6 2140 dg a 65
Torstein Laupsa /Hvalstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane - 04/12 - 02 / 6 2640 dg 68
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Klosterskogen Travbane 1 17/11 - 01 / 12 2120 31,3 150
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 06/11 - 04 / 1 2140 br ag 66
11 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 11 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Biri Travbane 1 06/1 - 05 / 5 2100 31,6a 22
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Bjerke Travbane - 28/12 - 04 / 3 2100 dg a 32
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 1 09/12 - 09 / 8 2100 31,8a 23
Trond Lindbak (T) T. Lindbak Biri Travbane 2 25/11 - 01 / 5 2100 28,4a 64
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Momarken Travbane 1 15/11 - 02 / 1 2140 32,9a 33
12 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -11 -0 -1 -2 -1 -22 000
Nume Vinn 12 Plass 186 277
6 år BRUN V v.Stiv Kuling C. Antonsen Biri Travbane 3 06/1 - 05 / 6 2100 31,9a 49
e. Nume Line v. Krembest C. Antonsen Bjerke Travbane 4 28/12 - 04 / 9 2100 29,2a 168
Cato Antonsen /Mysen G. Antonsen Färjestad 1 19/12 - 06 / 5 2640 33,6 53
Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Leangen Travbane 2 03/12 - 05 / 5 2140 32,2a 59
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Momarken Travbane 1 22/11 - 04 / 8 2160 31,9 67