<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
THON HOTEL-LINNE LØPET - GRUNNCUPEN KVAL 3 AV 11
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 225.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-10 Plass : 8-1-10

1 2018: -23 -6 -0 -3 -4 -207 875 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 2100 1 Plass 656 375
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Bjerke Travbane 4 11/1 - 05 / 4 2100 30,0ag 31
e. Marina Lill v. Marine Svarten B. Humborstad Bjerke Travbane - 30/12 - 06 / 4 2100 dg a 188
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 1 21/12 - 04 / 12 2100 29,2a 58
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 0 14/12 - 02 / 3 2660 30,6 g 127
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Biri Travbane - 09/12 - 06 / 6 2100 dg a 33
2 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 2 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Bjerke Travbane 0 11/1 - 05 / 10 2100 30,7ag 404
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Jarlsberg Travbane - 05/1 - 05 / 6 1609 dg a 63
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Bjerke Travbane 5 21/12 - 04 / 2 2100 31,0a 431
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Momarken Travbane 0 13/12 - 01 / 5 2140 33,6a 303
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 0 30/8 - 01 / 9 2140 36,4a 365
3 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 3 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Momarken Travbane 0 10/1 - 05 / 1 2140 34,5 552
e. Var v. Plugg A. Rasmussen Jarlsberg Travbane - 23/12 - 01 / 2 2100 dg 464
Are Solgren /Sortland A. Rasmussen Biri Travbane 5 16/12 - 01 / 1 2100 30,6a 668
A. Rasmussen A. Rasmussen Bjerke Travbane - 23/11 - 06 / 8 2100 dg a 718
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 07/10 - 01 / 12 2100 28,6a 1286
4 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000
Emil 4 Plass 235 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 11/1 - 05 / 2 2100 29,8a 49
e. Polar Fortuna v. Braute E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 05 / 2 1609 27,6ag 74
Bente Dramstad-Thomas Antonsen K. Kvasnes Momarken Travbane 2 20/12 - 08 / 6 2180 31,7 56
T. Solberg Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Momarken Travbane 6 13/12 - 01 / 10 2140 30,1a 309
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/12 - 04 / 7 1609 29,1a 262
5 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894 2017: -7 -0 -0 -1 -4 -25 000
Blåstrupemoen 5 Plass 218 974
9 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Bjerke Travbane 3 11/1 - 05 / 5 2100 30,0a 289
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Jarlsberg Travbane 5 05/1 - 05 / 7 1609 28,3a 223
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Bollnäs 7 23/12 - 02 / 8 1660 29,6 223
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane 0 14/10 - 02 / 6 2100 29,9a 688
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Momarken Travbane 0 27/9 - 05 / 8 1640 28,2a 397
6 2018: -18 -1 -2 -2 -5 -63 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 6 Plass 320 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor H. Tvedt Bjerke Travbane 2 11/1 - 05 / 3 2100 29,9a 72
e. Minella v. Minpil H. Tvedt Bjerke Travbane 5 30/12 - 06 / 12 2100 31,9a 642
Terje Visnes /Siggerud H. Tvedt Momarken Travbane 2 13/12 - 01 / 1 2140 29,3a 53
H. Tvedt Terje Visnes O. Sagholen Biri Travbane 0 14/10 - 02 / 7 2100 29,8a 219
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek O. Sagholen Momarken Travbane 6 27/9 - 05 / 2 1640 28,0a 67
7 2018: -8 -3 -3 -0 -1 -133 120 2017: -15 -3 -0 -2 -4 -79 000
Skogli Viktor 7 Plass 412 052
7 år SVART V v.Alm Viktor O. Kjenner Drammen Travbane 1 15/1 - 03 / 2 1700 28,9a 23
e. Skogli Flickan v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/12 - 08 / 3 2100 29,1a 343
Hans Ingvald Minge /Mysen O. Kjenner Drammen Travbane 0 10/12 - 04 / 12 2140 32,0 50
O. Kjenner Hans Ingvald Minge G. Austevoll Momarken Travbane 1 15/11 - 06 / 1 1640 29,5a 24
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Austevoll Momarken Travbane 1 06/11 - 04 / 8 2140 29,7a 21
8 2018: -22 -10 -1 -3 -3 -225 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 8 Plass 614 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 14/12 - 02 / 7 2680 28,6 14
e. Bottem Trolla v. Troll Kos G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 05 / 5 2120 27,7 g 64
Svenn Songe /Oslo G. Austevoll Bjerke Travbane 1 09/11 - 08 / 4 2140 27,0 37
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 26/10 - 05 / 2 2100 27,2a 20
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 10/9 - 09 / 11 2120 28,7 g 22
9 2018: -17 -0 -3 -2 -5 -56 610 2017: -20 -3 -4 -1 -4 -110 000
Å. Gnisten 9 Plass 345 610
9 år SVART V v.Åsajerven K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 07/1 - 01 / 11 2120 33,0 g 449
e. Stokkesvarta v. Elding G. Mikkelsen Sørlandets Travpark - 18/12 - 07 / 8 2160 g5 214
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen T. Solberg Klosterskogen Travbane - 01/11 - 04 / 8 1700 dg a 239
G. Gundersen Linette Johnsen L. Vebostad Harstad Travpark 0 22/10 - 04 / 1 2040 31,3 g 151
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Eilertsen Harstad Travpark - 08/10 - 06 / 2 2040 dg 113
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 10 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet E. Høitomt Biri Travbane 4 13/1 - 01 / 4 1609 27,9a 121
e. Søndre Donna v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/12 - 06 / 10 2100 32,2a 352
Arnfinn Bruflodt /Grimstad E. Høitomt Bjerke Travbane 1 24/11 - 02 / 5 2100 30,9a 39
K. Johansen Morten M. Ottersen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 15/11 - 06 / 10 1640 30,9a 62
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Biri Travbane 0 09/9 - 05 / 12 2100 28,0a 42