<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 32.001 kr.
For 3-15-årige høyest 52.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -21 -0 -0 -0 -8 -22 089
Smedheim Maia 1 Plass 32 589
5 år RØD HP v.Dotterud Teddy K. Ødegaard Drammen Travbane 0 20/12 - 02 / 13 2120 35,2 g 255
e. Lila v. Bokli Balder Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 04 / 9 2120 39,3 g 133
Bjørn Håkon Boltfjord /Torvastad Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 06/12 - 08 / 5 2160 33,9 g 69
Knut Arne Ødegaard (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 29/11 - 03 / 2 2100 32,7ag 254
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Biri Travbane 0 02/10 - 03 / 14 2120 34,1 g 750
2 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000
Bjarnis 2 Plass 33 000
6 år BRUN V v.Sjefsbrunen B. Syversen Momarken Travbane 0 10/1 - 03 / 8 2160 39,7 222
e. Ramstad Loma v. Lome Elden B. Syversen Drammen Travbane 0 20/12 - 02 / 5 2120 35,3 g 434
Bjarne Syversen-Thorbjørn Syversen B. Syversen Jarlsberg Travbane 5 11/12 - 04 / 14 2120 36,4 539
Bjarne Syversen (A) B. Syversen Jarlsberg Travbane 0 29/11 - 03 / 4 2100 33,0a 389
Blå m/hvitt sk.stk,røde seler,rek B. Syversen Drammen Travbane 0 11/10 - 02 / 2 2100 35,8 g 1543
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -13 -0 -0 -1 -3 -14 000
Hvalstad Loke 3 Plass 74 700
9 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Momarken Travbane 5 10/1 - 03 / 4 2160 37,7 58
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 2 22/12 - 02 / 5 2100 34,2a 83
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 11/12 - 04 / 3 2100 34,5 140
Gunnar Austevoll (T) Ole Martin Olsen O. Østre Momarken Travbane 7 15/11 - 08 / 12 2160 37,1 275
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 4 24/4 - 03 / 9 2100 34,2 g 424
4 2019: -10 -1 -1 -0 -7 -47 500 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -33 000
Stjerne Åsa 4 Plass 176 000
7 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 2 13/1 - 08 / 11 2120 33,6 g 51
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Drammen Travbane 0 20/12 - 02 / 6 2120 35,1 g 44
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 2 09/12 - 04 / 11 2120 33,2 222
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Jarlsberg Travbane 1 11/11 - 08 / 6 2120 33,5 36
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 0 15/10 - 01 / 1 2640 35,9 626
5 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -37 000 2018: -14 -2 -0 -2 -2 -49 000
Hønn Spik 5 Plass 172 212
10 år SVART V v.Spikeld O. Østre Jarlsberg Travbane 6 05/1 - 04 / 5 2100 32,6 208
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten G. Gundersen Biri Travbane 0 16/12 - 03 / 5 2100 36,7 g 333
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli G. Gundersen Jarlsberg Travbane 7 11/12 - 04 / 7 2120 36,8 32
Geir Vegard Gundersen (T) Tore Borgli G. Gundersen Bjerke Travbane 2 30/11 - 09 / 2 2140 33,0 409
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Drammen Travbane 8 21/11 - 04 / 13 2120 35,4 g 476
6 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 1 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven K. Brenden Biri Travbane 6 13/1 - 06 / 8 2100 33,6a 788
e. Arjavesla v. Haakesjur K. Brenden Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 04 / 12 2120 35,6 g 453
Leif Brenden /Skotterud K. Brenden Biri Travbane 5 09/12 - 05 / 6 2100 33,7a 416
Kenneth Brenden (A) Leif Brenden K. Brenden Romme 5 18/11 - 03 / 8 2140 33,8a 170
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Romme 4 01/11 - 09 / 7 1660 34,3 104
7 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -21 500 2016: -16 -1 -0 -2 -8 -45 500
Prinse Lindy 2 Plass 70 200
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/1 - 09 / 5 2100 32,8ag 235
e. Prinse Mina v. Moe Odin O. Østre Momarken Travbane 0 10/1 - 01 / 6 1640 33,8ag 146
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen O. Østre Bjerke Travbane 5 30/12 - 10 / 1 2100 33,2a 234
Vidar Hop (T) Hanne-Marie Ruud O. Østre Bjerke Travbane 0 14/12 - 09 / 2 1640 32,2 g 110
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Momarken Travbane 1 06/12 - 08 / 6 2160 32,6 68
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 3 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane - 13/1 - 06 / 2 2100 g4 ag 58
e. Id Elida v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 0 31/12 - 04 / 1 2100 33,4ag 124
Stall Ida Christine K. Johansen Biri Travbane 4 09/12 - 03 / 1 2100 33,9a 15
Bjørn Steinseth (T) Per Gunnar Roos G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 06/10 - 04 / 2 2100 33,6 g 28
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 19/9 - 03 / 1 2600 30,4 74
9 2017: -11 -0 -1 -1 -6 -31 500 2016: -7 -0 -4 -1 -1 -38 200
Edelrappa 4 Plass 73 700
6 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Østre Biri Travbane 2 06/1 - 04 / 8 2100 34,8 86
e. Kremtrolla v. Krembest O. Kjenner Årjäng 0 09/8 - 07 / 5 2140 33,0 213
Ole Jonny Solberg /Mysen O. Østre Årjäng 7 07/7 - 03 / 7 2140 31,9 70
Ole Johan Østre (T) Karoline Lund Solberg (T) O. Østre Årjäng 3 24/6 - 07 / 9 2160 30,7 35
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Romme 2 10/6 - 02 / 1 2140 32,6 24
10 2019: -11 -0 -0 -1 -6 -24 490 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 456
Valborg 5 Plass 196 934
9 år BRUN HP v.Nordli Svarten O. Østre Bjerke Travbane 0 18/1 - 09 / 7 2100 32,1ag 176
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten O. Østre Bjerke Travbane 4 31/12 - 04 / 9 2100 32,3a 418
Øystein Østre /Askim O. Kjenner Momarken Travbane 5 13/12 - 03 / 2 2640 32,8 g 225
Ole-Christian Kjenner (S) Øystein Østre O. Østre Momarken Travbane 0 22/11 - 04 / 5 2140 34,2 g 272
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Østre Momarken Travbane 0 28/12 - 01 / 4 2140 br rg 61
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -2 -9 -50 500
Reime Stjerna 6 Plass 50 500
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin G. Mikkelsen Forus Travbane 4 19/11 - 01 / 1 2040 34,6 55
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten T. Solberg Biri Travbane 6 28/10 - 08 / 4 2100 30,9ag 264
Stall Frivold V. Hop Klosterskogen Travbane 5 24/10 - 07 / 8 2120 34,8 g 135
Margrethe Nilsen (A) Stein G. Larsen T. Haugen Sørlandets Travpark 5 01/10 - 01 / 2 2140 32,2a 269
Tred.blå/gull/hvit, blå/gull erm, rekl T. Haugen Sørlandets Travpark 7 25/9 - 04 / 2 2140 31,3 930
12 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -39 000 2018: -9 -4 -1 -3 -1 -100 148
Hadland Uri 7 Plass 207 148
8 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 04 / 1 2100 32,9 27
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Bjerke Travbane 1 30/11 - 09 / 1 2140 32,9 44
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane 0 05/10 - 09 / 2 2140 br 32
Christina Kjenner (S) Eva Holmsen C. Kjenner Momarken Travbane 2 31/5 - 07 / 14 2160 30,5 101
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Momarken Travbane 1 10/5 - 01 / 2 2140 35,4 31